Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ 42

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ 42
Naša cena s DPH:
1 731,30 €
Naša cena bez DPH:
1 442,75 €
Cenníková cena s DPH:
1 990,00 €
Ušetríte:
258,70 €
Zľava obchodu ATRIA.SK:
13%
Dostupnosť:
3 až 6 dni
Katalógové číslo:
0010025225
Záruka:
3 roky s možnosťou predlženia na 5
ks

    
Popis tovaru

Závesný plynový kondenzačný kotol Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ 42

(verzia do 2020 pod názvom Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42)

S novým kondenzačným kotlom Tiger Condens získate systém vykurovania, ktorý vás nesklame. Objavte s nami výhody a prednosti špičkovej kondenzačnej technológie pre komfort prípravy teplej vody a zníženie nákladov za vykurovanie.

 

NOVÝ DIZAJN KOTLOV TIGER CONDENS

 
“Nový plochý dizajn kotlov Protherm je zvýraznený tiež novým riadiacim panelom v tvare štvorca”: Súčasťou dizajnu nového riadiaceho panelu je aj umiestnenie názvu kotla v jeho hornej časti.
 

NOVÉ VLASTNOSTI

 
Nová technológia optimálneho spaľovania FlameFit - vyššia účinnosť, nižšie emisie spalín, nižšia spotreba plynu, technológia zameraná na optimálne spaľovanie rôznych typov plynov dodávaných z rôznych zdrojov s rôznou kvalitou a zložením. 
 
Nový dizajn skrinky - vynovený dizajn kotlov (skrinka, riadiaci panel) pričom sa zachoval pôdorys a rozmery pripojení ako v predošlej verzii kotlov, aby sa uľahčila jednoduchá rýchla výmena kotlov.
 
Nový dizajn riadiaceho panelu - vzhľad panelu v zhode so vzhľadom nových eBUS regulátorov, dotykové tlačidlá, podsvietený displej, jednoduché a intuitívne ovládanie a nastavovanie, či už pre zákazníka alebo pre servisného technika.
 
Nová inteligentná technológia ohrevu zásobníkov Isodyn3 - nový inteligentný ohrev zabudovaných zásobníkov, zaručuje mimoriadny komfort dodávky TV. Vyskúšaná a patentovaná technológia. Ešte väčšia úspora energie ako s predošlou technológiou ohrevu Isodyn2.
 
Funkcia „chytrá sprcha“ - kombi kotol zaručí pri sprchovaní komfort prípravy TV tak, že aj počas prerušenia dodávky TV do sprchy (v čase namydlenia) stále čaká na ďalší odber TV a neprepne sa do vykurovania aj keby bola požiadavka (čaká 3 minúty).
 
Pripojiteľnosť príslušenstva - jednoduché pripojenie a rýchle upevnenie externého riadiaceho príslušenstva ako internetová brána a/alebo bezdrôtový izbový regulátor bez nutnosti otvárania skrinky kotla aj pre koncového zákazníka.
 
Kompatibilita s najnovšími eBUS regulátormi - vzhľad riadiaceho panelu v zhode so vzhľadom nových eBUS regulátorov, podobné ovládanie a jednoduchá obsluha.
 
 
 
NOVÉ TECHNOLÓGIE KOTLOV TIGER CONDENS
 
Technológia FlameFit - zaručuje trvalú a automatickú optimalizáciu spaľovania plynu, čím sa znižuje spotreba plynu a tiež sú nízke emisie spalín. A to všetko bez ohľadu na kvalitu daného typu plynu. Mimo to technológia FlameFit podporuje zníženie minimálneho výkonu kotla a tiež zvyšuje jeho modulačný rozsah. 
 
 
 
Nová technológia FlameFit pozostáva najmä z
umiestnenia špeciálnej ionizačnej elektródy tesne
nad povrchom horáka. Pripojením napätia preteká
cez plameň medzi elektródou a horákom elektrický
prúd, ktorého veľkosť závisí od kvality plameňa. 
 
 
 
 
 
 
Zmena veľkosti pretekajúceho elektrického prúdu sa využíva na optimalizáciu zmesi vzduch/plyn v riadiacej doske, aby sa dosiahlo optimálne spaľovanie.
 
 
 
 
 
 
Technológia Isodyn3 
 
 
- s inteligentným ohrevom vstavaného zásobníka
- zaručuje mimoriadny komfort dodávky teplej vody samotným závesným kotlom
- teraz aj s vylepšeným “Inteligentným spôsobom ohrevu zásobníkov” pre ešte väčšiu úsporu energie
 
 
 

5 kľúčových výhod technológie IsoDyn3:

1. Mimoriadny prietok TV pre závesný kotol (až 210L teplej vody s teplotou 40°C počas 10min)
2. Čas opätovného nahriatia zásobníkov 5 minút pre nasledujúci odber ďalších 210 L teplej vody
3. Vysoká teplotná stabilita odoberanej vody, bez ohľadu na počet súčasne otvorených odberných miest
4. Rýchla dodávka teplej vody k odbernému miestu (hlavne pri nízkych odberoch), minimálny čas čakania (úspora času a odtečenej vody)
 
 
 
5. Nové: inteligentný ohrev zásobníkov - nová technológia ohrevu zásobníkov len v čase, kedy je podľa zvyklostí domácnosti požadovaná teplá voda, čím sa šetrí energia a tým aj náklady na ohrev TV
 
 
 
 
 
 
ĽAHKÉ A INTIUTÍVNE OVLÁDANIE
 
Ovládanie je tak jednoduché a intuitívne ako ovládanie vášho smartfónu. Ovládací panel vám ukáže, aká je vaša spotreba, akú teplotu má voda alebo kedy je nutná servisná prehliadka. Ekvitermický regulátor Mipro Sense má rovnaký ovládací panel, takže budete mať všetky informácie a funkcie ľahko k dispozícii.
 
 
PRÍSLUŠENSTVO - Nové izbové a systémové regulátory
 
Nový rad regulátorov eBUS má podobný vzhľad ako má riadiaci panel kotlov:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
• MiPro Sense: systémový regulátor pre štandardné použitie v rozsiahlejších vykurovacích systémoch
 
• MiSet: s drôtovým pripojením alebo bezdrôtové izbové regulátory na riadenie jednokruhových vykurovacích systémov ekvitermicky (s pripojeným vonkajším snímačom teploty ako voliteľné príslušenstvo)
 
 
Poznámka: Príslušenstvo nie je súčasťou balenia, možnosť doobjednať.
 
 
PARAMETRE
 

Diskusia


 • Autor:
  Maria
  Dátum:
  23. 2. 2020

  Kotol prišiel v poriadku, už je namontovaný a dúfam, že bude dlho slúžiť.
 • Autor:
  Tibor
  Dátum:
  13. 3. 2018

  Super rýchle dodanie neviem či to nebolo aj menej ako 24 h . Ešte som ho ani nemal kedy rozbaliť ale obal je neporušený tak verím že je ok.Odporúčam tento obchod a nakúpim zas :-)
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 3. 2018

  Ďakujeme krásne a prajeme nech kotol dlho slúži. Pekný deň.
 • Autor:
  F
  Dátum:
  28. 9. 2017

  spokojnost, rychle doručenie, dobra notifikacia cez sms
 • Autor:
  janw
  Dátum:
  18. 5. 2017

  s kotlom som velmi spokojny, dosiel na stvrtý den sice, ale to sa dá snad prepáciť
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  16. 5. 2016

  Super
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  6. 11. 2014

  kotol mi dosiel poskodeny, den po ododslani z Atrie som si ho nemohol prevziat a tak kotol putoval z jedneho auta do druheho pretoze kurier mi povedal, ze den predtym ho mal iny kurier na aute. Divim sa , ze spol. Protherm bali taketo kotle iba do kartona previazany dvoma nilonovymi paskami. mam tazke srdce zato na Protherm. Priklad Kupite si Pracku za 300 eur a je krasne zabalena v polystyrene a este napevno stiahnuta hrubou foliou ktoru mate problem pretrhnut rukou. Kupite si kotol za 1500 eur a je iba v kartone, ktory sa po nakladani a prekladani z auta do auta znici tak rychlo. Cize kotol ktory som si objednal bol nalozeny v Ziline potom druhy krat prelozeny v Presove v kurierskej spol. , cely den sa vozil na aute a do tretice bol prelozeny na ine auto, nilonove pasky uz neplnili svoj ucel a to kartonove balenie uz tiez nie. som sklamany ...
 • Autor:
  Jaro
  Dátum:
  21. 10. 2014

  ďakujem za vybavenie objednávky kotol prisiel v neporušenom stave samozrejme, akurat sa mi nepodarilo na prvy krat napojiť cidlo do kotla. nevedel som ze musim použiť aj akusi koncovku, nevsimol som si ju hned. pekny den
 • Autor:
  jaroslav
  Dátum:
  23. 9. 2014

  super dodavka a velke dakujem za odporučenie montážnej firmy, ktorá mi kotol namonotovala a zároveň ho uvideli do prevádzky, takúto službu by ste mali s automatizovať pri odoslaní objednávky aj s cenou. Zákaznik by si hned vedel porovnať kolko spustenie kotla stojí u vás a kolko mu dáva iný servisný technik. Dalsia vec, hodilo by sa sem nejake tlačítko, sledovať cenu a vytváranie cenových ponuk. Ale inač dakujem, kupoval som viacej krát tovar to domu ale s takouto odbornosťou a elektivitou som sa este nestretol.
 • Autor:
  Luboš
  Dátum:
  28. 8. 2014

  ďakujem hlavne za rýchle vybavenie, pohodlný nákup, po celý cas som bol dobre informovaný cez smsku, kotol už máme aj namontovaný aj nastavený, dakujem ešte raz, akurát by som prívítal lepšie značenie firmy, nemohol som vás nájst.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  28. 4. 2014

  Kotol je perfektny pozor vsak pri objednavani kominu (koleno a vyvod cez stenu )80cm nam nestacil Kotol je hlboky a komin zacina v jeho prednej casti urcite este odporucam pouzit vonkajsi teplomer a vnutorny termostat s automatickou ekvitermikou Original protherm je na zbernici ktora ho aj napaja a vsetky fcie sa daju nastavovat bez nutnosti chodit do kotolne
 • Autor:
  Branislav
  Dátum:
  3. 3. 2014

  Dobry den.mam vas protherm tiger condens 2 roky.zatial sa nevyskytol vätcsi problem az do tohto tyzdna.vsimol som si ze mi nezhasina plamen,znamena to ze mi stale berie plyn,a to aj v uspornom rezime..vyskusal som aj reset ale nepomohlo,dakujem,s pozdravom
 • Autor:
  vlasto
  Dátum:
  10. 2. 2014

  som spokojny, kotol je hlavne tichý
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  4. 2. 2014

  Montaž uplne v poriadku a teplu vodu ohrieva neskutočne rychlo. Izbovy termostat sa pripaja na dva kable a ani servisak to nemusel urobit, len to skontroloval. V podstate nemam čo vyčitať, aj dodavka bola dobra. Prišiel za nejaky tri dni. Možno by som ale upozornil na použitie filtra, predyjdete tym zbytočnym problemom o par rokov, ked sa Vám može zaniest vymenník.
 • Autor:
  Igor
  Dátum:
  7. 11. 2013

