ELÍZ EURO 120 XR

Kód: ELZ_3431
napojeny tovar
Značka: ELIZ
364 € –28 %
ELÍZ EURO 120 XR
364 € –28 % 262,08 € / ks
Skladom u dodávateľa (9 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický tlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 120 XR s objemom 120 litrov je vhodný pre jedno alebo viac odberných miest. Určený je pre vodorovnú nástennú montáž. Vývody vody sú z pravej strany. Nádrž ohrievača vody je vyrobená z kvalitnej ocele chránená vrstvou zirkónového smaltu. Kvalitná polyuretánová izolácia bez CFC hrúbky 33 mm zaručuje nízke tepelné straty a úsporu nákladov na ohrev vody. Pomocou termostatu umiestnenom na ovládacom paneli viete nastaviť teplotu vody v rozsahu 7 - 75°C, s možnosťou nastavenia režimu ECO. Pri nastevní v režime ECO sa voda ohreje na optimálnu teplotu 55°C, so zníženými tepelnými stratami a nižšou spotrebou elektrickej energie. Minimálna hodnota termostatu slúži ako ochrana proti zamrznutiu vody v ohrievači. Ohrievač má zabudované dve anódové tyče, ktoré garantujú efektívnu ochranu nádrže proti korózii a výrazne predlžujú jej životnosť. Vypínač so svetelnou kontrolkou ohrevu slúži k zapnutiu / vypnutiu ohrievača v prípade našej neprítomnosti, čo umožňuje úsporu energie. Hlavné výhody a vlastnosti: Rýchly ohrev vody Horizontálna montáž Energetická trieda C Kvalitná oceľová nádrž so zirkónovým smaltom Bezfreónová polyuretánová izolácia s vysokou hustotou, hrúbka 33 mm Nízke tepelné straty a nízke prevádzkové náklady vďaka hrubej izolácii Bezpečnosť - unikátna 6-stupňová ochrana Dvojitá anódová ochrana nádrže - 2 horčíkové anódy Termostat umiestnený na ovládacom paneli - rozsah 7 - 75 °C Nastavenie režimu ECO Tepelná poistka proti prehriatiu Indikátor teploty Vodeodolný vypínač s kontrolkou prebiehajúceho ohrevu Závesná konzola a kovový poistný ventil so spätnou klapkou súčasťou ohrievača Predĺžená záruka 5 rokov na nádrž ohrievača Návod - EURO 50-200 X_XR (SK)

Dodatočné parametre

Kategória: elektrické ležaté nádrže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 34 kg
typ: EURO 120 XR
príkon: 2000 W
napätie: 230 V
istenie: 10 A
elektrické krytie: IP 24
prepínanie výkonu:
pripojenie vody: 1/2 ''
maximálny tlak nádoby: 6 bar
doba ohrevu vody 12 - 65 °C: 3,8 hod
tepelné straty:
inštalácia na stenu: áno
bezpečnostná poistka: áno
hmotnosť: 34 kg
rozmery výrobku: š / v / h: 1170 x 462 mm
záruka na nádrž: 5 rokov
záruka na výrobok: 2 roky
maximálny pracovný tlak vody:
prietok vody 38 °C:
EAN: 3800035727432

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 19.3.2024 14:38
Poprosím Vás o info.Ja potrebujem ležaty (horizontálny) bojler Lenze má trocha milí že na bojlery ELIZ EURO 120 nie sú vývod,a prívod vody zo spodu ale z boku . Ďakujem. .
Odpovedať
A Avatar autora 19.3.2024 14:39
Dobrý deň, maté pravdu. Pripojenie horizontýlnych ohrievačov je z bočnej strany, nie v spodnej časti. Model X - z ľavej strane, XR - vývody na pravej strane.

Firmu ELÍZ - OHRIEVAČE VODY

V prvých mesiacoch existencie firma poskytovala záručný a pozáručný servis, neskôr sa činnosť firmy rozšírila o montáže a predaj elektrických ohrievačov vody pre územie Bratislavy a blízkeho okolia. Dnes nosnú časť tvorí predaj a distribúcia ohrievačov vody a vykurovacej techniky pre celú Slovenskú a Českú republiku. Samozrejmosťou je i sieť našich zmluvných obchodno-servisných partnerov po celom území.

Celé obdobie existencie firmy sa nieslo v duchu neustáleho zlepšovania kvality ponúkaného sortimentu a služieb ako aj spokojnosti a starostlivosti o našich zákazníkov. Vyvrcholením nášho snaženia bolo získanie medzinárodného certifikátu kvality ISO 9001:2000, ktoré naša firma získala v roku 2002. V roku 2013 sa firma transformovala na spoločnosť ELÍZ - ohrievače vody s.r.o.

Rozvoj výstavby a budovanie nových bytových, obchodných a priemyselných parkov nás posunul do novej dimenzie obchodu. Veľký dopyt na vlastné zdroje prípravy teplej úžitkovej vody nás neustále tlačí vpred. Náš sortiment sa neustále rozširuje a ponúkame viac modelov, možností a riešení. Našou snahou je pomocou nápadov a pokrokových technológií, ideálne spájajúcich príjemné s užitočným, urobiť každodenný život komfortnejším.

Pod názvom „ZELENÁ LÍNIA“ sa ukrýva dlhodobá inovačná politika firmy zameraná na obnoviteľné zdroje energie a ochranu životného prostredia. Naše dlhoročné skúsenosti na trhu nás zaväzujú ponúknuť našim zákazníkom nielen ohrievač vody využívajúci alternatívne zdroje, ale aj schopnosť plne absorbovať a akumulovať energiu.

V našej ponuke nájdete kompletný sortiment elektrických prietokových a zásobníkových ohrievačov vody, náhradných dielov, vykurovacích zariadení, sušičov rúk, filtrov a doplnkov pre komfort každodenného života.

Značka ELÍZ spája nielen kvalitu produktu, nadštandardnú záruku, dobrú cenu ale aj kvalitný zákaznícky servis po celú životnosť zariadenia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.