HAKL MK1 4,5 kW ohrievač vody
Kód: HAMK1145Podrobný popis
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
- montáž na beztlakové a bežne dostupné vodovodné batérie
- tlaková prevádzka 6 bar so spínaním od 0,5 bar
- elektronické spínanie s riadiacou jednotkou
- zapojenie na 230V, pri 3,5kW priamo do zásuvky
- okamžitý a nepretržitý ohrev vody až o 43 °C
- jeden výkonnostný stupeň výhrevných špirál
- vyšší stupeň vodotesnosti IP 45
- elektronická dvojstupňová ochrana proti prepáleniu špirál
- hydraulická ochrana proti prehriatiu ohrevného systému
POPIS VÝROBKU
Prietokový ohrievač vody HAKL MK-1 je možné umiestniť okrem inštalácie nad/pod umývadlo a kuchynský drez aj priamo do sprchového kúta, prípadne do exteriéru na letnú terasu. Elektronická riadiaca jednotka umožňuje inštaláciu aj do vodovodného systému s domácou vodárničkou s častým zavzdušňovaním a opakovaným vypúšťaním vodovodného systému.
Ohrievač je možné zapojiť aj na Vami zakúpenú batériu, pomocou vodoinštalačných spojok (fitingov). Elektronika zaznamenáva pokles napätia v elektrickej sieti a blikaním kontrolky upozorňuje užívateľa o poklese výkonu ohrevu. Riadiaca jednotka s dvomi tepelnými poistkami výrazne predlžuje životnosť výhrevnej špirály.
Ostatné špecifikácie sú zhodné ako pri modelovom rade HAKL PM-TB.
ZAPOJENIE OHRIEVAČA
Tlakové prevedenie elektrického prietokového ohrievača vody HAKL MK-1 umožňuje zapojenie aj na bežnú stojankovú vodovodnú batériu.

Ilustračný obrázok
SERVISNÝ BALÍK:PLUS
Na tento výrobok sa vzťahuje SERVISNÝ BALÍK:PLUS. Rozšírený záručný a bezplatný servis je automaticky zahrnutý v cene výrobku a za vybrané opravy zákazník neplatí. Podrobné informácie nájdete na www.hakl.sk/servis/servisne-baliky.sk
TABUĽKA VHODNOSTI POUŽITIA

- sieťovom napätí 228 − 230 V
- dynamickom tlaku vody 0,3 MPa (3 bar)
- teplote vstupnej vody 12°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | MK1 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.76 kg |
| EAN: | 8586018640053 |
| Výrobca:: | HAKL - vyrobené na Slovensku |
| Príkon:: | 4,5 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 20 A |
| Objem:: | 0 l |
| Stupeň krytia:: | IP 45 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 6 bar |
| Min. spínací tlak:: | 0,5 bar |
| Typ spínania:: | elektronický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | áno |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 30 mm |
| Pripojovacie závity:: | 3/8" vonkajší |
| Prietok vody pri teplote 40°C: | 2,7 l/min |
| Prietok vody pri teplote 60°C: | 1,6 l/min |
| Mrazuvzdorná poistka:: | nie |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | nie |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 2,5 mm |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 1,58 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 1,76 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 19,9 x 20,7 x 8,5 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 21,2 x 22 x 10 cm |
| EAN: | 8586018640053 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