  Dodanie bolo v celku rychlo, kotol funguje na 1OO percent, doslova teplu vodu nahreje asi za 5 minut, nerozumiem ale je to dobre. MOzno by mobol byt trochu menej hlboky, museli sme prerobit sadrokarton, ale je OK,

Parametre

Parameter Popis
Výkon TUV 5,1 -25,5 kW
Priebeh zmeny výkonu modulovaný
Prevedenie komína TURBO
Určenie kotla s integrovaným zásobníkom
Veľkosť zásobníka TÚV 42 l
Odporučený regulátor Protherm Thermolink P 2
Hmotnosť prázdneho kotla 55 kg (bez vody)
Expanzná nádoba 12 l
Množstvo kondenzátu 1,7 l/hod
Rozmery 470x893x514 mm
Prípojka vody 3/4"
Prípojka TUV 1/2"
Spustenie kotla servisným technikom PROTHERM
Elektronika eBus 2.0 (od verzie 2014)
Pripojenie el. napätia 230V/50Hz
Elektrické krytie IPX4D
Odporučený solárny set HEWALEX
Odporučený filter vykurovania Total filter 3/4"
Palivo zemný plyn / propán
Výkon pri tepl. spáde 80/60 °C 2,5 - 20,0 kW
Výkon pri tepl. spáde 50/30 °C 2,8 - 21,9 kW
Normovaný stupeň využitia pri 40/30 °C max. 108,4 %
Nastaviteľný rozsah teploty VV 15 - 80 °C
Maximálny pracovný tlak 0,3 MPa (0,3 bar)
Objem zásobníka pre ohrev teplej vody 42 l
Výkon pri ohreve TV 26,0 kW
Maximálny tlak TV 0,03 - 1 MPa
Nastaviteľný rozsah teploty TV 45 - 65 °C
Špecifický prietok TV 18,5 l/min
Expanzna nádoba 2 l
Napätie/frekvencia 230V/50Hz
Príkon 115 W
Intenzita prúdu 0,75 A
Poistka 2 A
Elektrická trieda I
Číslo CE 1312BV5392
Hodnota spalín CO 98 ppm / 105 mg/kWh
Hodnota spalín CO2 105 %
Vážená hodnota NOx 22,0 ppm / 39,9 mg/kWh
Zemný plyn G20 - prietok plynu pri maximálnom výkone v režime teplej vody 2,70 m3/h
Zemný plyn G20 - prietok plynu pri maximálnom výkone v režime vykurovania 1,96 m3/h
Zemný plyn G20 - prietok plynu pri minimálnom výkone 0,54 m3/h
Propán G31 - prietok plynu pri maximálnom výkone v režime teplej vody 1,98 kg/h
Napájací tlak plynu 20 mbar/ 0,002 MPa
Propán G31 - prietok plynu pri maximálnom výkone v režime vykurovania 1,44 kg/h
Propán G31 - prietok plynu pri minimálnom výkone 0,40 kg/h
Napájací tlak plynu 37 mbar/ 0,0037 MPa
Zabudovaný filter vody nie
Vhodný pre podlahové kúrenie áno
Bezpečnostný termostat áno
Možnosť pripojenia zásobníka nie
Možnosť pripojenia bezdrôtového termostatu áno
Možnosť dvojbodovej regulácie nie
Možnosť rozšírenej záruky áno
Pripojenie koncentrického dymovodu áno
Pripojenie oddeleného dymovodu áno
Krajina pôvodu EU
Letný režim áno
Možnosť prestavby na PB áno
Možnosť pripojenia soláru nie
Možnosť úpravy výkonu kotla áno
Možnosť nastavenia výkonu čerpadla áno
Možnosť prevádzky bez termostatu áno
Automatický diagnostický systém áno
Elektronické zapaľovanie áno
Večný plamienok nie
Dodávané príslušenstvo elektrický kábel, sifón, návod, záručný list

Diskusia • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  29. 3. 2021

  Dobry den, je mozne tento kotol dodatocne kombinovat so solarny sytemom a zasobnikom k tomu? Ak nie aky kotol odporucate pre novostavbu 160m2. Dakujem za odpoved!
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  29. 3. 2021

  Dobrý deň, je potrebný kotol s možnosťou pripojenia solárneho zásobníka a teda napríklad : https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-25-mko/ Pekný deň.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  29. 3. 2021

  Tak teda Tiger Condens 18/25 KKZ 42 nie je mozne kombinovat solarom plus zasobnikom? Vami navrhovany kotol je dostacujuci na 160m? bungalov?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  1. 4. 2021

  Dobrý deň, ak chcete kombinovať so solárom a zásobníkom taká kombinácia kotla a zasobnika vedľa, takťe kotol bude napojený na hornú špirálu a solár na dolnp v tom solárnom zásobníku, pitná voda sa bude ťahať zo soláru a zásobnika toho kkz, urobiť sa to dá ale .... Áno navrhovaný kotol je dostačujúci. Pekný deň.
 • Autor:
  Kristián
  Dátum:
  21. 3. 2021

  Zdravim , je mozne prosim ku : Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 Pripojit dalsi externy zasobnik pre TUV ? Dakujem za odpoved
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 3. 2021

  Dobrý deň, nie nieje to možné. Pekný deň.
 • Autor:
  Kristián
  Dátum:
  21. 3. 2021

  dobrý deň dakujem za odpoved , poprosim od Vas ponuknuť zostavu na plynový kotol s externým zasobnikom na TUV-cca 80Litrov, ktorý zohrieva dany kotol , ale aby zasobnik mal aj elektrickú vyhrevnu spiralu ? ( v buducnosti napojena na fotovoltaický panel ) dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 3. 2021

  Dobrý deň, vhodný kotol môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-12-mko/ a zásobník : https://www.atria.sk/quadroflex-bch-100/ Pekný deň.
 • Autor:
  Kristián
  Dátum:
  28. 3. 2021

  Dobry den Dakujem za odpoved. Otazocka , Je tato zostava vhodna pre novostavbu s 135 m2, s podlahovym kurenim a TUV pre 3 clennu domacnost ? Dakujem za odpoved
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 3. 2021

  Dobrý deň, áno táto zostava je vhodná. Pekný deň.
 • Autor:
  Andrej
  Dátum:
  7. 3. 2021

  Zdravím je v tomto Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 kotli zabudovane obehové čerpadlo? vdak
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 3. 2021

  Dobrý deň, áno v kotly je zabudované čerpadlo. Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  16. 1. 2021

  dobry den aky kotol by som potreboval do bytu 60m dva osoby a tiez ohrev vody dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  16. 1. 2021

  Dobrý deň, vhodný kotol môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/bosch-condens-gc-2300i-w-22-25-c-cw-100/ alebo : https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/ Pekný deň.
 • Autor:
  Michal Bob
  Dátum:
  17. 12. 2020

  Dobry den prajem,kupil som od vas kotol protherm tiger 18/25 KKZ 42 a chcel som vas poprosit poslat schemu zapojenia cirkulacneho cerpadla na tuv v prispevkoch ste pisali ze treba este nieco dokupit okrem cirkulacneho cerpadla dakujem za odpoved
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 12. 2020

  Dobrý deň, schému zapojenia môžete nájsť priamo na stránke pri kotly v záložke priložené súbory : https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/#files Prajem pekný deň.
 • Autor:
  LADISLAV
  Dátum:
  27. 5. 2020

  Dobrý den. Uvažujem o Kupe tohto kotla da sa pripojit k nemu neake dialkove ovladanie a regulacia cez GSM nieco z ovladanim cez mobil na dialku?
 • Autor:
  Alojz
  Dátum:
  3. 3. 2020

  Uvedený kotol v tejto cene je s dvomi zásobníkmi - 42 l (alebo iba s jedným 21 l) ? Je cena závislá od počtu 21 l zásobníkov ? Je potrebné ešte zakúpiť nejakú pripojovaciu sadu k vlastnej montáži a napojeniu kotla ku stávajúcim rozvodom (prívod pitnej vody, prívod plynu, prívody a odvody vykurovacej vody, odvod teplej úžitkovej vody, odvod plynov a kondenzu - všetko k súčasnému kotlu Vaillant VUW 236/3-5 Plus + actoStor VIH CL 20S ) ? Vopred ďakujem za skorú odpoveď.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 3. 2020

  Dobrý deň, kotol má zabudované 2 x 21 l zásobníky. S jedným 21 l zásobníkom je tento kotol : https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-21/ Pripojovacia sada ku kotlu nie je. Technik, ktorý Vám bude kotol zapájať by mal mať už všetko potrebné vybavenie. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  12. 2. 2020

  Dobrý deň aký kotol popr + ohrievac vody odporucate na 200m2 rd 5 izieb podlahové kurenie 2 kupelna ďakujem pekne
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 2. 2020

  Dobrý deň, vhodnú zostavu kotla a zásobníka môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/bosch-condens-gc-2300i-w-24-wst-120-5-o-cw-100/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Eduard
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň, pri kotli s označením Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 by mali byť dva zásobníky vody, každý o objeme 21 l. Je to skutočne tak? Ak áno, kedy by ste kotol mohli dodať? Za skorú odpoveď vopred ďakujem a srdečne pozdravujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň, áno spomínaný kotol má dva zásobníky o objeme 21 l. Doba dodania v prípade, že je kotol na sklade u dodávateľa je cca. 1 týždeň. Pekný deň.
 • Autor:
  Júlia
  Dátum:
  28. 10. 2019

  Dobrý deň, chceli by sme si u Vás informovať ohľadom dostupnosti kotla Prother Tiger Condens 18/25 KKZ 42. Zároveň chceme vedieť, či je súčasťou kotla celé potrebné príslušenstvo k sfunkčneniu, respektíve čo je ešte potrebné dokúpiť na pripojenie.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 10. 2019

  Dobrý deň, dostupnosť Vami vybraného kotla je momentálne dvojtýždňová nakoľko je po kotly veľký dopyt. Veci pre spustenie kotla si zabezpečuje samotný technik od Prothermu, ktorý Vám uvedie kotol do prevádzky. Kotol Vám musí spúšťať do prevádzky práve servisný technik, aby ste mali na kotol záruku. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Jan
  Dátum:
  30. 9. 2019

  Dobry den, prosim Vas, kotol a termostat funguje na baze proikazov on/off? teda svorka na svorkovnci X17 24V vedla Ebus funguje principom On/Off? Dakujem
 • Autor:
  Petra
  Dátum:
  10. 9. 2019

  Chcem sa opýtať čo je obsahom dodávky kotla? Sú tam aj nejaké komponenty odvodu spalín či tie treba objednať zvlášť. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 9. 2019

  Dobrý deň, nie dymovod je potrebné si objednať zvlášť. Zasielam Vám link na našu stránku kde si môžete vystavať pre Vás vhodný dymovod : https://dymovod.sk/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Dátum:
  25. 7. 2019

  Uvažujeme o kúpe kotla PROTHERM Tiger Condens 25 KKZ42 chceme ho vymenit za kotol Junkers Euroline ktorý nám už dosluhuje. Čo všetko okrem kotla nám bude treba dokúpiť? Poprosil by som aj o kontakt na kurenarov ktorý by mi vedeli v BB pripojiť kotol so zárukou. Vďaka.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 7. 2019

