Vyvýšený záhon LEGI 0,75 × 1,5 m, Woodlook, výška 30 cm, antracit
Kód: JEZ_MTGP1507530PPodrobný popis
Vyvýšený záhon s elegantným, luxusným vzhľadom kombinuje estetiku prírodného dreva s vysokou odolnosťou moderného materiálu. Je stabilný, nedeformuje sa, odoláva UV žiareniu, vlhkosti aj výrazným teplotným výkyvom. Na rozdiel od dreva nehnije ani neplesnivie.
Povrch dosiek verne imituje štruktúru dreva, pritom záhon zostáva bezúdržbový, ľahko sa inštaluje a je šetrný k životnému prostrediu vďaka použitiu recyklovateľného materiálu GPPS.
Nohy a priečka záhona sú vyrobené z pozinkovaného profilu, čo zaisťuje odolnosť proti korózii a dlhú životnosť. Vonkajšie nohy sú farebne prispôsobené bočniciam.
Parametre
- Výška stien: 30 cm
- Výška nôh: 10,5 cm
- Celková výška: 40,5 cm
- Dĺžka: 1,5 m
- Šírka: 0,75 m
- Farba: antracit
- Hmotnosť: 11 kg
Veľmi jednoduchá montáž
Montáž vyvýšeného záhona je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Pre predstavu, ako montáž vyzerá, sme pre vás natočili video.
Umiestnenie do skleníka
Vyvýšené záhony je možné umiestniť aj do skleníka, kde umožňujú efektívne využitie priestoru, lepšie odvodnenie a prevzdušnenie pôdy. Rastliny sú ľahko prístupné, zavlažovanie možno pohodlne riešiť kvapkovým systémom a teplota aj vlhkosť v záhone podporujú rýchlejší rast a dlhšie vegetačné obdobie.
Prečo zakladať vyvýšený záhon?
Vyvýšené záhony prinášajú množstvo výhod pre pestovanie aj pre vás. Aké sú to?
- Nemusíte sa ohýbať k rastlinám a ušetríte si boľavý chrbát.
- Rastliny sú lepšie chránené pred škodcami, ako sú krtky, hraboše či slimáky.
- Vďaka výške a ohraničeniu záhona sa znižuje výskyt buriny.
- Vyvýšenie umožňuje pohodlný prístup k záhonu zo všetkých strán.
- Záhon poskytuje lepšie mikroklimatické podmienky, lepšie sa prehrieva a urýchľuje rozklad organickej hmoty.
Potrebujete poradiť so založením vyvýšeného záhona? Prečítajte si nášho sprievodcu.
Balenie a spôsob doručenia
Produkt vám doručíme štandardnou balíkovou prepravou a bude zabalený tak, aby počas prepravy nedošlo k jeho poškodeniu. Samostatný záhon bude najčastejšie zabalený v kartónovej krabici a strečovej fólii.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plastové vyvýšené záhony |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Farba: | Antracit |
| Materiál: | Recyklovaný plast |
| Dĺžka: | 150 cm |
| Materiál konštrukcie: | pozinkované profily |
| Odtok: | Áno |
| Šírka: | 75 cm |
| Tvar: | obdĺžnik |
| Typ kvetináča/truhlíka: | vyvýšený záhon |
| Výška: | 30 cm |
| EAN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
