Reverzná osmóza PURE Standard PRO s čerpadlom
Kód: DNM_HYRO-PURE-STANDARD-PUMPPodrobný popis
Reverzná osmóza Ecosoft PURE Standard PRO s čerpadlom a mineralizátorom
Reverzná osmóza Standard PRO s čerpadlom a minderalizáciou je 5-stupňový filtračný systém vody na jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ako si doma vychutnať bezpečnú, chutnú a čistú, slovom kvalitnú pitnú vodu, určený pre vodovodné systémy s nízkym tlakom.
Filter Standard PRO odstraňuje 99 % nečistôt z vody a nedáva šancu baktériám ani vírusom.
Mineralizačná patróna plní súčasne dve funkcie, okrem toho, že dodáva vode príjemnú chuť a vôňu, obohacuje ju aj o vápniku.
Kľúčové vlastnosti
- Určené pre nízkotlakové vodovodné systémy
- 5 stupňov čistenia vody vrátane mineralizácie
- 7,9 litrov upravenej vody za hodinu
- Originálna Ecosoft osmotická membrána
- Chutná voda vďaka Ecosoft mineralizátora
- Teleso filtra je vyrobené z potravinárskeho plastu (EU)
Obsah balenia
- Reverzná osmóza s čerpadlom Standard PRO
- Vodovodná batéria a zásobník upravenej vody
- Set základných filtračných vložiek
- Ecosoft osmotická membrána (7,9 l/h)
- Ecosoft mineralizačná vložka
- Ventily, hadice a vypúšťacia svorka
- Servisné kľúče (pre výmenu náhradných vložiek)
- Návod na použitie
Technické údaje
| Pripojenie | 1/2" a 3/8" |
| Prietok/kapacita | 7,9 lit./h |
| Výťažnosť | až 35 % |
| Rozmery (V׊×H) | 455×410×195 mm |
| Hmotnosť | 10,1 kg |
Ďalšie údaje
| Prevádzkový tlak | 2 – 5 bar |
| Teplota vody | 4 – 30 °C |
| Obsah minerálov | 20 – 30 mg/l |
| Objem nádrže | 12 lit. |
| Využívaný objem | 7 lit. |
Dodatočné parametre
Kategória:
Filtrácia
EAN:
4820056802030
EAN:
4820056802030
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
