Rain Bird Kvapkovacia hadica Dripline Ø16mm - 100m
Kód: OZ_OD-XFD2333100ORIGBALPodrobný popis
Vysoko kvalitné PE potrubie určené na kvapkové zavlažovanie so vonkajším priemerom 16 mm, ideálne pre skleníky, záhrady a sadové plochy. Využíva sa pri jemnej mikro závlahy, kde nie je potrebný silný prúd vody – voda sa rozprašuje, čo navyše uľahčuje údržbu, keďže hadicu stačí len položiť a fixovať na zemi pomocou plastových úchytov.
Ak neviete celých 100 metrov z balenia, ponúkame aj krátenú verziu po 5 metroch.
Pri kvapkovacom potrubí odporúčame do systému pred hadicu napojiť filter na mikrozávlahu .
MAXIMÁLNA DĹŽKA KVAPKOVACEJ HADICE NA JEDNEJ SEKCIÍ:
| Vstupný tlak v baroch | Dĺžka závlahovej linky v metroch pri nominálnom prietoku 1,6l/h | Dĺžka závlahovej linky v metroch pri nominálnom prietoku 2,3l/h |
| 1,0 | 104 | 79 |
| 1,7 | 131 | 104 |
| 2,4 | 144 | 121 |
| 3,1 | 150 | 126 |
| 3,8 | 175 | 147 |
Technické vlastnosti produktu
| Dĺžka | 100 m |
| Priemer | 16 mm |
| Rozteč kvapkovačov | 33 cm |
| Prietok kvapkovača | 1,6 až 2,3 l/h |
| Hrúbka stien | 1,2 mm |
| Pracovný tlak | 0,59 až 4,14 bar |
| Hmotnosť | 0,07 kg/m |
| Hmotnosť balenia | 8 kg |
| Max. teplota vody | 38 °C |
| Max. teplota okolia | 52 °C |
| Farba | hnedá |
| Materiál | PE |
RB Dripline je dvojvrstvové potrubie s kompenzáciou tlaku, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou voči mechanickým a chemickým vplyvom. Je UV stabilizované, čo predlžuje životnosť, a jeho dvojvrstvová konštrukcia zaisťuje väčšiu flexibilitu, čím sa predchádza krehkosti.
Na rozvod vody pre automatickú závlahu a prívod vody do postrekovačov, sa používajú hadice do zeme .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hadice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 8585041871878 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
