Tieniaca plachta na plot 95% zelená 230g/m² 1,8x10m
Kód: OZ_004005GPodrobný popis
Tieniace plachty určené pre ploty slúžia na zastienenie priestoru Vášho domu, záhrady alebo terasy. Poskytujú pocit súkromia a plnia tiež funkciu vetrolamu. Slúžia navyše ako bariéra proti náletovým burinám a prachu (napríklad z blízkej cestnej komunikácie).
Ďakujú UV stabilizovaným vláknam, ktoré tieto tieniace textílie robia maximálne odolnými voči slnečnému žiareniu, čím sa zabráni ich krehnutiu a rozpadaniu. Majú spevnený okraj, čo umožňuje jednoduchú montáž buď pomocou drôtu, alebo sťahovacích pásov (odporúča sa približne 10 kusov na bežný meter plachty).
| Dĺžka | 10 m |
| Výška | 1,8 m |
| Plocha | 18 m ² |
| Plošná hmotnosť | 230 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 5 kg |
| Farba | zelená |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.14 kg |
| EAN: | 8585033575388 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
