Polystyrén pre suchú podlahovku UHPD

sucha podlahovka
Naša cena s DPH:
4,10 €
Naša cena bez DPH:
3,42 €
Cenníková cena s DPH:
6,95 €
Ušetríte:
2,85 €
Zľava obchodu ATRIA.SK:
41%
Dostupnosť:
Skladom
Katalógové číslo:
UHPD/10KS
ks
Dostupnosť ku dňu 
 

    

 
Popis tovaru

Systémová izolačná polystyrénová doska UHPD pre suché podlahové vykurovanie. Pre veľmi vysoké zataženie.

 

Rozmer tabuľe 0,5 m2

Priemer potrubia: 16 mm

Pevnosť v ohybe: 200 kPa

Celková výška: 30 mm

 

Systémová polystyrénová izolačná doska UHPD pre suché podlahové kúrenie je vhodná pre veľmi vysoké zaťaženie, priemysel, autoservis, výrobnu halu.

Treba kombinovať s roznášacím plechom.

Vo vnútornej časti dosky pod výstupkami sú 5 mm drobné výstupky, ktoré zabezpečujú aby bolo potrubie dokonale obalené zálievkovou hmotou, teda aj od spodu. Tým je zabezpečené dokonalé odovzdanie tepla do vykurovacej dosky po celom obvode potrubia.

Dalšie informácie sú k dispozícíí na www.systemova-doska.sk, alebo návod na inštaláciu podlahového kúrenia s častými otázkami nájdete na www.systemova-doska.sk/podlahove-vykurovanie/

 
Pokial sa predsa neviete rozhodnúť, bez váhania využite telefonický kontakt.
 

podlahove vykurovanie

systemova doska pre podlahove kurenie

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Description

Polystyrene isolation board UHPD for dry underfloor heating for heavy-duty use

 

Board size: 0,5 m2

Pipe diameter: 16 mm

Bending strength:  200 kPa

Total height: 30 mm

 

 

 

Polystyrene isolation board UHPD for dry underfloor heating systems designed for heavy-duty use, industry, automotive commerce, manufacture.

It is required to combine this board system with distribution plates.

 

Further information is available at  www.systemova-doska.sk. Underfloor heating installation manual and FAQ can be found at www.systemova-doska.sk/podlahove-vykurovanie/.

This particular polystyrene isolation board for underfloor heating has same density as UHP55. This boards have lower profile (36 mm).

 
 
Due to an icreased demand for this product, please issue an order in sufficient advance. 

 

 

podlahove vykurovanie

 
 
 
 
Click here for shipping info:


Parametre

Parameter Popis
Pre priemer potrubia 16 mm
Rozteč uloženia potrubia 125 mm, 250 mm
Izolačný materiál EPS
Čistý rozmer dosky (rozmer reálne použiteľný) 1000 x 500 mm
Čistá plocha dosky 0,5 m2
Hrubý rozmer dosky (celkový rozmer dosky) 1000 x 500 mm
Celková hrúbka s výstupkami 30 mm
Odporúčané potrubie PEX-AL-PEX 16 x 2
Odporúčané rozdeľovače Nerezové rozdeľovače
Koeficient tepelnej vodivosti 0,038 W/(m.K)
Tepelný odpor dosky 0,m2 K/W
Pevnosť v tlaku (10% kompresia) 150 kPa
Pevnosť v ohybe 200 kPa
Teplotná rozmerová stálosť 80 °C
Požiarna klasifikácia EN 13501-1 E
Požiarna klasifikácia DIN 4102 B1
Množstvo v balíku, m2 8 m2
Množstvo v balíku, tabúľ 16
Rozmer kartónu 1000 x 500 x 480 mm
Krajina pôvodu EU

Diskusia • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  18. 9. 2017

  Dopyt na 33M 2 podlahoveho kurenia suchy proces . Poprosim nacenit.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 9. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na podlahové kúrenie, na 33m. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  18. 9. 2017

  Dobry den, viete mi nacenit material pre suchu podlahovku? Co sa tyka polystyrenu pre suchu podlahovku UHPD, roznasaci plech UHPS, dalej kolko metrov potrubia. Izba je o rozmeroch 4,55m × 5480m. V celom dome mam radiatory v pocte 14 ks a 1 rebrikovy v kupelni, kotol je kondenzacny Baxi Siemens...No a ja by som chcel v jednej izbe vymenit radiator za suchu podlahovku a chcem sa opytat ci je to vobec mozne odstrihnut radiator a na existujuci privod a spiatocku pripojit spominanu suchu podlahovku? A ked ano, ci by som nepotreboval osadit v tej izbe aj zostavu nerezoveho rozdelovaca FBH MIX -2 okruhy. Ta zostava by mala vediet kontrolovat teplotu vody na privode kedze do podlahovky je potrebna chladnejsia voda. Vopred Vam pekne dakujem za nacenenie materialu a radu.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 9. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 25 m. Na tých 100 metrov potrubia. 25 metrov by bolo dobré napojiť priamo z kotla a určite cez ten rozdeľovač s čerpadlo, ktorý mieša okruh. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  18. 9. 2017

  Dobry den, este mam otazocku na Vas. Ak by som dal Ten 2-cestny rozdelovac s cerpadlom-tym padom by som nepotreboval rozdelovac co ste mi dali do ponuky? A privod do tej izby je zvlast vetva od pece akurat by bol na nu este pripojeny jeden radiator okrem podlahovky-mohlo by to tak byt? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 9. 2017

  Dobrý deň. Áno, môžete zameniť potom toto: https://www.atria.sk/zostava-nerezoveho-rozdelovaca-fbh-mix-2-okruhy/ to je vlastne to isté len osadené ešte o čerpadlovu jednotku. Tento rozdeľovač určite na samotnú vetcu od kotla tak to je dobre. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  11. 9. 2017