  Dobrý deň, ku kotlu budete potrebovať termostat. Odporúčil by som Vám tento: https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/ dymovod: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/?vyrobca=protherm Prípadne filter https://www.atria.sk/caleffi-5453-dirtmag-3-4/ Kontakty na našich montážnych partnerov nájdete na našej stránke aj zadáte do vyhľadávania ,,Montážni partneri". Pekný deň.
 • Autor:
  Zuzana
  Dátum:
  1. 7. 2019

  Dobry den, budeme teraz v bytovom dome vsetci menit kominy aj kotle za kondenzacne. Potrebovali by sme len prietokovy kondenzacny kotol - kurenie plus TUV. 2i byt, 3 osoby. Ktory by ste nam odporucili? Nyvrhuju nam Viessman Vitodens 100, 26kw. Moji rodicia maju doma Protherm uz hadam 12 rokov a uplna spokojnost. Nas terajsi uz po 8 rokoch odchadza. Viete nam prosim nieco poradit, pripadne poslat ponuku do mailu? Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 7. 2019

  Dobrý deň, osobne by som Vám odporúčil: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de-junkers-cw-100/ ktorý je v cene už aj s reguláciou. Na uvedený kotol máme dobrú spätnú väzbu a je aj cenovo výhodnejší. Ale samozrejme dostupný je aj https://www.atria.sk/viessmann-vitodens-100-w-26-kw/. V prípade že sa zaujímate o kotol od Prothermu, skúste si pozrieť tento: https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/ Pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  18. 3. 2019

  Dobry den, chcel by som sa vas opytat co vsetko potrebujem, ak chcem zapojit cirkulaciu tuv ku kotlu protherm tiger condens 18/25 kkz 42 a keby ste mali aj nejaku schemu zapojenia, kedze chcem si to sam zapojit, nakolko som nebol spokojny s kurenarom. Je treba aj nejaky modul dokupit, alebo bude stacit ovladanie cez termolink P2? Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 3. 2019

  Dobrý deň. Vašu požiadavku preverujeme. Budeme Vás informovať. Ďakujem za trpezlivosť. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 3. 2019

  Dobrý deň. Schému zapojenia aj s cenou potrebného zariadania na dokúpenie Vám zasielame na Váš email. Pekný deň.
 • Autor:
  Jan
  Dátum:
  9. 7. 2019

  Dobry den, tiez riesim problem cirkulacie tuv mozem poprosiť schemu a cenovu ponuku?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  11. 7. 2019

  Dobrý deň, na Váš email bola zaslaná schéma s cenovou ponukou. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ivan
  Dátum:
  18. 3. 2019

  Dobry den, chcel by som sa vas opytat co vsetko potrebujem, ak chcem zapojit cirkulaciu tuv ku kotlu protherm tiger condens 18/25 kkz 42 a keby ste mali aj nejaku schemu zapojenia, kedze chcem si to sam zapojit, nakolko som nebol spokojny s kurenarom. Je treba aj nejaky modul dokupit, alebo bude stacit ovladanie cez termolink P2? Dakujem.
 • Autor:
  Matej
  Dátum:
  12. 3. 2019

  Dobrý deň. Je možné ku tomuto kotlu pripojiť termostat s pripojenim na wifi pre vzdialene ovladanie kotla napr. cez mobilny telefon ktory by dokazal zaroven pracovat aj s ekvitermickou sondou?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 3. 2019

  Dobrý deň. Ku tomuto kotlu jediný termostat s ovládaním cez wifi máme tento: https://www.atria.sk/protherm-migo/ Pekný deň.
 • Autor:
  Matej
  Dátum:
  18. 3. 2019

  Ďakujem za odpoveď. Chcel by som sa ešte spýtať, či je lepšie nechat ekvitermiku na Migo pripojene ku internetu alebo je lepšie použiť priamo ekvitermicku sondu pripojenu ku kotlu.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 3. 2019

  Dobrý deň. Je potrebné použiť ekvitermickú sondu ku kotlu. Iným spôsobom sa to nedá. Pekný deň.
 • Autor:
  Anton
  Dátum:
  25. 1. 2019

  Dobrý deň Je tento kotol vhodný na výmenu kotla Tiger KTZ 24 z roku 2003. Prosím o zaslanie cenovej ponky vrátane bezdrôtového termostatu a komína - prechod cez stenu (40 cm, + 50 cm atika)
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 1. 2019

  Dobrý deň. Cenovú ponuku sme Vám zaslali na Váš email. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobry deň Chcem vymeniť kotol planujem daťProtherm Tiger Condens 18/25 KKZ42 aky premer suoseho dymovodu potrebujem na vyustenie nad strechu vyška komina je 7m a budut tam 2 90° kolena za odpoved vam vopred dakujem...
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  14. 1. 2019

  Dobrý deň, budete potrebovať 60/100 mm. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Štefan Kišš
  Dátum:
  25. 11. 2018

  dobry den robite aj montaze kotlov? za aku najkratsiu dobu od kupy a za aku cenu? dakujem S.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  26. 11. 2018

  Dobrý deň. Žiaľ montáž neposkytujeme. Na Váš email Vám zašleme kontakty na našich montážnych pratnerov pôsobiacich po celom Slovensku. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  26. 9. 2018

  Dobrý večer ,da sa u Vas objednať respektive kupit aj na splátky
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 9. 2018

  Dobrý deň. Žiaľ možnosť nákupu na splátky nieje. Spôsob úhrady je možný na predfaktúru, na dobierku, prípadne kartou/hotovosťou pri osobnom odbere. Pekný deň
 • Autor:
  Lukas
  Dátum:
  23. 9. 2018

  Dobry den, mam kondenzacny kotol Protherm tiger kondenz 18/25 KKZ42. Po 3 mesiacoch pouzivania mi kotol zacal vyhadzovat chybu F81 (prehriatie okuhu teplej vody). Vzdy musim vyresetovat kotol, potom chvilu bezi, po par dnoch znova vyhodi chybu F81. Po zopar dnoch je uz tato porucha stale a nemam vobec teplu vodu. Neviete v com moze byt problem? Servisak ma odbil, ze je zaneseny vymennik a tak som si kupil novy a vymenil. Po 3 mesiacoch fungovania, mi znova zacalo vypisovat chybu F81. To mam teraz kazde tri mesiace menit vymennik v kotly? Takyto kotol si moze protherm prist zobrat spat..A to ani nemame tvrdu vodu - nameral som uroven tvrdosti 18. Dakujem za info.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 9. 2018

  Dobrý deň, ak máte zanesený výmenník, určite je potrebné mať namontovaný filter pred kotol napríklad : https://www.atria.sk/total-filter-tf1-3-4/. Osobne by som zavolal druhého servisného technika, záruka sa dá uplatniť aj u neho. Pekný deň.
 • Autor:
  Lukas
  Dátum:
  24. 9. 2018

  Dobry den, tento filter mam namontovany plus klasicky filter na pevne castice tak neviem co by mohol byt problem..
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 9. 2018

  Osobne by som Vám poradil vyskúšať iného servisného technika. Pekný deň.
 • Autor:
  Lukas
  Dátum:
  24. 9. 2018

  dakujem za info/nazor.
 • Autor:
  vojto
  Dátum:
  24. 6. 2018

  Na vykurovanie domu by postačoval kotol Protherm 18/25 KKZ 42. Doporučujú mi väčší kotol Protherm 30/35 KKZ 42 z toho dôvodu, že rýchlejšie zohrieva vodu. Teplú vodu potrebujem pre 5 člennú rodinu a v dome mám liatinová radiátory so 180 rebrami. Je logické namontovať väčší kotol Protherm 30/35 KKZ 42 z dôvodu rýchlejčieho ohrevu teplej vody. Ďakujem za odpoveď
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 6. 2018

  Dobrý deň, osobne si myslím, že Vám bude stačiť 18/25 KKZ 42. Pekný deň.
 • Autor:
  Miloš
  Dátum:
  17. 6. 2018

  Pekný deň Mám ktol so zásobníkom Protherm 30KLZ14 rok výroby 2002. Poprosím doporučiť novú náhradu aj od iných výrobcov. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 6. 2018

  Dobrý deň, osobne by som Vám odporučil tento : https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ Pekný deň.
 • Autor:
  oto leska
  Dátum:
  24. 5. 2018

  Dobrý deň, prosím o radu aký kond. kotol so zásobníkom ohrevu vody kúpiť pre RD, 280m2 /140 prízemie+140 poschodie/, podlahové vykurovanie ešte z čiernych vodovodných hadíc + aké obehové čerpadlo + výmenník. Dík.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 5. 2018

  Dobrý deň, odpoveď sme Vám zaslali e-mailom. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslava
  Dátum:
  22. 4. 2018

  Dobrý deň, chcela by som sa informovať. Máme závesný kombinovaný kotol Protherm Tiger 24(12)KTZ, ktorý máme už 11 rokov no práve sa nám pokazil a zvažujeme kúpu nového. Mali by sme záujem o závesný kotol Tiger Condens 18/25 KKZ42 je to podobný kotol ako ten náš starý? Alebo nám viete poradiť iný Tiger? Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 4. 2018

  Dobrý deň, áno tento kotol je podobný tomu Vášmu. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  12. 4. 2018

  Dobrý deň, zvažujem kúpu kotla Tiger Condens 18/25 KKZ42 alebo Tiger Condens 30/35 KKZ42, do RD 190m2 (dve podlažia po 95m2), pre 6 člennú rodinu. Bude nám postačujúci . ďakujem zaodpoveď
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 4. 2018

  Dobrý deň, áno bude Vám postačujúci Tiger Condens 18/25 KKZ42. Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  26. 3. 2018

  Dobry vecer. Dnes mi namontovali kotol Tiger Condens. Probem je v tom, ze je vidiet, ze nie je rovno, jedna strana je nizsie. Je to velky problem, ked kotol drzi pevne na stene? Dakujem za odpoved
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  26. 3. 2018

  Dobrý deň, kotol nemôže byť nakrivo, nakoľko to môže neskôr pokaziť čerpadlo. Pekný deň.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  17. 3. 2018

  Dobŕý deň, uvažujem o kúpe kotla Tiger condenz 18/25 KKZ 42 a chcem sa opýtať, či je možné uvedený kotol napojiť na komín rodinného domu, a ak áno, aký typ adaptéra je potrebné k nemu dokúpiť a ako vyvložkovať komín. Ďakujem a prajem pekný deň
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 3. 2018

  Dobrý deň, pôvodný komín musíte vystlať dymovodom pre kondenzačné kotle. Všetko potrebné nájdete tu: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/prislusenstvo-pre-znacky/protherm/. Predĺženia, kolená a adaptér musíte mať 60/100. Adaptér tento : https://www.atria.sk/protherm-adapter-na-dymovody-60-100-mm/ Pekný deň.
 • Autor:
  Róbert
  Dátum:
  26. 2. 2018

  Dobrý deň,zaujíma ma funkcia Chladenie,konkrétne radiátory Korad,kotolTiger Condens 18/25KKZ42-A(H-SK)R1 Ako to funguje? Spotreba?A či to je ako tak účinné. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 2. 2018

  Dobrý deň, je mi ľúto, ale my máme iba radiátory Stelrad. Pekný deň.
 • Autor:
  Ondrej
  Dátum:
  21. 2. 2018

  Dobrý deň, chcem vymeniť starý atmosferický plynový kotol za nový kondenzačný kotol so zásobníkom na teplú úžitkovú vodu. rozloha domu je cca 180 m2. Potreboval by som poradiť aký kotol potrebujem kúpiť. Je možné umiestniť dymovod do starého komína, ktorého celková výška je cca 9 metrov? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 2. 2018

