Priamy prechod 3/4" x 22, závit vonkajší

Kód: HX29/22
9,34 € / ks
Skladom (22 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozoberatelná priama spojka s vonkajším závitom na prechod oceľového potrubia a polybutylénu, alebo medené potrubia.

Doležité pre napojenie potrubia na stávajúce rozvody, pod kotol, na zásobník a dalšie.

Rozoberatelné spojky priameho vyhotovenia. Slúžia na spájanie polybutylénového potrubia medeného potrubia. Použitie je možné na radiatorové kúrenie, pitnú vodu a podlahové vykurovanie. Vnútorné čeľuste zachytia potrubie a neumožnia jeho vysunutie. Pri demontáži stačí spojku špeciálnym náradim odomknúť a potrubie vybrať. 

Počet pomocných vsuviek na montáž HX60/22: 1 ks

 

    Najdoležitejšie fakty systému HEPWORT, ktoré by Vás mali zaujmať pri svojpomocnej montáži.
       
    Plne rozoberatelný systém.
      To znamená, že systém možete poskladať, neskor rozobrať a opäť poskladať. Má to význam vtedy, ked ste si nie úplne istý montážou kúrenia.
       
    Montáž bez akéhokoľvek náradia.
     

Jednou z najväčších predností systému je montáž bez náradia. To znamená, že potrubie sa do spojky iba zasunie a vnútorný systém čelusti ho zafixuje. Pri demontáži spojku len rozskrutkujeme, čeluste z potrubia zosunieme, následne spojku znova poskladáme, zoskrutkujeme a je opäť pripravená na použitie.

       
    Univerzálne použitie pre všetky druhy kúrenia.
      Všetky spojky, t-kusy, kolena a potrubia sú vyrobené s polybutylénu, to znamena že ho môžete používať, či už na montáž radiátorového kúrenia, podlahového kúrenia, alebo na rozvod vody TUV. Všetky priemery su spätne kompatibilné.
       
    Potrubie vyrobené z polybutylénu.
      Polybutylén - najstarší a zatiaľ najlepšie overený materiál pre kúrenie a rozvod vody. 
       
    Potrubia s kyslíkovou bariérou
      Všetky potrubia sú vyrabané s EVOH kyslíkovou bariérou, ktorá zabraňuje prenikaniu molekúl kyslíka do samotného kúrenia. Kyslík po niakolkých rokoch sposobuje koróziu kotla a znehodnotenie kúrenia. Kyslíkovou bariérou tomuto problému predídeme.
       
    Polybutylén je jeden z najhygienickejšich materialov
      Z hladiska hygieny dosahuje polybutylén najlepšie výsledky. 

Dodatočné parametre

Kategória: prechody priame
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 18.11.2021
Tovar v poriadku funkčný rýchla doprava Doporučujem system Hepworth pre domacich kutilov - super funguje a je jednoduchý.
DS Avatar autora Dorota Sugarova - ATRIA (Administrátor) 24.11.2021
Sme radi že ste spokojný, ďakujeme.
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora 24.1.2022 10:21
Este by som sa rád spýtal či aj cena pri tomto bielom prechode 3/4x22 s vonkajsim zavitom je rovnaka ako u sivej spojky? Ďakujem
Odpovedať
A Avatar autora 24.1.2022 10:22
Dobry den, akurat teraz prerabame cely sortiment HEPWORTH , tak tam možu byt niake rozdieli. Na sklade mame zatial aj šedé, aj biele prevedenie. Vacsinou sa vzdy spytame zakaznika, ake prevedenie potrebuje. Inac vsetko už bude len biele neskor.
A Avatar autora 24.1.2022 10:22
Dobrý deň, rád by som sa spýtal či priamy prechod Hepworth3/4x22 s vonkajsim zavitom je biely nový výrobok 2011 alebo starší sivý? Za odpoveď ďakujem.
A Avatar autora 24.1.2022 10:21
Dobry den, ceny sa nemenia, je všetko tak ako vidite.

Push-fit Pipe fittings

Push-fit pipes and plumbing fittings are a great alternative to traditional fittings. A quick way to replace or repair plumbing installations around the home. They’re easy to install and don’t need to be soldered, making them suitable for all kinds of piping and fixtures in your home’s plumbing system.

 

You can create a water-tight seal on any pipes when you use push-fit waste connectors, so you’ll never need to worry about leaks again. Plastic push-fit plumbing fittings are usually demountable, whereas copper fittings are not. 

Suitable for hot and cold water and central heating systems our Wavin Hep2O push-fit fittings are available in a range of sizes and come with a 50-year guarantee for extra peace of mind. 

Hep2O with hepkeys teaser

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.