  Zdravim chcem sa opýtať na suchú podlahovku cca na 110m2 cena za komplet materiál ,ďakujem za ochotu s pozdravom
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 9. 2017

  Dobrý deň. Cenovú ponuku na podlahové kúrenie sme Vám poslali na email. Pekný deň.
 • Autor:
  Viera
  Dátum:
  14. 8. 2017

  chcem sa opytat -jedna sa o vykurovanie kupelne ,doteraz sa vykurovalo plynovou gamatkou a ohrev vody je elek.bojlerom...chceli by sme gamatku zrusit a neviem ako by sa dalo vyriesit podlahove kerenie ,co je k tomu potrebne ...dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 8. 2017

  Dobrý deň. Musíte vyhodiť podlahu následne natiahnuť podlahové kúrenie a napojiť na kotol. Ak si prajete vypracovať cenovú ponuku na podlahové kúrenie je potrebné nám zaslať rozmer vykurovacej plochy. Pekný deň.
 • Autor:
  Lukáš
  Dátum:
  8. 8. 2017

  pekný deň môžem poprosiť o cenovú ponuku na 64 m2, potrebujem len tabule a roznášacie plechy
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 8. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na suché podlahové vykurovanie na 64m2 (pri rozteči 250 mm). Do ponuky som Vám dal pre prípad komplet materiál (aby ste mali prehľad). Pekný deň.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Dobry den, prosim o cen.ponuku na komplet Suche podlah.kurenie vratane podpory solaru: - 2 samostat.kurenia napojene na Zasobn.vody- 1000 l s 1 vymenn.+ 300 l TUV s 2 vymenn. vzajomne prepojene-doporucte komplet solar.zostavu /trubicovu/ aj so zasobn./strecha 22st.-kolektory na 65st./ - kurenie pelet.kotlom /mam/ - 1.bung.-komplet rozdelovac 8 cestny so servopohonmi kombinovany s 3 rebrik.rad./rebriky mam/ - riadeny izbov.tyzdennými termostatmi 230V - 6 ks-6 zon - 2.bung.- komplet rozdel. 9 cestny so servopoh.- 9 ks-9 zon - skrinky rozdel.na stenu - v prilohe schema kurenia/niektore miestnosti su pospajane do zon/-prosim nemenit schemu - trubky podlah.kurenia na 12,5 cm- polybutylen 16x2 vratane srubenia,chranicky,ohybaciu pruzinu,kalibrator... - vodovod.trubky PexAlPex - 200 m 16x2 + izolacia, T kus /27ks/, nastenka /34/, Prackovy? ventil /34/, filter nečistot na vodu aj kurenie Kedy by to bolo k dodaniu, treba si pre to prist, al.doveziete? Cena dopravy? Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Dobrý deň. V emaily posielam ponuku na 120 m suchého podlahového vykurovania, ktoré ste si želali. Do ponuky som Vám nedal dodatočné fitingy nakoľko som nevedel aké potrebujete (sú rôzne). Skrutkovacie spojky máme v ponuke iba na kľúč: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/spojky-fitingy-na-rury/skrutkove-spoje/, alebo iný systém Hepworth https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-svojpomocne-hepworth/. Pekný deň.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Dobry den, v prilohe bol dvojbung. 120+153 m2, - nemate polybut.trubky? - termostaty? - tie spojky vsetky na kluc - 300 l zas. 2 vymenn. je v zostave? - kto vyraba Hewalex? - tie rozdelovace su komplet s vent. a ten prvy v kombinacii s radiator.okruhmi? Cena dopravy? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Dobrý deň. Ospravedlňujem sa to som prehliadol. Polybutylen nájdete na našej internetovej stránke , ale je tam skoro dvojnásobná cena: https://www.atria.sk/potrubie-hepworth-pre-podlahove-kurenie-16-mm-2/ Ponuku termostatov nájdete na našej internetovej stránke (do jednotlivých izieb) https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/manualne-termostaty/ alebo programovateľné https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/ Skrutkovacie spojky sú len na klasický kľúč. Hewalex -Poľsko. Dal som Vám rozdeľovače pre podlahové kúrenie, nenapísali ste že potrebujete v kombinácií s radiátorom ale aj keby, predsa na tú istú vodu v rozdeľovači pripojíte aj rebríkové radiátory (tak sa to bežne robí). Cena dopravy je komplet 19 €. V emaily posielam aj ponuku na tie dodatoné veci. Filter na vodu v ponuke nemáme (a a ani neviem, že by sa nejako používal, na kúrenie je dobré dávať jednoznačne tie mosadzné a pri plynových kotloch aj ten total filte. Pekný deň.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Prepacte, chcem si to u vas kupit, ale teraz tomu nerozumiem. Podlah.kurenie 120+153 m2 - kolko m trubky, plechy, system.doska? ten PB je tiez na srubenie klucom? Ten rozdelovac som pisal, ze 1.bung.-komplet rozdelovac 8 cestny so servopohonmi kombinovany s 3 rebrik.rad - do podlahovky 45st.voda, do rebrikov 80st.voda Dakujem za ochotu..
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 8. 2017

  Dobrý deň. Neexistuje kombinovaný rozdeľovač na rebríky. Môžeme Vám ponúknuť buď 8 cestný alebo 11-cestný rozdeľovač? 5 ciest podlahové kúrenie a 3 rebríky alebo 8 ciest podlahové kúrenie a 3 rebríky. Ale dopredu Vás informujem, že na 120 m je 5 okruhov podlahového kúrenia je málo. Pekný deň.
 • Autor:
  Gabriel Polgári
  Dátum:
  31. 7. 2017

  Dobrý deň. Chcem sa opýtať za aký čas dojde tovar po objednaní? S akou dobou mám rátať?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  31. 7. 2017