  Dobrý deň, na 180m2 by som Vám odporučil 24kW kotol so zásobníkom - https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-24-1-de-st-120-5-z-cw-100/ Tých 9 metrov bude v poriadku. len tam musí byť minimálne 80 mm rúra na dymovod a ten musí byť v starom komíne spravený až po vrch. Pekný deň.
 • Autor:
  Bela
  Dátum:
  2. 2. 2018

  Zdravím , aké by boli dodacie náklady ( a termín dodania) do DS , na kotol : Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 2. 2018

  Dobrý deň. Kotol je skladom, cena doručenia 13€. Pekný deň.
 • Autor:
  Karin
  Dátum:
  22. 12. 2017

  Dobry den, kotel Protherm Tiger Condens 18/25 ma zasobnik z nerezu? Dakujem za odpoved.
 • Autor:
  ATRIASK
  Dátum:
  28. 12. 2017

  Dobrý deň. Áno, tiet kotly majú nerezový zásobník. Pekný deň
 • Autor:
  Edita
  Dátum:
  20. 12. 2017

  Dobry den, potrebovala by som poradit. Pokazil sa nam kotol Protherm Tiger kupovany v roku 2004 a zvazujeme kupu nového. Mame rodinny dom prizemny, do 100 m2 vykurovacej plochy a momentalne tam byvame uz len 2 osoby. Neviem, ci potrebujeme zasobnik 42 alebo 21. Vedeli by ste mi poradit? Edita
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 12. 2017

  Dobrý deň. Myslím si, že ten 21 l je veľmi málo a je o niečo drahší. Odporučil by som Vám tých 42 l. Pekný deň.
 • Autor:
  Silvia
  Dátum:
  2. 12. 2017

  Dobry den, kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 mate v akcii za 1565€. Ma tento kotol zasobnik na TUV na 42l. Z popisu to nie je jednoznacne, nakolko sa tam uvadzaju dva cisla. Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  7. 12. 2017

  Dobrý deň. Kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 má dva 21 l zásobníky. Pekný deň.
 • Autor:
  Erika
  Dátum:
  27. 11. 2017

  Dobrý deň, bolo by možné zaslať zoznam materiálu na kúrenie, kotol na nacenenie? ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 11. 2017

  Dobrý deň. Samozrejme, radi Vám spracujeme cenovú ponuku. Pekný deň.
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Dobrý deň prajem Ako sme sa telefonicky dohodli, posielam dopyt na plynový kotol s príslušenstvom. Pošlite mi prosím linky z vášho e-shopu. 1ks) Protherm tiger 24 – kondenzačný so vstavaným zásobníkom 1ks) regulačný panel ku kotlu Dymovod plastový – 3m Kolená 2ks 90
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Dobrý deň. V emaily posielam cenovú ponuku na dopytovaný tovar. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  21. 11. 2017

  Dobry den, mam od Vas kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 asi uz 5 tu zimu a pri ohreve mi zacal hucat je to taky hukot s bzucanim. Ak mate niekto skusenost co to moze byt budem vdacny za kazde info. Tlak v systeme je 1,1 - 1,2 Bar. dakujem, Peter
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám volať servisného technika s takýmto problémom som sa nestretol. Možno by to mohlo byť čerpadlo ale servisný technik Vám povie Viac. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  20. 11. 2017

  vykurujem dom krbovou vložkou IDRO 50 anta fissa-pretože už máme svoj vek chcem sfázov tento kotol s kondemzačným plynovým závesným kotlom -akyý typ doporučujete -do 30KW
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám kotol Junkers Compact, ktorý teraz vychádza teraz v najlepšej cene aj spolu s reguláciou: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de-junkers-cw-100/ Pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  8. 11. 2017

  Dobrý deň. Prosím o cenovú a termínovú ponuku: termostat PROTHERM RT XII/34 - 15 ks - doprava ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 11. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale dopytovaný tovar v ponuke nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  3. 11. 2017

  Dobrý večer, na Vašej stránke som našiel kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ Stavba je bungalov, 11x17. Kúrenie podlahové, cementový poter. Kúpeľne sú od kotla vzdialené cca 3m. Je tento kotol vhodný? Prípadne by ste mi odporučil niečo iné. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 11. 2017

  Dobrý deň. Áno, tento kotol Vám bude bezproblémov vyhovovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Lukas
  Dátum:
  29. 10. 2017

  Dobry den, Chcel som sa opytat ci kotol protherm tiger kondens ma program susenia-pri prvom spusteni vykuruje s nizsou teplotou a kazdy den pridava na trplote po par stupnoch..??? (Ako to maju buderus a pod.) Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 10. 2017

  Dobrý deň. Áno aj Protherm má túto funkciu. Pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  26. 10. 2017

  Poprosím cenovú ponuku na: Kotol Protherm Tiger Condenz kkz 42 Dymovod rovný 1 m – 7ks Dymovod koleno 90° - 1ks Dymovod pripojenie na kotol – 1ks Trubka Pel Al Pex 20mm – 15bm Izolacia na trubku 16mm – 30bm Izolacia na trubku 20mm – 30bm Radiátor 22K 600x1500 – 1ks Termostatická hlavica rohová – 1 ks Regulačné šróbenie rohové – 1 ks Termostat Protherm Thermolink P 2 -1ks Vhodné ekvitermické čidlo -1ks V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  26. 10. 2017

  Dobrý deň. Na email sme Vám poslali email s cenovou ponukou. Pekný deň.
 • Autor:
  Maroš
  Dátum:
  25. 10. 2017

  Dobrý deň. Potrebujem ku kotlu Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 napojiť pomocné obehové čerpadlo. Vraj je k tomu potrebné dokúpiť nejaký modul aby to zapínalo a vypínalo spolu s kotlom. Dodávate aj takýto modul? AK áno v akej cene?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 10. 2017

  Dobrý deň. V prípade ak ho chcete na kúrenie či na vodu ako cirkulačné. Inak sa toto vôbec nepoužíva. Pekný deň.
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  25. 10. 2017

  Dobrý den Na kondenzačnom kotly Protherm Lev mi odišlo obehové čerpadlo (na obr) viete mi takéto niečo zohnať? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  25. 10. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale náhradné diely nepredávame. Skúste obrátiť priamo na servisného technika (nakoľko toto čerpadlo v ponuke nemáme). Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  23. 10. 2017

  Dobry den, vedeli by ste mi doporucit kotol plyn zavesny do komina cca 2 m po strech, momentalne je tam 17 rocny le blanc 24 kw prietokovy na TUV, postacujuci len uz sa ozyva ... najlepsie aj s monterom ( servisnym technikom ) komplet v dedine Gajary Dakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 10. 2017

  Dobrý deň. V ponuke máme iba už kondenzačné kotle: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de-junkers-cw-100/ Pekný deň.
 • Autor:
  Oskar
  Dátum:
  20. 10. 2017

  Dobrý deň, aký záložný zdroj odporúčate na kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42?? (máme časté výpadky prúdu) ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 10. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám záložný zdroj Avansa 500 W (samostatne): https://www.atria.sk/avansa-500-w/ alebo už v sete spolu s batériou: https://www.atria.sk/avansa-500-w-bateria-46ah/ Pekný deň.
 • Autor:
  Jakub
  Dátum:
  18. 10. 2017

  Dobrý deň, potrebujem súrne na chatu pre 8 osôb kondenzačný kotol s integrovaným zásobníkom. Ktorý z týchto dvoch by ste mi doporučili. https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/, Junkers CerapurAcu ZWSB 22/28-3 A. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 10. 2017

  Dobrý deň. Odporučťil by som Vám kotol Protherm Tiger Condens: https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ Pekný deň.
 • Autor:
  Lenka
  Dátum:
  10. 10. 2017

  Dobrý deň, prosím o radu, potrebovala by som prenosný termostat ku kotlu protherm lev 30 kkz. Neviem nikde nič také nájsť.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 10. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám Salus T 105 RF: https://www.atria.sk/salus-t105rf/ alebo Salus 091 FLRF: https://www.atria.sk/salus-091flrf/ alebo Avansa 2007 TX: https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Matúš
  Dátum:
  6. 10. 2017

  Dobrý deň, mám záujem o kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42, zaujíma ma či postačuje prietokovo na napúštanie vane horúcou vodou (mám na mysli 50C a viac,). Bude stíhať to obehové čerpadlo vo vnútri s 42l zásobníkom? Je možné v budúcnosti pripojiť ďalší zásobnik na TUV ? Je možné na tento kotol napojiť aj iný zdroj TUV(solarne kolektory? ) Ďakujem . dom je 100m2 komplet podlahové kúrenie + ohrev TUV
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 10. 2017

  Dobrý deň. Nedá sa napojiť na zásobník. Nedá sa ani na kolektor. Stíhať bude bez problémov. Pekný deň.
 • Autor:
  Matúš
  Dátum:
  4. 10. 2017

  Dobrý deň, mám záujem o kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42, zaujíma ma či postačuje prietokovo na napúštanie vane horúcou vodou (mám na mysli 50C a viac,). Bude stíhať to obehové čerpadlo vo vnútri s 42l zásobníkom? Je možné v budúcnosti pripojiť ďalší zásobnik na TUV ? Je možné na tento kotol napojiť aj iný zdroj TUV(solarne kolektory? ) Ďakujem . dom je 100m2 komplet podlahové kúrenie + ohrev TUV
 • Autor:
  Emil
  Dátum:
  4. 10. 2017

  daju sa u vas kupiť vyhrievacie špiraly na elek. kotol Raja 6 a čo stoja
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 10. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale dopytovaný tovar v ponuke nemáme ide o náhradný diel. Pekný deň.
 • Autor:
  Matúš
  Dátum:
  3. 10. 2017

  Dobrý deň, mám záujem o kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42, zaujíma ma či postačuje prietokovo na napúštanie vane horúcou vodou (mám na mysli 50C a viac,). Bude stíhať to obehové čerpadlo vo vnútri s 42l zásobníkom? Je možné v budúcnosti pripojiť ďalší zásobnik na TUV ? Je možné na tento kotol napojiť aj iný zdroj TUV(solarne kolektory? ) Ďakujem . dom je 100m2 komplet podlahové kúrenie + ohrev TUV
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  3. 10. 2017

  Prosim Vas o informaciu a poradenstvo aky plynovy kotol plnoprietokovy so vstavanym zasobnikom zasobnikom sa odporuca na podlahove kjrenie v rodinnom dome.Vopred dakujem!
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 10. 2017

  Dobrý deň. V prípade ak sa pýtate na tento Protherm, tak teraz má naj. cenu a asi aj najpredávanejší na SK. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  29. 9. 2017

  Dobrý deń, chceme vymeniť starý kotol destilu 25 za nový kondenzačný, najlepšie aj s ohrevom vody, dom máme zatiaľ nezateplený, rádiatory 4 ploché 22cm po 1,1m ; 5 klasických rebrových po 25 rebier. Vykurované miestnosti majú plochu okolo 100 štvorcov, výška miestností 2,7m.Aký kotol by ste odporučili? Protherm Tigers18/25 by bol vhodný? Doma sme väčšinou 4 na používanie teplej vody.Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  29. 9. 2017

  Dobrý deň. Áno, úplne Vám bude vyhovovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Oliver
  Dátum:
  21. 9. 2017

