ITAP SPA Spätná klapka univerzálna 1" celomosadz
Kód: OZ_OD-74122100Podrobný popis
Mosadzová spätná klapka so 1" vnútorným závitom slúži na zadržiavanie vodného stĺpca pri čerpadle, čím ochraňuje čerpadlo aj elektrickú jednotku. Jedná sa o armatúru, ktorá blokuje spätný prúdenie vody v systémoch pitnej aj úžitkovej vody. Konštrukcia je celomosadzová a vybavená nerezovou pružinou, pričom poloha klapky v prevádzke je ľubovoľná.
TECHNICKÉ VLASTNOSTI PRODUKTU
| Priemer | 1" |
| Maximálna teplota | 95 °C |
| Materiál | mosadz |
| Pracovný tlak | do 1 MPa |
| Hmotnosť | 0,25 kg |
| Otvarací pretlak | 0,02 bar |
| Typ závitu | vnútorný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k čerpadlám |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8585031004286 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