  Dobrý deň. Záleží podľa požadovaného množstva. Dnes už žiaľ nedokážeme doobjednať polystyrén. Koncom tohto týždňa príde ďalších 800 metrov. Dodávka ďalší (pracovný) deň od objednania. Pekný deň.
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  28. 7. 2017

  > Dobrý deň, kvoli velkemu hmotnostnemu zatazeniu podlahy poterom na klasicke teplovodne podlahove kurenie zaliate poterom chceme dat SUCHY SYSTEM podlahoveho kurenia suché podlahové kúrenie s polystyrénom UHPD a tymi plechmi atd https://www.atria.sk/clanky/navod-pre-suche-podlahove-kurenie-s-polystyrenom-uhpd/ > chcel by som si vyziadat cenovu ponuku na material uvedeneho kurenia so vsetkym co k tomu treba (okrem kotla - ten mame Protherm Tiger) pre byt s 3 izbami a plochou 55m stvorcovych. Otazka: suchy system podlahove kurenie hmotnostne nezatazi ani z daleka tak podlahu ako klasicke podlahove kurenie zaliate poterom ak som sa spravnee docital na nete. Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 7. 2017

  Dobrý deň. Áno, máte pravdu. Suché podlahové kúrenie nie je tak hmotnostne ťažké ako klasické keďže sa nepoužíva betón. Používajú sa na objekty , ktoré nenesú vysoké zaťaženie. V emaily posielam cenovú ponuku na 55m2 na suchú podlahovku (pri rozteči 250 mm). Pekný deň.
 • Autor:
  Jana slobodníková
  Dátum:
  27. 7. 2017

  Dobrý deň, mám záujem o cenovú ponuku na 60 m2 - suché podlahové kúrenie. ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 7. 2017

  Dobrý deň. Na email sme Vám zaslali cenovú ponuku na suchú podlahovku na 60m2. Pekný deň.
 • Autor:
  Jana
  Dátum:
  28. 7. 2017

  Dobrý deň, nakoniec sme to prekozultovali tak, že radšej by sme dali rozteč ( uladanie potrubia 125 mm ) . Môžem Vás poprosiť o cenovú ponuku na tento rozteč a podlahovú plochu 55 m 2 ? dakujem velmi pekne .
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 7. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na suchú podlahovku na 55 m2 (pri rozteči 125 mm). Pekný deň.
 • Autor:
  Natália
  Dátum:
  18. 7. 2017

  Prosím o cenovú ponuka na 80 m2 - suché podlahové kúrenie. ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 7. 2017

  Dobrý deň. Na email sme Vám zaslali cenovú ponuku na dopytovaný tovar. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  13. 6. 2017

  Dobrý deň, Mal by som záujem o suchý systém podlahového vykurovania do mojho rodinneho domu. Zaujal ma Vami ponúkaný produkt UHPD + roznášací plech UHPS. V prílohe Vám posielam podklady na môj RD. Mohli by ste mi navrhnúť a vypracovať cenovú ponuku na tento systém? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 6. 2017

  Dobrý deň. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám prosím zašlite rozmer vykurovacej plochy v m štvorcových. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  13. 6. 2017

  Dobrý deň, Vykurovacia plocha celkovo vychádza na 122 m2.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 6. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na suchú podlahovku na 122 m2 (pri rozteči 250 mm). Pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Dátum:
  12. 6. 2017

  Dobrý den mal by som záujem o suché podlahové kurenie polystyrén a zelezne dosky s hadicou na 60m 2
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 6. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na suchú podlahovku na 60 m2 ( pri rozteči 250 mm). Pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Dátum:
  13. 6. 2017

  Dobrý den Chcem este opýtať ten roznasaci plech mozem na to ukladať priamo plávajúcu podlahu?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 6. 2017

  Dobrý deň. Je potrebné, aby ste na plechy dali dali nejaké drevotrieskové dosky, aby ste vytvorili rovný povrch. Pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Dátum:
  14. 6. 2017

  Myslite osb dosky? Alebo presnejsi typ ? Ja mam problemze je to v podkrovy,a nemôžem liat betón koli zatazi
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 6. 2017

  Dobrý deň. Áno alebo drevotriesku, úplne minimum napr. aj 05 cm hrubú ide o to aby ste vytvorili rovný podklad, dal by som ešte kročajovu izoláciu, aby sa neprenášalo vrzganie. Takto sa to bežne robí bez použitia betónu. Pekný deň.
 • Autor:
  Gabriel
  Dátum:
  5. 6. 2017

  Dobrý deň. Prečo sa ukladajú rúrky na každých 25cm a nie 12,5 cm ked tvar podložky je na 12,5?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 6. 2017

  Dobrý deň. Ukladajú sa na 25 cm preto lebo ide v podstate také optimum. V prípade, ak si zákazník budeprijať tak mu naceníme materiál aj pri rozteči 12,5 cm (ale miniete omnoho viac materiálu). V tomto prípade môžete púšťať aj chladnejšiu vodu a vyhreja sa. V prípade rozteči 25 cm musí byť voda trocha teplejšia. Pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  24. 5. 2017

  Dobrý deň Chcem vás poprosiť o CP koľko kusov systémovej dosky a roznášacieho plechu, fólie a rúrok na suché kúrenie budem potrebovať na plochu 180m2. Ďakujem pekne.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 5. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 180 metrov (pri rozteči 250 mm). V ponuke sa nachádza kompletný materiál. Žiaľ, ale neviem akú fóliu myslíte. Fóliu už naozaj netreba použiť. Pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  24. 5. 2017

  Dobrý deň Prepáčte že vás ešte otravujem tá plocha domu je len 125m2 zabudol som odpočítať terasu a závetrie a rozostup trubiek nech je 120 alebo 150 mm. Ďakujem pekne.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 5. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 125 m (pri rozteči 125 mm). Rozostup 125 mm je veľmi husto, používa sa tam, kde je nutný vyšší tepelný komfort napr. do kúpelne, ale bežne to nie je potrebné. Samozrejme, ak si tak praje zákazník tak mu vyhovieme. Pekný deň.
 • Autor:
  Daniel
  Dátum:
  18. 5. 2017