  Dobrý deň, mám záujem o kotol zo zasobnikom na teplú vodu napr. Viessman 100 26kw ,viete mi poslať cp aj s montážou? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 9. 2017

  Dobrý deň. Dopytovaný kotol nájdete na našej internetovej stránke: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/zostavy-kotol-a-zasobnik/viessman/so-120-litrovym-zasobnikom/ Ale teraz je v dobrej cene kotol Junkers: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de-st-120-5-z-cw-100/ Žiaľ, ale montáž nevykonávame. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  20. 9. 2017

  Dobry den aky budem potrebovat cele kurenie vymenit viete mi poradit ? Velky dom 200 m 2 a tak 7-8 izieb ,dve kupelky,2 kuchyne,radiatory material ktomu ? dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 9. 2017

  Dobrý deň. V ponuke máme iba kondenzačné kotle. Aký si prajete? Prietok? Zásobník? Alebo zostavu? Pekný deň.
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  4. 9. 2017

  Dobry den mam zaujem o kúpu kotlal Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ 42 , len mám otázku či je ktotol zo SR alebo Maďarska, nakoľko mám informáciu, že býva problém s reklamáciou v prípade poruchy...Za odpoveď ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 9. 2017

  Dobrý deň. Všetky predávané kotly Protherm sú vždy z distribúcie Slovenskej, konkrétne priamo zo Skalice protherm. V opačnom prípade by sa na kotly nesťahovala záruka. Pripomínam však, že spustenie do prevádzky musí vykonať servisný technik Protherm. Pekný deň.
 • Autor:
  Karin Kollárová
  Dátum:
  2. 9. 2017

  Dobrý večer. Chcela by som sa Vás spýtať aký typ kotla so vstavaným zásobníkom na teplú vodu by ste mi odporučili pri ploche 110 m2. Dakujem.
 • Autor:
  Miloš
  Dátum:
  27. 8. 2017

  Dobrý deň. Mám záujem o kotol Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ42. Chcem sa spýtať či bude stačiť na cca 190m2 podlahoveho vykurovania a pre 3-4 členov rodiny. Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA SK
  Dátum:
  28. 8. 2017

  Dobrý deň. Uvedený kotol bude bezproblémovo stačiť na objekt o velikostí 190 metrov štvorcových. Pekný deň.
 • Autor:
  Dodo
  Dátum:
  22. 8. 2017

  Dobry den. Mam kotol protherm tiger 24KTZ s odvodom spalin cez stenu.Chcem ho vymenit za kondenzacny. Je vhodny tento? Vyvod je urcite kovova trubka. V popise som tu ale cital, ze ma byt plastova. Treba ju teda menit? Co este treba dokupit ku kotlu na vymenu? Drobny material samozrejme neratam, to hadam spravi servisny technik pri instalacii. Viete mi na to spravit lepciu cenovu ponuku? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  22. 8. 2017

  Dobrý deň. Kondenzačný kotol musí byť pripojený na plasytový dymovod, ktorý je vhodný pre kondenzačné kotly resp. sú aj kovové ale musia byť vhodné pre kondenza. kotle. Na pôvodný dymovod to pripojiť nepôjde, pretože nebude tesniť kondenzktorý bude tiecť mimo . Takže musíte vyhodiť ten kovový čo je starý a nahradiť nový s priemerom 60 mm. Ešte potrebujete regulátor. Kotol Vám musí spustiť servisný technik od Prothermu. Pekný deň.
 • Autor:
  Dodo
  Dátum:
  22. 8. 2017

  ja mam dymovod, kde je aj nasavanie vzduchu a rura vedie cez stenu a jej priemer je cca 100mm.. : to asi malo byt 60mm.. tento kotol asi tiez potrebuje aj nasavanie, nie? Plus ste pisali, ze este potrebujem aj nejaky regulator.. viete mi prosim poslat link na vsetky tieto suciastky na Vasej stranke a zaroven poslat celkovu cenu, aku by som zaplatil? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 8. 2017

  Dobrý deň. Nové kondenzačné kotle Protherm potrebujú dymovod o veľkosti 60, ale ak si prajete dvojitý, tak nasávať bude cez 100 a vývod 60. Takže dymovod 60/100, dvojrúra. Napíšte ako presne si prajete dymovod. A ja Vám ho vyskladám ten dymovod. Regulátor potrebujete Thermolink P2: https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/ alebo Thermolink RC: https://www.atria.sk/protherm-thermolink-rc/ Pekný deň.
 • Autor:
  Ľubomír
  Dátum:
  19. 7. 2017

  Mám kotol Protherm 24ktv turbo a chcem kúpit Gepard Condens 18/25 MKV alebo 25 MKO.Ide o 10radiatorov cca 160m2.Ktorý mám kúpit.Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 7. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám Gepard Condens18/25 MKV je to novší typ, lepšia spotreba. Pekný deň.
 • Autor:
  Helena
  Dátum:
  3. 5. 2017

  dobry den, mali by sme zaujem o https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ kotol je urceny pre slovensky trh? nie je urceny pre madarsko, polsko... ako to funguje v pripade reklamacie? dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  3. 5. 2017

  Dobrý deň. Kotol je určený pre SK trh. Kotol je plynové zariadenie, ktoré Vám musí do prevádzky spustiť servisný technik danej značky. Ten potom zabezpečuje servis zariadenia ako aj prípadne poruchy. Pekný deň.
 • Autor:
  slavka kulmanova
  Dátum:
  7. 4. 2017

  dobrý deň,chcem sa spýtať či máte v ponuke aj 30/35 kW KKZ42 a v akej cene.ďakujem
 • Autor:
  Maria
  Dátum:
  30. 3. 2017

  Dobrý deň,chcela by som si u Vás objednať tento kotol ,ale stretla som sa s názorom servisného technika , že nechce spustiť kotol objednaný cez internet viete mi povedať prečo majú nato takýto názor viete mi doporučiť servisného technika vy ?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  30. 3. 2017

  Dobrý deň. Je to preto, lebo kotol nepredali oni. V tomto prípade nevadí, že si kúpite cez e-shop kotol alebo v akomkoľvek inom obchode, všetky kotle sú zo Slovenska. Keď Vám nechce spustiť kotol tento servisný technik, tak iný Vám ho spustí. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  1. 2. 2017

  Dobry den, mam zaujem o kondenzacny kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 Nasiel som ho u vas v ponuke v tomto linku https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ Nieje mi ale uplne jasne, o ktoru verziu sa jedna, ci je to ta 19 alebo 24 KW. Viete mi napisat o ktoru vykonnostnu verziu sa jedna? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  1. 2. 2017

  Dobrý deň. Ide o ten istý kotol: 18-max. výkon do kúrenia 25-max. výkon do zásobníka 42l- je veľkosť zásobníka. Pekný deň.
 • Autor:
  Tomas
  Dátum:
  6. 12. 2016

  Dobry den prajem. Chcel by som sa opytat. Doma mame tento kotol a z neznamych dovodov bez akejkolvek zmeny nastaveni nam zacal tento kotol salat smrad. Nikde na google sa mi nepodarilo najst k tomu nejaku reakciu Druhu vec by som sa chcel opytat. Na dome z vonku nam trci kabel, ktory je vraj pripraveny na vonkajsi snimac tepla. Chcel by som vas poprosit o idealny model pre tento kotol. Vopred dakujem za odpovede.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 12. 2016

  Dobrý deň. Ak máte teda tento kotol na ktorom sa pýtate, tak snímač ekvitermickej regulácie je tento https://www.atria.sk/protherm-0020040797/. A čo sa týka toho zápachu, žiaľ v tom naozaj neviem poradiť. Pekný deň.
 • Autor:
  Pali
  Dátum:
  28. 10. 2016

  Dobrý deň U nas je tvrda voda čim zabranim usadeniu vodneho kameňa . V letaku pišete že vodny kameň sa nusadza . Je to pravda?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 11. 2016

  Dobrý deň. Neusádza sa v akom množstve ako u iných kotloch, nakoľko má špeciálnu úpravu horáka. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Lolo
  Dátum:
  27. 10. 2016

  Dobry,mam zaujem o tento kotol kolko trva objednanie ? Cena je pevna ? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 10. 2016

  Dobrý deň. Kotol je na sklade, doručenie na druhý deň. Každopádne cena je uvedená na stránke. Pekný deň.
 • Autor:
  Lukáš
  Dátum:
  18. 10. 2016

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by bol kotol Prothefm Tiger Condens 25kkz 42 vhodný do podkrovneho bytu v rodinnom dome 130m2 8 radiátorov a na ohrev vody pre 3-4 osoby. A ak začne prietokovy ohrev zapínať po vyprázdnení zasobnika, nedochádza k teplotným skokom? Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 10. 2016

  Dobrý deň. Áno, bezproblemov bude postačovať, keď sa voda v zásobníku minie, bude fungovať ako prietokový ohrev. K žiadnym výkyvom naozaj nedojte. Pekný deň.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  19. 10. 2016

  Dobrý deň. Áno, bez problémov bude stačiť a samozrejme je vhodný. Žiadne skoky nebudú. Normálne keď sa minie voda, bude ako prietokový ohrievač fungovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  28. 9. 2016

  Dobry den, chcel by som sa opytat ak by som chcel vymenit vodu v systeme resp. dopustat vodu cez ktory ventil - vstup sa to vykonava ( ci to ide cez kotol ale cez expanznu nadobu ) Mam od Vas kotol Tiger Condens 25/42 KKZ . Kupoval som ho pred 4 rokmi asi. dakujem, Peter
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 9. 2016

  Na toto v kotly nie je určený vypúšťak, to musí kurenár nechať vypúštací ventil v kotolni niekde. Tak najlepšie bude ak kontaktujete kúrenára. Pekný deň.
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  30. 5. 2016

  Dobrý deň, máte v ponuke od Prothermu kondenzačný kotol Tiger Condens 30/35 KKZ 42?Cena?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 5. 2016

  Dobrý deň. Kotol Tiger Condens 30/35 KKZ 42 je možné objednať ale len na predfaktúru v cene 1724 € (s DPH) + doprava 19 € (s DPH). Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  30. 5. 2016

  Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  Rastislav
  Dátum:
  17. 5. 2016

  Dobrý deň. Uvažujem o kúpe kondenzačného kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 prostredníctvom vašej spoločnosti. Zaujímalo by ma, či je možné objednať dodávku kotla už s prestavbou na bután, resp. ako je možné túto prestavbu následne vykonať.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 5. 2016

  Dobrý deň. Tovar stačí normálne objednať. Keď Vám servisák bude spúšťať tak Vám ho nastaví. Nie je potrebné nič doobjednávať. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  16. 5. 2016

  Prosím ešte prehodnotiť tento kotol nakoľko nemá žiadny zásobník. Asi by sme uprednostnili kotol zo zásobníkom aj maličkým 20-40litrovým a v podstate akýmkoľvek veľkým avšak závesné prevedenie. V projekte máme taktiež prevedenie centrálneho komína a v jednotlivých poschodiach sú jednotlivo pripojené kotly. Zaujímalo by nás či je možné tieto kotle pripojiť na štandardný kotlový komín. Pričom dĺžka z prízemia by bola 9,5m ,z poschodia, 6,5m a 2 NP 3,5 m. Každý komín by bol samostatne s jedným kolenom 90 stupňov , boli by prichytene v pôvodne plánovanom otvore cez stropy a popri stene úchytkami. Ak by také prevedenie bolo možné prosím vytipujte nám opäť kotol a skúste naceniť aj to komínové prevedenie.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 5. 2016

