Nerezový rozdeľovač 7 cestný pre podlahové vykurovanie

Nerezový rozdeľovač 7 cestný pre podlahové vykurovanie
Naša cena s DPH:
195,96 €
Naša cena bez DPH:
163,30 €
Cenníková cena s DPH:
244,96 €
Ušetríte:
49,00 €
Zľava obchodu ATRIA.SK:
20%
Dostupnosť:
Skladom
Katalógové číslo:
H33007
Záruka:
2 roky
ks

Dostupnosť ku dňu 
 

    
Popis tovaru

Rozdeľovače sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele podľa nemeckej normy DIN EN 1264-4:2009-11. Rozdeľovače je možné použiť na všetky druhy plastových potrubí, vrátane viacvrstvého potrubia a medi. Potrubia sa pripája pomocou šróbenia 3/4"EK. Rozdeľovače pre podlahové kúrenie sú vybavené dvojregulačnými prietokomermi s indikátorom prietoku ( Regolux 0-5L/min ) s pamäťou a termoregulačnými ventilomi ( s pripojením M30 x 1,5 ) na každom okruhu tak, aby bolo možné regulovať každý vykurovací okruh samostatne. Súčasťou rozdeľovača sú automatické odvzdušňovacie ventile, otočné vypúšťacie ventile a poniklované nosiče. Krajina pôvodu: Nemecko

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Description

Stainless steel manifold for underfloor heating
 
Manifolds are made of high quality stainless steel. Complains with german standards DIN EN 1264-4:2009-11. It is possible to use this manifolders with all kinds of plastic pipes, multilayer pipes and also with copper pipes.
 
Pipes are being connected with pipe fittings ¾" EK. 
 
These distributors for underfloor heating are equipped with two flow regulators with flow indicator (Regolux 0-5L/ min), memory and thermoregulatory scope ( with connections M30 x 1,5) at each circuit, so it is possible to control each circuit separately.
 
Each manifold includes automatic vent valve, rotary draining valve and nicle rack.
 
 
 
 
Click here for shipping info:


Parametre

Parameter Popis
Určenie vyhrievacie a chladiace systémy
Prípustné teploty kvapalín - 10 °C až 70 °C
Max. pracovný tlak 4 - 6 barov
Max. skúšobný tlak 10 barov
Rozsah merania 0-5 l/min
Prietok 1,12 m3/h
Materiál mosadz, plasty odolné voči teplu, nerezová oceľ 1.4301
Tesnenie EPDM
Presnosť merania +/- 10 %
Závit DIN ISO EN 228-1
Kvapaliny voda na vykurovanie, voda na chladenie, vodné zmesi so štandardnou antikoróznou nemrznúcou prímesou
Max. prípustná prevádzková teplota + 80 °C
Max. prípustný prevádzkový tlak 6 barov
Armatúra Press-Messing Ms 58, poniklovaná
Ploché tesnenie WS 3825
Počet okruhov sedem
Zvuková izolácia DIN 4109
Odporučené potrubie PEX-AL-PEX 16 x 2
Odporučené pripojenia Zverné šróbenie na potrubie ALPEX 16 x 2 ALU-EK
Odporučené skrinky Skrinky pre rozdeľovače
Pripojenie vetiev Ek, Eurokonus
Pripojenie vstupu a výstupu 1"
Krajina pôvodu Nemecko
Prietokomery dvojregulačné s možnosťou uzamknutia
Dĺžka rozdeľovača s gv. ventilmi 495mm
Dĺžka rozdeľovača bez gv. ventilov 445mm

Diskusia • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  11. 7. 2017

  Dobrý deň prajem. Potreboval by som poradiť pri výbere správnej skrinky pre nerezový rozdeľovač 7 okruhový s katalógovým číslom: H33007. Plánujem použiť podomietkovú skrinku a vybral som typ s katalógovým číslom: 1320hp. V skrinke nebude nič okrem rozdeľovača. Vedeli by ste mi povedať či som vybral správny typ? Chcem predísť komplikáciám s tovarom a po správnom výbere komponentov si ich u vás aj objednám. Za pomoc vopred ďakujem a prajem pekný deň.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 7. 2017

  Dobrý deň. Keď si pozriete na našej internetovej stránke https://www.atria.sk/nerezovy-rozdelovac-7-cestny-pre-podlahove-vykurovanie/#parametry, tak rozdeľovač aj s ventilmi má dokopy 495 mm a skrinka (ktorú ste si vybrali): https://www.atria.sk/skrinka-podomietkova-pre-rozdelovace-580-x-560/ je až 580 mm Bude Vám vyhovovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Tomana
  Dátum:
  15. 4. 2016