  Dobrý deň. Poprosím cenovú ponuku na 28 m2, systemova doska+ teplorozvodné plechy+rúrka+rozvádzač+skrinka+fitingy. Rozteč uloženia 125mm.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 5. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 28 metrov pri rozteči 125 mm . Ale ak to chcete do bežného domu, obývačky, kuchyne, stačí naozaj rozteč 250 mm a cena bude omnoho nižšia. Pekný deň.
 • Autor:
  Daniel
  Dátum:
  18. 5. 2017

  Dobrý deň. Poprosím cenovú ponuku na 28 m2, systemova doska+ teplorozvodné plechy+rúrka+rozvádzač+skrinka+fitingy. Rozteč uloženia 125mm.
 • Autor:
  Ing. Jaroslav Tarajčák
  Dátum:
  17. 5. 2017

  Dobrý deň viete mi poslať cenovú ponuku na 80 m2, systemova doska+ teplorozvodné plechy+sádrovlaknite dosky. Poprosím aj doba dodania a cenu do Spišskej Novej vsi. ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  17. 5. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 80 metrov. Cena dopravy je 19 €. Tovar máme skladom. Pekný deň.
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  17. 5. 2017

  Dobrý deň....ďakujem za ponuku, určite to budem objednávať. Chcem sa len opýtať či máte v ponuke aj sádrovláknite dosky. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  17. 5. 2017

  Dobrý deň. Prepáčte zabudol som, práve tie sadro dosky v ponuke nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  lukáš
  Dátum:
  11. 5. 2017

  pekný deň. mám otázku na Polystyrén pre suchú podlahovku UHPD je vhodné dať priamo naň poter bez použitia roznášacieho plechu? potrebujem na 74m2
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 5. 2017

  Dobrý deň. Na suché podlahové kúrenie sa nikdy žiadny poter nedáva. Dáte na to rovno podlahu. Pekný deň.
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  9. 5. 2017

  Dobrý deň. Prosím vás o cenovú ponuku na 100m2. Systémové dosky, plechy a rurka.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 5. 2017

  Dobrý deň. V emaily Vám posielam cenovú ponuku na 100m2. Pekný deň.
 • Autor:
  Lubos
  Dátum:
  23. 4. 2017

  dobrý deň poprosím o cenovú ponuku na suchú podlahovku UHPD cca 100 m2 komplet aj s rúrami a skrinkou s rozdelovacom s pozdravom Bosman
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 4. 2017

  Dorbý deň. Cenovú ponuku na 100 m2 na suchú podlahovku Vám posielam do emailu. Pekný deň.
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  12. 12. 2016

  dobry den mam zaujem o teplovodene podlahove kurenie na suchy proces z dovodu nedostatku vysky. jedna sa o 90m2 vyhrevnej plochy .potreboval by som vediet cenu vsetkeho materialu na jej zhotovenie okrem podlahovej kritiny dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 12. 2016

  Dobrý deň. Na email sme Vám zaslali cenovú ponuku na podlahové kúrenie. Pekný deň.
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  9. 9. 2016

  Dobry den, je mozne tieto dosky pouzit aj na stropne chladenie? Mali ste s tym skusenost? Samozrejme myslim aj na roznasacie plechy atd. Vdaka za odpoved
 • Autor:
  Erik
  Dátum:
  7. 9. 2016

  Dobry den, prosim Vas o cenovu ponuku na suchu podlahovku. Potrebujem to na spodne podlazie v poschodovej stavbe a v pristavbe tak isto na cele podlazie. Prestresenie v projekte je vlastne garaz kde bude kotol. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 9. 2016

  Dobrý deň. V prílohe Vám posielam cenovú ponuku na podlahové vykurovanie suché. Pekný deň
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  13. 6. 2016

  Dobry deň, Aku má pevnosť v tlaku ? Dakujem Popripade nejaké podklady k tejto doske by boli super
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 6. 2016

  Dobrý deň. Viac informácií o systémovej doske UHPD nájdete na našej internetovej stránke: https://www.atria.sk/polystyren-pre-suchu-podlahovku-uhpd/ Parametre systémovej dosky si môžete pozrieť: https://www.atria.sk/polystyren-pre-suchu-podlahovku-uhpd/#parametry Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  13. 6. 2016

  Dobry deň, Dakujem za odpoveď . Nejaká lepšia cena na roznasacie plechy keďže potrebujem 290ks, 104 ks dosky a 400m potrubia.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 6. 2016

  Dobrý deň. Cenovú ponuku sme Vám zaslali na Váš email. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  polo
  Dátum:
  1. 3. 2016

  Dobrý deň, po dnešnom telefonickom rozhovore obraciam sa na Vás s otázkou kolko ks tabúľ UHPD a kolko ks roznásacieho plechu potrebujem na suché podlahove kurenie na plochu 100m2 ? Viete m iurobiť cenovu ponuku aj s dovozom do Banskej Bystrice?? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2016

  Dobrý deň. Takže pri 100 metrov a ukladaní potrubia v rozteči 25 cm, čo je asi taký zlatý stred sa ráta 3,9 metra potrubia na meter štvorcový. A plechov cca 70 percent z dĺžky potrubia. Takže potrebujete 200 tabúľ a cca 270 - 280 plechov. Tovar skladom. Do ponuky som teda už pridal aj potrubie, adaptéry a rozdeľovač so skrinkou.
 • Autor:
  jaroslav
  Dátum:
  24. 2. 2016

