HAKL TH 700 digitálny dotykový termostat
Kód: HATH700Podrobný popis
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
- atraktívny dizajn s dotykovým displejom a podsvietením
- široká možnosť nastavenia užívateľských režimov
- meranie teploty priestorovým a podlahovým snímačom
- programovateľný týždenný časový spínač
- dočasnú zmenu teploty v aktuálnom programe
- prepínanie medzi manuálnym a automatickým ovládaním
- priame zapnutie / vypnutie ohrevu
POPIS VÝROBKU
Modelová rada termostatov HAKL TH 700 upúta svojim celoplošným dotykovým displejom, dvomi stupňami intenzity podsvietenia a so signalizáciou zapnutia ohrevu. Termostat je určený pre ovládanie teploty elektrického podlahového vykurovania pomocou zabudovaného senzora pre priestor a predĺženého podlahového snímača. Termostat má programovateľný časovač ohrevu pre rôzne časové úseky s odlišnou teplotou. Jednoduchá možnosť prepnutia z automatickej do manuálnej prevádzky umožňuje rýchlu zmenu nastavenej teploty.
Zopínanie a prevádzku termostatu je možné individuálne prispôsobiť pomocou ďalších funkcií v pokročilých nastaveniach, ktoré nájdete v návode na obsluhu. Výrobca odporúča konzultovať inštaláciu a nastavenia vykurovania s odborníkom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termostaty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8586018642279 |
| Výrobca:: | HAKL - kompletované na Slovensku |
| Spínacia záťaž:: | 3 680 W |
| Napätie:: | 230 V |
| Spínací prúd max.:: | 16 A |
| Spotreba:: | 1 W |
| Stupeň krytia:: | IP 21 |
| Typ podlahového snímača:: | NTC-10 |
| Odpor podlah. snímača pri 25°C:: | 10 kOhm |
| Dĺžka podlahového snímača:: | 3 m |
| Presnosť nastavenia teploty:: | 0,5 °C |
| Uchovanie údajov v pamäti:: | 14 dní |
| Typ montáže:: | KU 68 krabica |
| Ovládanie:: | digitálne |
| Wifi:: | nie |
| Protimrazová poistka:: | áno |
| Programovateľné čas.úseky:: | áno |
| Hmotnosť netto:: | 0,18 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 0,30 kg |
| Rozmery:: | 8,6 x 8,6 x 4,0 cm |
| EAN: | 8586018642279 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