  Dobrý den.Ja som u vas minulý rok kupoval 2rozdelovace.Jeden 7cestný a druhy 6cestný.ked sa kúrenie urobilo,už vtedy sa mi nedali vyregulovat jednotlivé vetvy potrubia pomocou regulacných ventilov.Myslel som si ze to je tým ze chalupa nie je dostatocne vykúrená.Teraz už bývame a tie vase ventily vôbec nereaguju na uzatváranie alebo otváranie sysému.reaguje ich asi 5ks.Ostatné sú ako,, primrznuté ".Mám nerezové rozdelovace,silné čerpadlo a niektoré casti potrubia mi vôbec nekúria.Myslím si ze je to v tých regulačných šrobeniach.Mohol by som ich prosím u Vás vyreklamovat a poslali by ste my druhe?Aký je postup?prosím o skorú odpoveď,Dakujem.Tomana
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 4. 2016

  Dobrý deň. Nechcem samozrejme zľahčovať situáciu ohľadne rozdeľovača alebo prietokomeru, avšak pri prietokomere sa naozaj nemá čo pokaziť ani primrznúť. Je to len raz ventil, ktorý ked sa na plno otvorí, tak ten kovový závit nemôže ostať v pôvodnej polohe. Samozrejme, že prietokomery na reklamáciu dať môžete. Pri problémoch tohto typu býva najčastejšie príčina uloženie potrubia, buď je moc dlhé alebo sa niekde urobila tak ostrá odbočka alebo bude niekde tak pritlačené, že vode kladie taký veľký odpor, že jej jednoducho nedokáže v dostatočnom množstve pretiecť a tým pádom slabšie kúri. Teoreticky ak sa dá, skúste zameniť vetvu, ktorý kúri a ktorá nekúri a uvidí v čom je problém. Pekný deň.
 • Autor:
  Miro
  Dátum:
  1. 7. 2015

  Dobrý deň, akym sposobom sa k rozdelovacu montuje tlakomer pre tlakovu skusku podlahoveho kurenia? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 7. 2015

  Dobrý deň. Žiadny rozdeľovač neobsahuje nejaký výstup na tlakomer, jedine by ste museli napríklad na vetvu dať Tkus a do neho zasadiť tlakomer. Pekný deň.
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  21. 2. 2014

  Dobrý deň!Chcem sa opýtať,či sa dá na termoregulačných ventiloch vymeniť hlava za termoelektrický servopohon!
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 2. 2014

  Dobrý deň. Namiesto modrých "štupľov" môžete dať https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-profesionalne-ivar/armatury-ventily-srobenia/elektrotermicke-hlavice/. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Drahoslav
  Dátum:
  26. 11. 2013

  Dobrý deň, hľadám taký 4 cestný rozdeľovač vody z kotla, aby jednotlivé rozdelenia boli ovládané elektromagnetickými ventilmi na rozdeľovači, a ktoré sú ovládaný jednotlivými termostatmi na poschodiach a bojleri teplej vody. Môžete mi také niečo ponúknuť? Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 11. 2013

  Dobrý deň, ponuku rozdeľovačov tohto typu môžete nájsť na nasledujúcej adrese: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-svojpomocne-hepworth/rozdelovace-nerezove/termoregulacne-rozdelovace/
 • Autor:
  Attila
  Dátum:
  11. 9. 2013

  Dobrý deň, potreboval by som 7 cestný rozdeľovač s odnímateľným prietokomermi (aby sa dali prietokomery vyčistiť bez toho, aby som musel spustiť systém - mám čiernu vodu v systéme) a 3/4 šróbenie klasické na varené matice s plochým spojom (nie Eurokónus). podlahovku mám starú ešte z 20-tok PPR trubiek a chcem vymeniť jednu vetvu rozdeľovača -> nepotrebujem set. viete mi s tým pomôcť. Vopred ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 9. 2013

  Dobrý deň. Viem presne čo myslíte, ale také prietokomery ktoré sa dajú oddeleiť bez nutnosti vypustenia systému som ešte nevidel. Práveže sa začali používať takého horné, ktoré obsahuje aj rozdeľovač na ktorý sa pýtate. To znamená, že voda nepreteká priamo cez ten plast, ale spodom. Týmto sa znečistenie úplne vytráca. A samostatné vetvy sa z nerezových rozdeľovačov nedodávajú. A tak isto všetky rozdeľovače sú už len na eurokonus. Pekný deň.
 • Autor:
  Sire
  Dátum:
  16. 8. 2013

  Dobrý deň! Podl. vykurovanie = 80 m2, 7 okruhov. Zdroj : TČ Daikin Altherma 6 kW, vzduch - voda. Riadiaca jednotka : hydrobox má už zabudované obehové čerpadlo. Aký rozdeľovač mám použiť na podlah. vykurovanie? Materiál by som chcel objednať komplet od Vás, viete mi spraviť nejakú ponuku?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 8. 2013