  Dobry den, neviem najst v okoli nikoho co by mi vedel zrealizovat suchu podlahovku .. viete mi prosim nejakym sposobom navrhnut co potrebujem a kolko ? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 2. 2016

  Dobrý deň. Ak presne napíšete rozmer vykurovacej plochy, tak sa dá približne navrhnúť kompletný materiál pre suché podlahové. Zatiaľ si teda aspoň môžete pozrieť jednoduchý manuál https://www.atria.sk/clanky/navod-pre-suche-podlahove-kurenie-s-polystyrenom-uhpd/. Pekný deň
 • Autor:
  ondrej
  Dátum:
  9. 11. 2015

  Dobrý den chcem sa opýtať : Do kuchyne a do kúpelne si chcem namontovať Vaše suché podlahové kúrenie so systémovou doskou UHPD, je možné na to použiť keramickú dlažbu ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 11. 2015

  Dobrý deň. Na suché podlahové kúrenie môžete použiť akúkoľvek dlažbu. Dôležité je dodržať správny postup https://www.atria.sk/clanky/navod-pre-suche-podlahove-kurenie-s-polystyrenom-uhpd/. Pekný deň.
 • Autor:
  Lubomir Lendacky
  Dátum:
  3. 7. 2015

  Dobrý deň, je možný takýto postup? Použijem tento polystyrén, dám fóliu alebo plech, potrubie, lepidlo a dlažbu. Bude to dosť stabilné? Nepopraska lepidlo? Neuvolni sa dlažba? Alebo tento suchý systém je vhodný len pre plávajúcu podlahu. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 7. 2015

  Dobrý deň. Určite by trebalo dlažbu lepiť na sadrokarton na to určený. Nemali by ste ho dať priamo na tie plechy, to by určite neskor prasklo. Pekný deň
 • Autor:
  juraj
  Dátum:
  15. 4. 2015

  zdravím, chcem sa spýtať na malý odber Polystyrénu pre suchú podlahovku UHPD pre potreby modelárstva cca 4-5 ks, kde by bolo možné zakúpiť? Som z KE Dík za odpoveď
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  15. 4. 2015

  Dobrý deň. Samozrejme, že je možné, avšak tam môže byť problém pri transporte. Pretože by sme ich museli vybrať z balíka. V jednom balíku je totiž až 16 tabúľ. Pekný deň.
 • Autor:
  stano
  Dátum:
  7. 1. 2015

  zdravim prosim vas o vypracovanie cenovej ponuky na podlahove kurenie od vas AD1876 Sestava ICMA M059 - 11 okruhů 3,00 Ks 11194,55 6 21% 40 636,20 AD1091 Páska hliníková 50mm - 50m 2,00 Ks 100,21 6 21% 242,52 AD1059 Páska hliníková 75mm - 100 m 3,00 Ks 271,12 6 21% 984,18 REFLEXNÍ HLINÍKOVÁ FOLIE pro podlahové topení AD333 350,00 m 10,7984 6 21% 4 573,10 SAMOLEPÍCÍ DILATAČNÍ PÁS S PE FÓLIÍ 8/150 x 25m AD592 100,00 m 8,7008 6 21% 1 052,80 Skříň podomítková 10-15 ( 103cm) 3,00 Ks 1382,81 6 21% 5 019,60 AD1244 Spony do tackeru 57 mm 5700,00 Ks 0,8546 6 21% 5 893,80 AD1038 Trubka PEX/AL/PEX 16x2 (200m) Rodana 3300,00 m 10,4099 6 21% 41 566,80 AD999 Svorné šroubení 16 x 2 Euroconus 66,00 Ks 38,0661 6 21% 3 039,96
 • Autor:
  jozef
  Dátum:
  11. 12. 2014

  Dobrý deň, prosím vás vedeli by ste mi naceniť podlahové kúrenie - materiál a zvlášť materiál+montáž?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 12. 2014

  Dobrý deň. Áno, môžete poslať nejaký výpis materiálu, ktorý Vám naceníme. Montáž avšak nevykonávame. Pekný deň
 • Autor:
  vlado
  Dátum:
  8. 12. 2014

  dobrý deň. mám otázku ohladne UHPS - roznášací plech cena bez DPH:3,75 € / ks, ak ý rozmer má ten plech a koľko ich treba na 1 meter štvorcový a ako a po koľko sú balené. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 12. 2014

  Dobrý deň. Vaše nákupné ceny sú zobrazené tu https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/polystyren-podlahove-kurenie/. Na jeden meter štvorcový pri rozteči potrubia 250mm by trebalo dva ks plechov. Pekný deň.
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  2. 12. 2014

  Dobry den, chcel by som sa informovat, aka je pevnost polystyrenovej dosky pre suchu podlahovku ked sa na nu primo polozi plavajuca podlaha aby sa nestalo ze sa zdeformuje
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  4. 12. 2014

  Chcem kupit tento system do chodby nakolko si nemozem dovolit vacsiu vysku tak sa pytam na pevnost ked priamo na tenoto polystyren budem ukladat priamo plavajucu podlahu
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 12. 2014

  Dobrý deň. V skutočnosti by ste mali dať na tento systém, teda polystyrén ešte nejaké osb dosky a až na ne klásť podlahu. Presne ako je to uvedené tu https://www.atria.sk/clanky/navod-pre-suche-podlahove-kurenie-s-polystyrenom-uhpd/. Pekný deň
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  2. 12. 2014

  Dobry den, chcel by som sa informovat, aka je pevnost polystyrenovej dosky pre suchu podlahovku ked sa na nu primo polozi plavajuca podlaha aby sa nestalo ze sa zdeformuje
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  24. 10. 2014

  ChCem sa spitat ci exzistuje aj podlahovekurenie s mensim priemerom trupky ako 16mm a ci take predavate na ktore by som mohol pokladat plavajucu podlahu bez betonu. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 10. 2014