  Dobrý deň. Môžeme Vám ponúknuť napríklad. tieto kotle so zásobníkom: 1. Protherm - https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ 2. Junkers - https://www.atria.sk/junkers-cerapuracu-smart-zwsb-30-4-a/ Je možné dať do centrálneho, ale musíte vedieť či ten centrálny komín je prispôsobený pre kondenzačné kotle. A komínové prevedenie nemáme v ponuke. Prajem Pekný deň.
 • Autor:
  erik
  Dátum:
  25. 4. 2016

  Dobry den,je k tomuto kotlu aj ekvitermicka regulacia?alebo sa to kupuje zvlast.vdaka
 • Autor:
  Pavel
  Dátum:
  2. 2. 2016

  zdravím,keď u vás objednám tento kotol Tiger Condens 18/25 KKZ42 ako je to z montážou,servisom,kto to zabezpečí
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 2. 2016

  Dobrý deň. Kotol musí spustiť servisný technik od prothermu, ktorý ho nastaví a bude zaň držať záruku. Toto platí, či kotol kúpite u nás alebo v akomkoľvek inom obchode. Servisného technika Protherm si môžete vyhľadať na protherm.sk. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  4. 1. 2016

  Dobrý deň, mám novostavbu, kde mi pred týždňom namontovali tento kotol a zároveň mi ho servisák spustil. Každý deň musím tento kotol reštartovať, lebo mi tam vyhadzuje chyby F84 a F85, čím sa mi kotol sám vypne. Tlak v kotly je normálny, drží si svoju výšku. Na kotly mám nastavený ohrev vody na 35 C, pričom kotol túto vodu vždy nakúri na 40 C a kúrenie zapne opäť, keď teplota vody klesne na 27 C. Servisák mi povedal, že si to musí sadnúť, ale mne sa to nejako nezdá. Aký je na to váš názor?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  5. 1. 2016

  Dobrý deň. V tomto prípade musím napísať, že sa nejedná o topánky, ktoré musia nejako "sadnúť". Kotol musí kúriť správne od prvého dňa a neustále. Neviem, čo tie chyby znamenajú, avšak chyba niekde určite bude. Za prvé, čí kotol nieje predimenzovaný. Asi by som skúsil zavolať inému servisákovi, ktorý bude maž znova iný názor. Pekný deň.
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  20. 2. 2015

  Dobrý deň Uvažujem o kúpe kondenzačného závesného plynového kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42. Odvod spalín chcem vodorovne priamo cez stenu hrúbky 50 cm z pivnice von. Avšak výška vývodu von do dvora bude cca 30 cm nad úrovňou terénu - chodníka. Je to možné zrealizovať? Čítal som v návode na inštaláciu, že vývod by mal byť min 80 cm nad terénom, ináč na koniec dymovodu treba niečo namontovať. Ak je to možné, čo všetko na zostavenie takého dymovodu potrebujem. (od kotla až po koncovku vývodu spalín). Aký typ izbového PRENOSNÉHO regulátora teploty mi odporúčate. ďakujem Stanislav
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 2. 2015

  Dobrý deň, pokiaľ to má ísť na kolaudáciu tak by tro malo byť tých 80cm, to by ste asi museli potiahnúť v stene, zasekať to, ale ak ide o starší dom, tak je to v podstate úplne jedno a môžte použiť tento dymovod aj s koncovkou: https://www.atria.sk/protherm-zostava-vodorovna--60-100-mm-0-8m-s1k/ . Prenosný bezdrôtový termostat vhodný pre Váš kotol je Thermolink RC: https://www.atria.sk/protherm-thermolink-rc/ . Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  21. 11. 2014

  Dobrý deň! Uvažujem o výmene starého kotla .Je tento typ vhodná voľba pre poschodový rodinný dom (365 m3 - zatiaľ nezateplený,s plastovými oknami,južné slovensko)? Aký spôsob vyvložkovania komína (kotol by bol umiestnený v pivnici) mi doporučujete?Taktiež uvažujem o zaradení teplovodného krbu do systém - je to vhodné? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 11. 2014

  Dobrý deň. Áno, tento kotol je vhodný na dom vašich rozmerov. Utiahne ho bez problémov. Do pôvodného komína stačí vložiť dymovod pre kondenzačné kotle. https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/prislusenstvo-pre-znacky/protherm/. Ak máte záujem o krb, vždy sa to dá skombinovať s kotlom, avšak regulácia sa uz musí vyriešiť osve. Pekný deň
 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  22. 11. 2014

  Ďakujem za odpoveď. Je možné použiť ako vložku komína (odvod spalín) umelohmotnú rúru priemeru 110mm (kanalizačná,resp.vodná) a nasávanie vzduchu okolité prostredie kotla?Miestnosť kotolne je cca 4m x 3m x 2m,alebo je nutné to riešiť prívodom zvonku ako to máte uvedené v priloženej dokumentácii. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 11. 2014

  Dobrý deň. Kondenzačné kotle by mali mať dymovod priamo určený na ne. Ide o to, že po tomto dymovode steká kondenz a tým pádom musí byť s tesnením a odolný voči mierne agresivnému kondenzu. Ak je miestnosť vetraná, stačí normálne len vetračka, tak nemusí byť nasávanie z vonku. Ak je nevetraná, teda tam nieje žiadny prívod vzduchu, jednoznačne musí byť nasávanie z vonka. Pekný deň
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  23. 10. 2014

  dobry deň chcem sa opytat ked skrutku by-passu zaskrutkujem zatvorim ci zvysim prietok v okruhu alebo znizim.dakujem
 • Autor:
  Milan
  Dátum:
  23. 10. 2014

  dobry deň, rad by som vas poziadal o informaciu. ake parametre ma čerpadlo vykurovacieho okruhu hlavne prietok mnozstva vody v litroch za minutu v kotly Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 dakujem
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  23. 10. 2014

  Dobry den, rad by som vas poziadal o radu. Bol by tento kotol vhodny do dvojpodlazneho nezatepleneho rodinneho domu s 10 radiatormi ?
 • Autor:
  ATRIA:SK
  Dátum:
  23. 10. 2014

  Dobrý deň, samozrejme tento kotol je najlepšia voľba v takomto prípade. Taktiež patrí medzi najkvalitnejšie a najpredávanejšie. Určite by som Vám ho odporučil. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Majo
  Dátum:
  14. 10. 2014

  Dobry deň ja by som potreboval vyskladat dymovod pre kotol Protherm Tiger. Dymovod by mal byt cca 3,5 metra dlhy cez stenu od kotla na lavu stranu. viete my navrhnut ake rurky potrebujem. mate aj 1m suosu rurku 60/100 ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  14. 10. 2014

  Dobrý deň, ak je to kondenzacny kotol tak môžete použiť https://www.atria.sk/protherm-zostava-vodorovna--60-100-mm-0-8m-s1k/ a predlzenia https://www.atria.sk/protherm-rurka-suosa--60-100-mm-1-m/ alebo https://www.atria.sk/protherm-rurka-suosa--60-100-mm-2m-t1k-2000/ alebo https://www.atria.sk/protherm-rurka-suosa--60-100-mm-0-5-m/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  jana
  Dátum:
  10. 10. 2014

  Prosím vás o informáciu aká je cena dopravy kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 s dymovodom. Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 10. 2014

  Dobrý deň, cena dopravy sa Vám zobrazí po vložení tovaru do košíku, kde si vyberiete aj spôsob dopravy. V tomto prípade je to 19€ kurierskou službou. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  21. 9. 2014

  Dobrý deň mam novostavbu rodinného domu s dvoma podlažiami prízemie a podkrovie o celkovej ploche 160m2 zateplený, okná trojsklo, s podlahovým vykurovaním a vypočítané tepelne straty objektu sú 9000W. Rád by som vedel či kondenzačný kotol Protherm Tiger Condens 25KKZ42 o výkone 4,9 - 18 KW je vhodný s prihliadnutím na spodný výkon 4,9KW či tento výkon nie je pre moju potrebu vysoký. Taktiež chcem vedieť či je možné napojiť cirkuláciu teplej vody k vodovodný batériám. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 9. 2014

  Dobrý deň, každopádne vhodný do Vašeho domu je o tom niet pochyb. Ale niekedy sa môže stať, najmä v prechodných obdobiach, že Váš dom bude mať tepelnú stratu cca 4 kW a kotol už nedokáže kúriť, takže bude napríklad každé dve, tri hodiny zapínať a vypínať ohrev. A tu práve môže mierne viacej spotrebúvať plynu. Ale na druhú stranu, kotol so vstavaným zásobníkom musí mať vždy vysoký výkon, kedže vodu ohrieva skoro ako prietokový ohrev. Ak chcete dostiahnuť skutočne čo najnižšiu spotrebu, tak jednoznačne zostavu s nízkym výkonom, napríklad Vaillant https://www.atria.sk/vaillant-vu-146-5-5-ecotec-plus-vih-r120b/. Avšak tento rozdiel v spotrebe sa nikdy nebude dať vyrátať, možno to bude 10€ za rok, možno 50€. Pekný deň.
 • Autor:
  Dušan Zurek
  Dátum:
  22. 9. 2014

  Dobrý deň, ďakujem za odpoveď prvej časti mojej otázky, rád by som od Vás vedel odpoveď na druhú otázku či je možné k danému kotlu Protherm Tiger Condens 25KKZ42 so vstavanými zásobníkmi TUV pripojiť cirkuláciu teplej vody k vodovodným bateriám . Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 9. 2014

  Dobrý deň. Áno, dá sa aj na tento kotol pripojiť cirkulačné potrubie, avšak potrebujete dokúpiť cirkulačné čerpadlo a potom ešte rozšírenú reguláciu do kotla v cene cca 55€ s DPH. Čerpadlo sa napojí priamo do kotla a budete si vedieť aj programovať čas spustenia. Pekný deň.
 • Autor:
  jan Stevek
  Dátum:
  27. 8. 2014

  mám záujem o kotol 25 KKZ42 je aj cena bez dph ked mám vyvloškovaný komím nerezom dá sa namontovat aj ten kotol alebo ako sa dá napojit do komína . Ďakujem s pozdravom.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 8. 2014

  Dobrý deň, cena kotla je aktuálna. Kotol sa dá namontovať aj do vyvložkovaného komína, avšak mal by byť prispôsobený na kondenzačný kotol ak nieje, musíte dymovod viesť cez plastový dymovod určený pre kondenzačné kotly. https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/prislusenstvo-pre-znacky/protherm/. Pekný deň
 • Autor:
  milan
  Dátum:
  24. 8. 2014

  Dobry den,stači tento kotol na 170 m2 dve podlažia kurenie radiatory Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 8. 2014

  Dobrý deň. Áno tento kotol bude bohate postačovať pre 170 metrov. Pekný deň.
 • Autor:
  Milan Krpelan
  Dátum:
  18. 8. 2014

  dobry deň vyraba sa kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 len 2x21Lalebo aj 1x42Lzásobnikom TUV dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 8. 2014

  Dobrý deň, kotol 25 KKZ 42 má v sebe 2 nádrže po 21 litrov. Iná verzia nieje. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef L
  Dátum:
  18. 8. 2014

