Gumová dlaždica EXTREME DRAINAGE 45 x 45 cm, modrá
Kód: JEZ_MHEU5100566Podrobný popis
Aj pri silnom znečistení, vrátane olejových škvŕn, sa dá dlažba efektívne čistiť, a to buď vysokotlakovým čističom, alebo bežným mopom. Pozrite si .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšia gumová dlažba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 5903104919696 |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | recyklovaná guma |
| Celková dĺžka: | 45 cm |
| Formát: | 45 x 45 cm |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Hrúbka: | 2,1 cm |
| Modelový rad: | Extreme |
| Počet ks na m2: | 5 ks |
| Spôsob spoja: | zámky |
| Šírka: | 45 cm |
| Tvar: | štvorec |
| Typ dlažby: | gumová |
| UV ochrana: | áno |
| Vhodné pre: | bazén, garáž, dílna |
| Výška: | 2,1 cm |
| EAN: | 5903104919696 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