  Dobrý deň, 16 mm potrubie je najmenšie aké sa dá použiť na podlahové kúrenie. Menší rozmer sa používa na stenové kúrenie. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Filip
  Dátum:
  22. 10. 2014

  Dakujem za odpoved, ak na krocajovu izlolaciu plozim dlazbu na com bude drzat o co bude prilepena? Aky je rozdiel ak na krocajovu izolaciu najprv ulozim sadrovlaknitu dosku a az potom dlazbu?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 10. 2014

  Dobrý deň. Tak áno, na kročajovú izoláciu už môžete dať priamo podlahu, je to vlastne molitan. I keď by som skôr odporúčal tam dať sadrokartón. Aby podklad pod tými parketami alebo podlahou bol tvrdý. Pekný deň
 • Autor:
  Filip
  Dátum:
  17. 10. 2014

  Dobry den, rad by som sa opytal ako postupujem od roznasacieho plechu ak chcem pouzit keramicku podlahu. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 10. 2014

  Dobrý deň. Normálne na roznášanie plechy položíte kročajovú izoláciu a na ňu môžete dávať rovno podlahu, či už parkety alebo keramickú podlahu. Pekný deň.
 • Autor:
  Zuzana
  Dátum:
  9. 9. 2014

  Dobry den, Kupujem panelovy byt v petrzalke v povodnom stave na 8 poschodi. Je nutna kompletna rekonstrukia, rozmyslam nad podlahovym kurenim v celom byte, ake su vase odporucania? je tato systemova doska vhodna? treba ju zo spodnej strany este nejako odizolovat? je vhodnejsie pouzit hlinikovu foliu alebo pozinkovane roznasacie plechy? Byt ma velkost cca 55m, myslite, ze je to dobra investicia dat tam podlahove kurenie alebo je to skor hlupost? Za odpoved Vam vopred velmi pekne dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 9. 2014

  Dobrý deň, toto je systémová doska pre suché podlahové kúrenie, to znamená že sa pri tom nepoužíva betón, ale rovno na tento polystyrén s potrubím ukladáte podlahu. Výhoda je hlavne to, že podlaha je ľahká, takže sa môže použiť napr do drevodomov a podobných inštalácií. Teraz je len na Vás, či sa rozhodnete pre takýto systém, samozrejme do paneláku sa môže použiť a aj používa. Dáte polystyrén, nan položíte izolačnú fóliu https://www.atria.sk/hlinikova-folia-pre-suche-podlahove-kurenie/ a do nej budede ukladať už potrubia. Následne použijete len podlahársku izoláciu a potom podlahu. Osobne si ale myslím, že ked začnete robiť podlahové kúrenie do paneláku, tak sto krát jednoduchšie budete mať klasické radiátory. Pekný deň
 • Autor:
  jan
  Dátum:
  21. 7. 2014

  Dobrý deň, chcem tento systém použiť na chodbe kde nie je podkladový beton.Je tam psuchý piesok naň chcem dať hranoly na ne osb dosky a potom Vaše kúrenie.
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  24. 6. 2014

  Dobrý deň Môže sa na tento typ systémovej dosky položiť dlažba napr. v kúpeli, kotolni, kuchyni a pod.Je potrebné špeciálne lepidlo?Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 6. 2014

  Dobrý deň, pri tejto doske pre suché podlahové kúrenie sa nemusí používať žiadne lepidlo. Položíte ju na betón, do nej hliníkovú fóliu alebo plechy, potom potrubie a na túto skladbu už môžete dať priamo podlahu, či kachličky alebo drevo, atď. Prikladám návod https://www.atria.sk/clanky/navod-pre-suche-podlahove-kurenie-s-polystyrenom-uhpd/. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  16. 12. 2013

  Dobry den. Mozete mi prosim nacenit suche podlahove kurenie komplet okrem kotla?Velkost podlahy je 170m2 je to zatial bez priecok.priecky sa budu robit sadrokartonove az po podlahe. Poprosim uviest typ hadice a vyrobcu.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 12. 2013

  Dobrý deň, výšku sumy za tovar zistíte jeho vložením do nákupného košíka, prikladám linky na všetko, čo by ste mali potrebovať: Systémová doska:https://www.atria.sk/polystyren-pre-suchu-podlahovku-uhpd/ Roznášacie plechy:https://www.atria.sk/roznasaci-plech-uhps/ - prípadne ich lacnejšia alternatíva:https://www.atria.sk/hlinikova-folia-pre-suche-podlahove-kurenie/ Potrubie:https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  3. 12. 2013

  Prajem pekný deň Prosím aký dru trubiek sa používa pri tejto systémovej doske? Podľa vyobrazenia je polomer ohnutia 62,5 mm na 90°. Výrobcovia trubiek 16x2mm Aluplast ako aj Polybutylén uvádzajú minimálny polomer ohnutia 10xD. Prosím aké sú skúsenosti v praxi?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 12. 2013

  Dobrý deň, v praxi sa používa potrubie PEX-AL-PEX 16 x 2, ktoré môžete nájsť na nasledujúcej adrese: https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/ V časti "Parametre" môžete nájsť aj údaje o polomere ohybu.
 • Autor:
  Marián
  Dátum:
  8. 8. 2013

  Dobry den, pani Mrazova, touto cestou sa chcem informovat na dostupnost nasledujuceho materialu a jeho predbezny termin dodania: > Systémová izolačná polystyrénová doska UHPD > 70ks x 4,99 = 349,30 > > Roznášací plech UHPS do polystyrénu > 200ks x 4,86 = 972 > > potrubie PEX-AL-PEX 16 x 2 > 250m x 0,65 = 162,50 > V celkovej sume 1483,80.- s DPH
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 8. 2013

  Dobrý deň, Dostupnosť systémovej dosky UHPD a UHPS je 1 týždeň, potrubie PEX-AL-PEX máme skladom. Prajem pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Tomas S
  Dátum:
  20. 5. 2013