  Aký dymovod na Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42, 60/100 alebo 80/125?A aký je v tom rozdiel? Vývod bude zvislo na strechu.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 8. 2014

  Dobrý deň, dymovod môžete použiť ľubovolný. Avšak najviac sa používa 60/100. https://www.atria.sk/protherm-vaillant-zostava-kominova--60-100-mm/. Pekný deň.
 • Autor:
  michal
  Dátum:
  16. 7. 2014

  1. má tento kotol modulovaný chod spalinového ventilátora? 2. obehové čerpadlo je 2. alebo 3- stupňové. Alebo je neregulované? 3. postačí na byt s 87 m2 v tehlovom dome (3. poschodie) s plastovými oknami aj kotol 12 kW, keď sa bude na ňom pripravovať aj TUV (2 osoby)?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 7. 2014

  Dobrý deň, ventilátor aj obehové čerpadlo sú už modulované, takže dokážu zvyšovať výkon otáčok. Obehové čerpadlo by malo byť už elektronické dokonca. Na byt by bohate postačil aj menší kotol s 12 kW, avšak potom kotol so zásobníkom. Nízky výkon kotla sa nepoužíva s prietokovom ohrevom. Pekný deň
 • Autor:
  cederle
  Dátum:
  26. 6. 2014

  Dobry den prajem, chcem sa opytat ci vykonavate aj montaz kotlov dakujem pekne za info S pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 6. 2014

  Dobrý deň, montáž kotlov nevykonávame. Pekný deň.
 • Autor:
  Ladislav
  Dátum:
  23. 6. 2014

  Dobrý deň, chcel som sa opýtať, či je možné u Vás nakupovať aj na splátky a do akej sumy. V prípade nákupu nad 5 000 Eur, dá sa baviť aj o nejakej zľave za objem nákupu?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 6. 2014

  Dobrý deň, nákup na splátky možný nieje. Avšak dodatočné zľavy samozrejme je možné pokynúť, pre bližšie informácie potrebujeme vedieť o ktorý sortiment máte záujem. Pekný deň.
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  23. 6. 2014

  Dobrý deň, potreboval by som vedieť aké sú náklady na dodanie tohto kotla do Levoče, a aké sú momentálne sposoby dodania tohto produktu. Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 6. 2014

  Dobrý deň, každý tovar môžete vložiť do košíka a vypíše Vám aktuálnu cenu dodanie. Pri objednávke je možné zvoliť platbu na dobierku alebo platbu vopred. Pekný deň.
 • Autor:
  jan
  Dátum:
  13. 6. 2014

  Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 vedeli by ste mi odporučit k tomuto kotlu ekvitermicku regulaciu a riadenie na 2 okruhy podlahovka a radiatory
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 6. 2014

  Dobrý deň, ekvitermická regulácia na tiger condens môže byť len jedna a to thermolink p 2 https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/. Riadiť dva okruhy je možné len s použitím rozdeľovača na podlahové kúrenie https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/suvisiaci-tovar-pre-kurenie/, s tým že čerpadlo do podlahovky sa bude riadiť podla Vašeho nastavenia a do radiátorov pôjde voda z kotla. Alebo potom použiť čerpadlové skupiny, avšak to ešte nemáme v ponuke. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  4. 6. 2014

  Dobrý deň, V staršom rodinnom dome idem prerábať kúrenie. Mám tam starší nekondenzačný plynový kotol s odvodom spalín do komína a chcel by som ho vymeniť za nový - plynový kondenzačný kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42. Oplatí sa mi zamýšľať nad takouto výmenou, keď musím vziať do úvahy náklady spojené s prevložkovaním komína a prispôsobenie odpadu na odtok kondenzátu, alebo kúpiť nový nekondenzačný plynový kotol s odvodom spalín do komína? Poraďte. Ďakujem Peter
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 6. 2014

  Dobrý deň, ak môžem poradiť čisto z môjho pohľadu, tak určite si zakúpte kondenzačný kotol. Úspora plynu voči klasickému kotlu je značná. A komín vložkovať nemusíte v pravom slova zmysle. Stačí do pôvodného komína vložiť plastový dymovod pre kondenzačné kotly https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/. Cena nieje nijak vysoká. Pekný deň.
 • Autor:
  lukaš
  Dátum:
  22. 4. 2014

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možný nákup na splátky. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 4. 2014

  Dobrý deň, žiaľ nákup na splátky u nás nieje možný. Pekný deň
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  8. 4. 2014

  Dobrý večer chcem sa spýtať na odvod spalín, musí byť vedený len ako turbo cez stenu, alebo môže byť vedený vertikálne cez strop a škridlu a plastový komín. Ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 4. 2014

  Dobrý deň, jedná sa o kondenzačný kotol, takže dymovod môžete vyviesť akokoľvek. Pekný deň
 • Autor:
  Jozef L
  Dátum:
  19. 3. 2014

  Dobrý deň.Chcel by som sa spýtať,ak chcem vyviesť plastový komín z kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 hore cez strechu,stačí ak je nad krytinou či musí byť vyvedený nad hrebeň ako murované komíny.Ďakujem za skorú odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 3. 2014

  Dobrý deň. Stačí tých pár cm nad krytinou. Pekný deň
 • Autor:
  Duro
  Dátum:
  4. 2. 2014

  Zdravim. Ako je to pri kupe so zarukou? U Vas kupim kotol, namontuje mi ho kurenar a mam zaruku ci aky je postup? Dakujem :)
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 2. 2014

  Dobrý deň, či kotol kúpite cez internet alebo v akejkoľvek inej predajni, vždy sa musí dať spustiť servisným technikom od prothermu, ktorý zaň potom drží záruku. Všetky reklamácie sa riešia potom s ním. Pekný deň
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  27. 1. 2014

  Aká je životnosť kondenzačných kotlov - približne?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 1. 2014

  Dobrý deň. Na túto otázku je ťažké odpovedať, nakoľko to žiadny výrobca neudáva a všetko záleží aj od rôznych faktorov, ale isto veľa. Pekný deň
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  20. 1. 2014

  Dobrý deň. Prosím Vás o pomoc, rady pri výbere plynového kotla. V súčasnosti dosluhuje starý plynový prietokový kotol Beretta Ciao 24, ktorý sa zapína a vypína v krátkych intervaloch, nedrží tlak, nedrží teplotu vody pri sprchovaní... Faktory pomáhajúce pri výbere: 1. Zateplený bytový dom s plastovými oknami. 2. Ročná spotreba plynu – 561m3. 3. Byt (2/3 poschodie) má rozlohu 85m2. 4. Kotol využívaný na kúrenie (radiátory) a prípravu teplej vody. 5. Sme 4-členná domácnosť (2 dospelí, 2 deti). 6. Priestor pre kotol vo WC – 750mm/700mm/400mm (v/š/h) Kvôli malému priestoru neuvažujeme nad zostavou, vhodnejší by bol kotol so vstavaným zásobníkom. Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 1. 2014

  Dobrý deň. V tomto prípade Vám odporúčame si pozrieť dva typy kotlov a to náš najpredávanejší https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/ alebo https://www.atria.sk/junkers-cerapuracu-smart-zwsb-30-4-a/. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Adam
  Dátum:
  15. 1. 2014

  Je súčastou kotla aj Equitermické čidlo ? a Komín resp koleno ? Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  15. 1. 2014

  Dobrý deň, žiaľ ani jedna z Vami uvedených položiek nie je súčasťou kotla.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 11. 2013

  Dávame do pozornosti: http://www.tigerprevsetkych.sk
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  13. 11. 2013

  Pozor na nesprávne napísanú adresu.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 11. 2013

  Dobrý deň. Odkaz má byť skutočne http://www.tiger-pre-vsetkych.sk
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  10. 10. 2013

  Mam zaujem o kupu kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42. Chcel by som vediet, ako je tento kotol mozne napojit na okruh podlahoveho kurenia. Je nutne riesit to 3-cestnym ventil zmiesavanim vratky alebo ma uz kotol priamo vystup na nizkoteplotnu vetvu? Ak treba zmiesavanie, ako doporucujete riesit automaticke zmiesavanie (servo -odkáil pride riadiiaci signal?). Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 10. 2013

  Dobrý deň, napojiť kotol na podlahové kúrenie možno bežným spôsobom, na kotle nastavíte max. teplotu 50°C. Ale v prípade že máte radiátory dimenzované na vyššiu teplotu, tak potom je nutné riešiť to rozdeľovačom. Napíšte nám presne, ako to doma máte a určite Vám budeme vedieť poradiť.
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  4. 10. 2013

  Ďakujem za informáciu . Chcem sa ešte spýtať či má nejaký ekonomický efekt keby som objednal drahší súosý dymovod miesto jednoduchej ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 10. 2013

  Dobrý deň. Rúra v rúre sa používa, keď chcete, aby kotol nasával vzduch z vonka, teda ak je nevetraná kotolňa. Klasický nasáva vzduch z kotolne. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  3. 10. 2013

  Dá sa použiť k danému kotlu aj jednoduchý dymovod (nesúosý) vzhľadom na pomerne zložité zapojenie kotla do komína ? Ďakujem. PS.: Vzhľadom na otváraciu dobu Vášho obchodu a moje pracovné povinnosti mohol by som Vám zavolať aj mimo otváraciu dobu ohľadne objednávky?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 10. 2013

  Tu si môžete vyskladať dymovod podľa vašich požiadaviek https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/klasicky-dymovod-80mm/. V prípade problémov nám napíšte presný názov a počet častí, ktoré potrebujete, a my sa Vám pomôžeme s jeho vyskladaním. S pozdravom
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  3. 10. 2013

  Dymovody treba nakúpiť podľa výšky a tvaru komína ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 10. 2013

  Dobrý deň. Samozrejme. S pozdravom
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  2. 10. 2013

  Zostava obsahuje aj termostat, resp. aký je doporučený typ termostatu, a aké ďalšie príslušenstvo treba ešte dokúpiť?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 10. 2013

  Dobrý deň. Súčasťou kotla nie je termostat, nakoľko každý zákazník má iné požiadavky na termostat. Pre tento typ kotla je doporučený https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/. Dokúpiť treba ďalej dymovody a to https://www.atria.sk/protherm-rurka-suosa--60-100-mm-2m-t1k-2000/ alebo https://www.atria.sk/protherm-zostava-vodorovna--60-100-mm-0-8m-s1k/ a niekto dava aj filter https://www.atria.sk/total-filter-tf1-3-4/. Dúfame, že sme Vám pomohli a prajeme pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Martina
  Dátum:
  2. 10. 2013

  Dobry den ďakujem za odpoveď,ale asi som už našla ten spravny cena za tento kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 je stale aktuálna? Mala by som záujem o tento kotol len sa chcem ešte informovať či je postačujúci na cca 180-200m2? A ešte by ma zaujímala v akých cenových reláciách sa pohybuje montaž/ čisto vymena kotla starého za tento/ a uvedenie do prevádzky cca cena. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 10. 2013

  Tiger condens má do kúrenia výkon 18 kW, takže podľa tabuľky by bol vhodný presne do 180m2. Ale ak máte dobre zateplený dom, plastové okná atď, stačiť bude bez problémov. V prípade ak máte pochybnosti je tu ešte Junkers s vyšším výkonom do kúrenia https://www.atria.sk/junkers-cerapuracu-smart-zwsb-30-4-a/ Pekný deň.
 • Autor:
  Xénia
  Dátum:
  1. 10. 2013

