nízky výkon do 15 kW Attack

Attack ponúka  riešenie vykurovania pre domy, chaty, bytové aj nebytové priestory a väčšie prevádzky alebo priemyselné objekty. Máme vlastné výskumne centrum v ktorom prinášame každý rok inovatívnosť do vykurovania. Naše kotly získali mnoho ocenení na rôzných medzinárodných výstavach.

 

Kotol na drevo – Používa sa výlučne na kúrenie len drevom.  modely majú nadštandardne veľkú nakladaciu komoru a dlhú dobu horenia 8 – 12 hodín. Kotly na drevo majú na výber z dvoch elektroník, ktoré kotol riadia. Sú vhodné pre rodinné domy alebo priestory, ktoré nemajú problem s ukladacím priestorom. Nezabudnite že o dlhú životnosť sa môžte postarať práve vy kvalitné vysušením drevom.

 

Kotol na pelety – Tento typ kotla používa ako palivo len pelety. Je plne automatický a vybavený zásobníkom na pelety, podávačom peliet a automatickým horákom, ktorý si palivo dávkuje a spaľuje sám a tak isto aj čistenie v ňom prebieha automaticky. Komfort peletového kotla je na vysoke úrovni.

 

Kombinovaný kotol – Najvyšší komfort a flexibilitu ponúka kombinovaný kotol. Dokažete v ňom spaľovať nielen drevo ale aj pelety. Jednoduchou zmenou záslepky zmeníte spôsob spaľovania. Ak máte možnosť a podmienky pre drevo ale chceli by ste občas si dopriať vyšší komfort peletového kotla možno je to pre vás ten vhodný kotol.

 

Plynové kotly vám ponúkaju vysoký komfort používania, všetky dosahujú energetickú triedu A s vysokou účinnotou. Plynový kotol môžte ovládať cez izbový termostat z ľubovolnej miestnosti vášho domu. Naše kondenzačné plynové kotly dosahujú bezkonkurenčný rozsah modulácie výkonu až do 1:10. Majú inteligetný spaľovací systém a výmenník s extra širokými kanálmi.

Kondenzačný kotol – Technológia kondezačného kotla je v dnešnej dobe veľmi vyspelá. Naše kondenzačné kotly sa delia do niekoľkých rád KT, KST, KZT a KT pre vysoký výkon. Každá modelová rada ma rôzny rozsah výkonov a iný spôsob vykurovania vášho domu s možnosťami ohrevu v externom alebo vnorenom zásobníku. Vyberte si aký spôsob vykurovania vám vyhovuje.

 

Stacionárny kotol – Obľubené stacionárne kotly s ktorými sme započali výrobu sa aj dnes tešia veľkej obľube. Tento kotol na plyn má na výber 6 modifikácií, ktoré ponúkaju rôzne nastavenia vykurovania. Zásobník je neoddelitelnou súčasťou kotla.

 

Elektrický kotol – Malé rozmery kotla, tichá prevádzka a aj kvalitný výber materiálov vás presvedčia o správnosti výberu. Kotol na elektrinu je vhodná  varianta aj v kombinácií elektrokotla so solárnym systémom, ktorý dokáže počas roka zabezpečiť pre domácnosť až 70 % teplej vody.

 

 

2 položiek celkom
ATTACK CONDENSING 10 Premium
–34 %
ATTACK CONDENSING 10 Premium
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
1 733 €

Kondenzačný nástenný kotol ATTACK CONDENSING 10 Premium   Nová rada...

ACP10
ATTACK CONDENSING 15 Premium
–34 %
ATTACK CONDENSING 15 Premium
Predaj skončil alebo momentálne nedostupný
1 774 €

Kondenzačný nástenný kotol ATTACK CONDENSING 15 Premium Nová rada...

ACP15
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.