  Dobry den, chcel by som Vas poprosit o informaciu, ako je to s dilataciou u miestnosti vacsich ako 25m2 pri suchej podlahovke. Dakujem
 • Autor:
  Lívia
  Dátum:
  9. 4. 2013

  Dobry den! Staviame dom a chceme podlahove kurenie.Odbornik nam poradil,ze na pod. kurenie je lepsie pouzit dlazbu,no ja som uvazovala nad plavajucou podlahou! Teraz potrebujem radu od tretieto! Aky je Vas nazor?Dakujeme!
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 4. 2013

  Dobrý deň, Nemal by byť problém s podlahovým kúrením ani keď zvolíte plávajúcu podlahu. Rozhodnutie je na Vás môžte zvoliť aj jedno aj druhé. Pekný deň.
 • Autor:
  marian
  Dátum:
  12. 11. 2012

  dobry den praje co vyde 1 meter stvorcovy na komplet , podlahoveho kurenia mozte mi aj odporucit nejaky system je to do podkrovnevo domu dakujem
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  7. 6. 2012

  Chcel by som vedieť cenovú ponuku kompletného suchého systému do piatich izieb o celkovej rozlohe asi 160 m2.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 6. 2012

  DObrý deň, cenové ponuky nevypracúvame. Kompletný materiál pre podlahové kúrenie sa nachádza na eshope. Maximálne môžem pomôcť týmto linkom, kde uvidíte kompletné príslušenstvo pre podlahové kúrenie. https://www.atria.sk/clanky/podlahove-kurenie-a-vykurovanie/
 • Autor:
  Daniela
  Dátum:
  2. 6. 2012

  dobrý dň, napíšete mi skladbu celého suchého podlahového kúrenia?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 6. 2012

  základová platňa, polystyrén pre podlahové kúrenie UHPD, odrazové plechy UHPS, potrubie pre podlahové kúrenie, kročajová izolácia a nakoniec klasická podlaha.
 • Autor:
  Stefan
  Dátum:
  11. 5. 2012

  Toho času staviame rodinný dom, kde plánujeme podlahové vykurovanie na suchý spôsob montáže.Chcel by som sa spýtať, či viete vypracovať projekt takého vykurovania a cenovú ponuku? Prípadne aké dokumenty potrebujete na spracovanie projektu? Aká je skladba Vami ponúkaného systému? (polystyrén, osb doska, samotný systém vykurovania, podlaha) Ako podlahu plánujeme palubovku hrúbky 21mm.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 5. 2012

  Dobrý deň. Projekt podlahové kúrenia, ani návrh nevykonávame. Sme len internetový predaj. Najviac ako môžme pomôcť je telefonicky poradiť k montáži a ostatným doplnkom. Na suché podlahové kúrenie potrebujete klasicky polystyrén EPS100, potom náš polystyrén https://www.atria.sk/polystyren-pre-suchu-podlahovku-uhpd/ na neho plechy https://www.atria.sk/roznasaci-plech-uhps/ a do plechov uložíte potrubie pre podlahové kúrenie, najlepšie plastohliník https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/ . Nad potrubie dáte kročajovú izoláciu a na to už ukladáte klasickú podlahu.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  30. 3. 2012

  Dobrý deň, kúpil som byt na vyvýšenom prízemí nad pivnicami. CHcel som podlahové kúenie avšak odradil ma mokrý proces, ktorý je zdlhavý.... teraz, ked je podlaha odizolovana a hotová....som narazil na toto suché riešenie UHPD.... Poprosím info: možno považovať za dostatočnú izoláciu pod tieto 30mm dosky ďaľších 30 mm polystyrénu? Je montáž možná svojpomocne? Predvídavo som nechal pod radiátormi rozvody...... Viete povedať orientačnú cenu pre 50 m2 podlahy? Ak sa to oplatí...obývačka je ešte prázdna..... Vďaka za vašu námahu a čas.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 3. 2012

  Dobrý deň. Suché podlahové kúrenie je presne na toto určené. Tých 60 cm môžete bez problémov použiť. Bežne sa využíva izolácia od 50 do 100 cm pre podlahové kúrenie. Položenie polystyrénu a potrubia myslím, že zvládne každý človek bez problémov. Každý týzden posielame dve, tri podlahovky a ešte sa nám nestalo, že by niekto telefonoval, ako sa kladie polystyrén, alebo potrubie. Cena za 50 metrov by bola približne niakych 480 euro za polystyrén, 50m2 x 6 plechov = 300 x 4,86€ za plech = 1458 € a potrubie na 50m2 by bolo niakych 198€, rátajte na jedem meter štvorcový približne 6 metrov potrubia. Každopádne tých plechov na podlahové kúrenie by ste mohli dať určite menej, aby ta cena nebola taká vysoka. Nezabudnite, že toto je veľmi rýchli a orientačny návrh.
 • Autor:
  gavo
  Dátum:
  12. 4. 2012

  Dobry den, situacia: beton poter byt 2.poschodie, 58M2, 4 OKRUHY, uvazujem o suchej podlahovke UHP 48 + PEX-Al-PEX 16mm + roznasaci plech otazky: 1, kolko tab UHP48? 2, kolko M trubky? 3, kolko KS plechu? 4, celkova hrubka? 5, je mozne na toto priamo ulozit plavacku?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  12. 4. 2012

  Dobrý deň. Takze takto: 1, kolko tab UHP48? kedze máte 58m, takže treba 116 tabul, jedna má 0,5 metra 2, kolko M trubky? zhruba 6 metrov potrubia na jedem meter štvorcový podlahoveho kúrenia 3, kolko KS plechu? na jednu tabulu polystyrénu dáte 4 kusy plechu 4, celkova hrubka? 5, je mozne na toto priamo ulozit plavacku? ano je toto možne dat pod plávajúcu podlahu. Je možné použiť aj polovičné množstvo potrubia a plechov. Ale pri podlahovom kúrení s tou plávajúcou podlahovou sa doporučuje takéto množstvo, aké som Vám napisal.
 • Autor:
  marián
  Dátum:
  13. 4. 2012