  Dobrý deň, Budete potrebovať takých 500 metrov hadice, na jednu vetvu maximálne môžte dať 100 metrov. Ale zas netreba to preháňať, dal by som 7 cestný rozdeľovač a plynulo potrubie rozdelil. Cenové ponuky nerobíme, všetok ponúkaný tovar máme na našej internetovej stránke aj s aktuálnymi cenami. Ak by ste mali záujem môžem Vám daný sortiment vyskladať a pošlem Vám emailom odkazy, na ktorých nájdete daný tovar na našej internetovej stránke aj s aktuálnymi cenami. Prajem pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Sire
  Dátum:
  19. 8. 2013

  Ďakujem za odpoveď, a poprosil by som Vás o rozpis množstva potrebného materiálu, komplet od trubiek až po rozdeľovač. S pozdravom Sire
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 8. 2013

  Dobrý deň. Takýto rozpis Vám dať môžem avšak berte ho skôr ako informatívny, nieje možné sa naň spoliehať. Tu máte schému podlahového kurenia https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/ kde budete určite potrebovať teda to potrubie https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/, spojky na potrubie https://www.atria.sk/adapter-ek-pre-potrubia-pb-s-priemerom-16-mm-hepwotrh/, rozdeľovače https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-svojpomocne-hepworth/rozdelovace-nerezove/, plastifikátor, systémovú dosku https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/polystyren-podlahove-kurenie/ UHP 55, alebo UHP 53. A ďalšie veci, napríklad dilatačný pas a drobné príslušenstvo.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  16. 4. 2013

  Dobry den , chcel by som sa informovat ohladne vysky zlavy na nerezove rozdelovace nakolko mi ich nezobrazuje a mam zaujem urobit kompletnu objednavku kurenia cez Atriu. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 4. 2013

  Dobrý deň, Nasala chyba v účte, avšak už by malo byť všetko v poriadku. Skúste sa prihlásiť, mala by sa Vám už zobrazovať zľava. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  19. 2. 2013

  Dobry den Prosim, je u vas mozne objednat rozdelovac na podlahove kurenie so zmiesavacom na sedem sekcii. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 2. 2013

  Dobrý deň, Rozdeľovač 7 cestný pre podlahové vykurovanie si môžte objednať na našej internetovej stránke. Ak by ste nevedeli ako kľudne nás kontaktujte telefonicky alebo mi napíšte ešte raz mail a spravíme objednávku za Vás. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.

Náš sortimentchat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
blur_linearMontáž stenového vyk.
Návod na montáž stenového vykurovania
wifi_tetheringČidlo zásobníka
Čidlo zásobníka
settings_input_componentZverné šróbenie
Zverné šróbenie
isoOdporučený termostat
Junkers CW100
battery_fullOdporučený akumulátor
Odporučený akumulátor
format_align_justifyRebríkové radiátory
Odporučený rebríkový radiátor
local_drinkKlasické batérie
Klasické beztlak. batérie
local_drinkOdporučené pákové batérie
Pákové beztlak. batérie
tuneNezávislá regulácia
Nezávislé riadenie vyk. okruhov
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allAlternatíva za nižšiu cenu
Alternatívne kotly za nižšiu cenu
done_allKompatibilný s kotlami
Kompatibilný s kotlami
done_allKompatibilita termostatov
Kompatibilita termostatov s kotlami
settings_backup_restoreOdporučené čerpadlá
Čerpadlá
IBO OHI
exposureEkvitermické čidlo
Ekvitermické čidlo
isoTermostaty na čerpadlá
Termostaty na čerpadlá
isoOdporučený termostat
Protherm Thermolink P2
isoOdporučený termostat
Buderus RC 300
isoOdporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoOdporučený termostat
Emos EMP911
isoOdporučený termostat
Ariston Clima Manager RC1
routerOdporučené dymovody
Odporučené dymovody
swap_callsOdporučené potrubie
Pex-AL-Pex 16x2
swap_callsSolárne potrubia
Solárne potrubia
call_splitOdporučené rozdeľovače
Odporučené rozdeľovače
merge_typeOdporučené spojky
Odporučené spojky
border_outerOdporučené dosky
Odporučené systémové dosky
battery_charging_fullOdporučené záložné zdroje
Odporučené záložné zdroje
format_color_fillNemrznúca zmes
Odporučená nemrznúca zmes
format_color_fillDestilovaná voda
Destilovaná voda
powerOdporučené špirály
Odporučené vykurovacie tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomôcky na montáž
Pomôcky na montáž
flip_to_frontOdporučené skrinky
Odporučené skrinky
format_color_fillOdporučený olej
Odporučený olej
headsetOdporučená ochrana tváre
Odporučená ochrana tváre
menu
shopping_cart
search
more_vert
 
 
Hľadáte oblý rebrík?
Hľadáte rovný rebrík?
Hľadáte bezdrôtový termostat?
Hľadáte drôtový termostat?
arrow_drop_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Filtrovanie príspevkov
Vážený zákazník,
z technických príčin nebudú dňa 18.8.2017 (piatok) spracovávané objednávky.
phone 0917 133 662