Redukcia ELEKTROBOCK HD20 pre ventily typu Coterm 000165

Kód: TI_06427185
napojeny tovar
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
10,43 € / ks
Skladom u dodávateľa (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Redukcia ELEKTROBOCK HD20 pre ventily typu Coterm 000165
TECHNICKÉ PARAMETRE
Použitie redukcie RE-C: pre ventily o rozmere M28x1,5 zhodné s typom Coterm

Dodatočné parametre

Kategória: Termostatické hlavice
EAN: 8594012221659
EAN: 8594012221659

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Spoločnosť ELEKTROBOCK SK s.r.o., Sladová 1, 82105 Bratislava, vznikla v roku 2016 ako priame zastúpenie pre Slovenskú republiku spoločnosti ELEKTROBOCK CZ s.r.o. Kuřim.

Spoločnosť ELEKTROBOCK CZ s.r.o. vznikla v Kuřimi v roku 1992 a od začiatku sa úzko špecializovala na vývoj a predaj spotrebnej elektroniky pre domácnosť.

Prvým výrobkom spoločnosti bol bezdotykový regulátor osvetlenia, ale zatiaľ vôbec najúspešnejším artiklom je bezdrôtový zvonček.

Postupným nárastom výroby rástli požiadavky na pracovné priestory. V roku 2002 sa spoločnosť rozhodla investovať do výstavby nového vlastného objektu, ktorý by spĺňal aktuálne požiadavky. Stavba bola dokončená na jeseň roku 2005.

Sprevádzkovaním týchto nových výrobných priestorov si spoločnosť zabezpečila vhodné podmienky pre kvalitnú, spoľahlivú a bezpečnú výrobu, spĺňajúcu súčasnú prísnu legislatívu.

Zákazníci sa tak môžu tešiť na ďalšie rozšírenie výrobného programu firmy.

Motto: "Spoľahlivé a kvalitné výrobky pre domácnosť za zaujímavé predajné ceny."

Našimi hlavnými odberateľmi sú predovšetkým siete supermarketov a veľkoobchody s elektroinštalačným materiálom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.