  Aký rozdelovač by ste odporúčali pri realizácii suchého podlahového vykurovania systémom Hepworth? Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 4. 2012

  Dobrý deň. Tak v prvom rade pre podlahové kúrenie musí byť rozdeľovač s prietokomerom. A materiál radšej nerez https://www.atria.sk/nerezove-rozdelovace/rozdelovace-podlahove-kurenie/
 • Autor:
  milan
  Dátum:
  22. 3. 2012

  kolko by ma celkovo vyslo podlahove kurenie na 100 metrov stvorcovych komplet kde su 3 izby 1 chodba a kupelka
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 3. 2012

  Na otázku nieje možné konkretne odpovedať. Pri tomto polystyréne https://www.atria.sk/systemova-izolacna-doska-uhp55/ a 600 metrov potrubia niakych 1000 euro s DPH.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  6. 3. 2012

  Dobry den...je v cene pre UHPD doske aj plech?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 3. 2012

  Dobrý deň. Cena UHPD je len za polystyrén, plech sa predáva samostatne. https://www.atria.sk/roznasaci-plech-uhps/
 • Autor:
  Mado
  Dátum:
  17. 1. 2012

  Dobry den , chcem sa taktiez opytat o rozmer roznasacieho plechu a o cenovu ponuku suchej podlahy o rozmere 4x3m s rozostupom rurok 250mm vopred Dakujem....
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 1. 2012

  Dobry den, jednoznacny by som doporucil Junkers. https://www.atria.sk/junkers-cerapursmart-zsb-22-3-c/ najma pre plynulu reguláciu výkonu, čo viessman vo Vasej vybranej triede neponúka. Plynulá regulácia vykonu je o mnoho uspornejsia na plyn, ako klasicka dvojbodobá od Viessmanu.
 • Autor:
  Bagos
  Dátum:
  9. 1. 2012

  Dobry den, chcem sa opytat na rozmery roznasacieho plechu na web stranke ich uvadzate 0,9997x0,12mm? Dalej Vas chcem poprosit o cenovu kalkulaciu pre suche podlahove vykurovanie pre miestnost 4x4m s rozostupom rurok 125mm. Este sa chcem opytat ako sa kladu rurky pri suchom podlahovom vykurovani, meander alebo aj do tvaru slimak?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 1. 2012

  Odpoved Vám bola poslana na email
 • Autor:
  Marian. P
  Dátum:
  21. 11. 2011

  Dobrý deň, chcel by som Vás požiadať o zaslanie cenovej ponuky, resp. súpis množstva jednotlivých materiálov potrebných pre suché podlahové kúrenie do miestnosti s rozlohou 24m2 (dosky UHP48, roznášacie plechy a Potrubie HEPWORTH pre podlahové kúrenie, 16 mm). Ďakujem vopred za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 11. 2011

  Odpoved Vám bola poslana na email


chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
blur_linearMontáž stenového vyk.
Návod na montáž stenového vykurovania
wifi_tetheringČidlo zásobníka
Čidlo zásobníka
settings_input_componentZverné šróbenie
Zverné šróbenie
isoOdporučený termostat
Junkers CW100
battery_fullOdporučený akumulátor
Odporučený akumulátor
format_align_justifyRebríkové radiátory
Odporučený rebríkový radiátor
local_drinkKlasické batérie
Klasické beztlak. batérie
local_drinkOdporučené pákové batérie
Pákové beztlak. batérie
tuneNezávislá regulácia
Nezávislé riadenie vyk. okruhov
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allKompatibilný s kotlami
Kompatibilný s kotlami
done_allKompatibilita termostatov
Kompatibilita termostatov s kotlami
settings_backup_restoreOdporučené čerpadlá
Čerpadlá
IBO OHI
exposureEkvitermické čidlo
Ekvitermické čidlo
isoTermostaty na čerpadlá
Termostaty na čerpadlá
isoOdporučený termostat
Protherm Thermolink P2
isoOdporučený termostat
Buderus RC 300
isoOdporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoOdporučený termostat
Emos EMP911
isoOdporučený termostat
Ariston Clima Manager RC1
routerOdporučené dymovody
Odporučené dymovody
swap_callsOdporučené potrubie
Pex-AL-Pex 16x2
swap_callsSolárne potrubia
Solárne potrubia
call_splitOdporučené rozdeľovače
Odporučené rozdeľovače
merge_typeOdporučené spojky
Odporučené spojky
border_outerOdporučené dosky
Odporučené systémové dosky
battery_charging_fullOdporučené záložné zdroje
Odporučené záložné zdroje
format_color_fillNemrznúca zmes
Odporučená nemrznúca zmes
format_color_fillDestilovaná voda
Destilovaná voda
powerOdporučené špirály
Odporučené vykurovacie tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomôcky na montáž
Pomôcky na montáž
flip_to_frontOdporučené skrinky
Odporučené skrinky
format_color_fillOdporučený olej
Odporučený olej
headsetOdporučená ochrana tváre
Odporučená ochrana tváre
menu
shopping_cart
search
more_vert
 
 
Hľadáte oblý rebrík?
Hľadáte rovný rebrík?
Hľadáte bezdrôtový termostat?
Hľadáte drôtový termostat?
autorizovaný predajca
arrow_drop_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Filtrovanie príspevkov
Vážený zákazník,
v dňoch 28.8. - 1.9. nebudú spracovávané objednávky z dôvodu čerpania dovolenky.
phone 0917 133 662