  Dobry den Dakujem za odporucanie termostatu, len neviem ci sa da programovat na cely tyzden napriklad na stranke protherm sme nasli aj typ Izbový regulátor Instat Plus, aky je rozdiel medzi tymito dvomi typmi a mozete mi prosim poslat aj ceny aby som mohla regulator objednat? S pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 10. 2013

  Dobrý deň. Ak hľadáte programovatelny na cely týždeň, odporúčame Vám potom tento https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/. Je možné na ňom nastavenie dvoch teplôt, možnosť krokovania a má aj podsvietený displej. K nemu koliesko https://www.atria.sk/salus-eurotemp-rt-10/. Termostat INSTATN PLUS sa dá tiež naprogramovať, takže záleží len na Vás, pre ktorý sa rozhodnete. Odporúčame Vám však overiť si to u odborníka z Vášho okolia. Ceny jednotlivých regulátorov sú uvedené pri produkte. Pre objednanie je potrebné "vložiť tovar do košíka" a vyplniť objednávkový formulár. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Viera
  Dátum:
  1. 10. 2013

  Dobry den, potrebujem prosim poradit. do novostavby nizkoenergeticky prizemny dom cca 85=90 m2 podlahove kurenie potrebuuem plyn. kondenz. kotol turbo so zasobnikom vody. v kazdom obchode ma informuju inak. neviem ci mam kupit Tiger 21, 42l alebo Panther 58l. a ci 12 alebo 24 KTO. zijem sama, takze maly zasobnik mi asi staci. V Skalici mi povedali, ze tie 12 KTO su vydarenejsie ako 24, ci 25. v Malackach o tom nepoculi a radia mi 24, lebo pri malom zasobniku je to vraj lepsie. dakujem za odpoved.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 10. 2013

  Dobrý deň. Každý predajca Vám odporučí niečo iné. Odporúčame Vám preto poradiť sa s odborníkom, ktorý Vám povie, aké parametre by Vám stačili a podľa toho si dokážete ľahšie vybrať. Na našom e-shope nájdete širokú ponuku rôznych typov kotlov, takže veríme, že si isto vyberiete. S pozdravom
 • Autor:
  Viera
  Dátum:
  1. 10. 2013

  Vraj TIGER je dobrý, ale servis je velmi drahy oproti Pantheru. je to pravda?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 10. 2013

  Dobrý deň. Nie, nie je. Cena sa pohybuje rovnako. S pozdravom
 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  30. 9. 2013

  Dobrý deň, Zaujímalo by ma čí sú objednávky na daný typ kotla časovo obmedzené v danej cenovej relácii. S pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 9. 2013

  Dobrý deň. Cena bude aktuálna ešte minimálne 2 týždne. S pozdravom
 • Autor:
  Marcel
  Dátum:
  30. 9. 2013

  dobry den, prosim Vas o radu pri vymene plynoveho kotla. Mam rodinny dom s klasickym 30r kurenim, liationve clanky 313ks, rozmerov:160*500. RD je podpivniceny-suteren kt nieje vykurovany, s obytnym vykurovanym podkrovym. Suteren ma plochu 41qm, prizemie 71qm, podkrovie 36qm. Doterajsi kotol Modratherm PKM25 +obojzivelnik. Moje rozhodnutie smeruje k pohodlnejsej priprave TUV a zvazujem: - Stacionarny Prother Medved 30KLZ s 90l zasobnikom - Kondenzacny jUNKERS cERAPURCOMFORT zsbr 28-3A+ST 120 -2E - Kondenzacny Protherm Tiger Condens 25KKZ 42 V dome mam gulicku i komin. Kt z uvedenym by ste mi doporucili a preco? Pripadne + a - jednotlivych. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 9. 2013

  Dobrý deň. Stacionarny kotol Prother Medved 30KLZ s 90l zísobníkom je v porovnaní s tým, čo dnes trh ponúka už iba prežitok. Kotol od značky Junkers https://www.atria.sk/junkers-cerapursmart-zsb-22-3c-st-120-2e/ a kotol https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42 sú u nás najpredávanejšími kotlami, čo je referencia sama o sebe. My sa prikláňame na stranu kotla Junkers, nakoľko firma Junkers poskytuje širokú servisnú podporu, dostupné náhradné diely, plynulú reguláciu výkonu a je vyššia trieda. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Ľubo
  Dátum:
  27. 9. 2013

  Dobry den, uvazujeme nad vymenou kotla a verim, ze ma zasvatite do problematiky bezohladu na to, ze chcete svoj produkt predat. Mate velmi vyhodne ceny a preto som sa rozhodol oslovit Vas a zrejme by sme od Vas aj nakupili. Cena tiez zohrava urcite nejaku rolu a chcel by som si byt isty, ze za vyrazne rozdielne ceny nedostanem nejaky iny produkt. K veci, technik, ktory nam ma prist namontovat kotol nam najskor navrhol kotol so zasobnikom od spolocnosti Attack, ten mal vsak kapacitu nieco vyse 20 litrov, tak sa nam to zdalo malo. Potom sme teda zvolili kombinaciu Attack KT Plus, 26 kW a niektory zo 100 litrovych zasobnikov z rovnakeho katalogu (napr. Dražice OKC 100 NTR). Lenze cena zostavy v katalogu je o 250 eur vyssia ako u Vas. Teraz nam este ponukol aj kotol so zasobnikom: Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 (preto pisem sem). V katalogu je cena 1950, on ho dava za 1700 a vy ho mate za 1419 eur. Tu je rozdiel oproti katalogu dokonca az 500 eur. V com moze vzniknut az taky cenovy rozdiel? Dostanem rovnaky produkt, ako od spominaneho technika? Nie je problem so zarukou? Este dodam, ze na stranke firmy Attack je informacia, ze aby si ludia nekupovali produkty v inej spolocnosti, ako su uvedene v predajnej sieti, ktora je na ich stranke. Preco tam nie ste zaradeni aj vy? No a este na zaver, nie menej podstatna informacia. Tento kotol by mal sluzit pre dom s vykurovanou plochou 100 az 120 m2 (radiatory), ide o starsi, ale zatepleny dom a okrem toho ho chceme vyuzivat aj na ohrev teplej vody pre 3 ludi, avsak stava sa, ze sme tu neraz aj piati (sprcha je vsak len jedna, takze nikdy sa nesprchuje aspon zatial naraz viac ludi). Postacoval by takyto zasobnik v tomto kotli Protherm? Alebo by ste sa priklonili k tej vyssie uvedenej kombinacii? Technik povodne spominal, ze by stacil aj ten kotol od Attacku co ma ten mensi zasobnik, ktory som spominal v uvode, ale nam sa to nejako nezda. Nemame vsak prakticke skusenosti, tak to nevieme posudit. Uz naozaj posledna otazka. Je este aj ina kombinacia, ktoru by ste nam vedeli odporucit? Hlavne ide o spolahlivost. Usetrene peniaze sa mozu pripadne potom investovat na montaz, alebo kupime od Vas drahsiu zostavu, ktora by inde vysla podstatne viac. Technika vsak velmi nemame u nas na vyber, takze hadam to neodmietne namontovat. Dakujem pekne za odpoved a rady.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 9. 2013

  Dobrý deň. Dvadsať litrový zásobník je málo, určite Vám odporúčame minimálne 100 litrový. Jednoznačne Vám odporúčame kotol https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/, nakoľko sa jedná o vstavaný zásobník a keď sa minie voda, bude fungovať ako "prietokovač" a bude stačiť na ohrev vody pre 5 osôb. Cena pri produkte je správna, naším cieľom nepredávať nadbytočne predražené tovary a snažíme, aby boli prístupné viacerým. Všetky kotle, ktoré ponúkame sú od Slovenského výrobcu alebo z dovodu a ku každému je priložený záručný list v slovenskom jazyku. Pre širší rozhľad Vám odporúčame si pozrieť aj našu asi najpredávanejšiu zostavu https://www.atria.sk/junkers-cerapursmart-zwb-24-3-c/. S pozdravom
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  25. 9. 2013

  Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať na cenu odvodu spalín z kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 ktorí bud umiestnený na stene kúpeľne pričom odvod spalín bude cez stenu. Prípadne na ďalšie potrebé vybavenie ku kotlu ako je regulátor atď. Ja sa v tom moc nevyznám preto možno bude lepšie ak ma budete kontaktovať telefonicky kde by som Vám dal viac info na základe vašich otázok. Kotol potrebujem čo najskôr a u Vás som našiel najlepšiu cenu. Ďakujem za pomoc.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 9. 2013

  Dobrý deň. Ku kotlu Protherm Tiger https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/ Vám na základe Vašich požiadaviek odporúčame odvod spalín https://www.atria.sk/protherm-zostava-vodorovna--60-100-mm-0-8m-s1k/. Potrebný je aj regulátor, najlepšie https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/. Cenu nájdete uvedenú pri tovare. Objednávka by Vám mohla byť dodaná v priebehu niekoľkých dní. Pekný zvyšok dňa
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  20. 9. 2013

  Zdravim vas, da sa ku kotlu Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 pripojit obehove cerpadlo? Ma to nejaku pripravu pre domontovanie obehoveho cerpadla? Aky najvhodnejsi typ termostatu ku kotlu odporucate, tzn. nie su ziadne komunikacne problemy. Dakujem vam
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  20. 9. 2013

  Dobrý deň. K tomuto typu sa nedá pripojiť obehové čerpadlo, nakoľko na to nemá "predprípravu". Odporúčame Vám preto jediný kompatibilný a tým je https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/. S pozdravom
 • Autor:
  Mikulaš
  Dátum:
  9. 9. 2013

  Dobrý deň, mal by som otázky v súvislosti s kondenzačným kotlom Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 . Ku kotlu dodávate aj dymovod? Ak nie koľko stojí (jedno koleno + 1 m rúra)? Je možné kúpiť u Vás kotol na dobierku? Koľko stojí poštovné?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 9. 2013

  DObrý deň, cena za dopravu kotle je 13€.Pri tovare v balení nieje nikdy dymovod, treba ho objednať zvlášť. Možno by sa Vám hodil tento kompletný set https://www.atria.sk/protherm-zostava-vodorovna--60-100-mm-0-8m-s1k/. Pekný deň.
 • Autor:
  Slavomir
  Dátum:
  9. 9. 2013

  Pekný deň, predávate kotle Tiger Condens 25 KKZ 42, tento existuje aj vo verzii KKZ 21 akú cenu na neho máte? Zabezpečujete aj montáž alebo čisto obchod? Čo oblasť Žiliny? Ďakujem za info
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 9. 2013

  Dobrý deň, kotol s menším zásobníkom sa nachádza tu https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-21/. Avšak takmer všetky objednávky smerujú na kotol s väčším zásobníkom, predsa v cene je menší rozdiel, ktorý nestojí až tak že polovičný obsah zásobníku. Pekný den
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  28. 8. 2013

  dobry den, chcel by som objednat kotol tiger KKZ42 + termolink lux vonkajsi aj vnutorny. Ake kominove prislušenstvo odporučate ak vývod von bude hned vedla kotla cez stenu. Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 8. 2013

  Dobrý deň, Posielam Vás odkaz na ktorom nájdete kompletnú zostavu, ktorá bude kompatibilná s daným kotlom - https://www.atria.sk/protherm-zostava-vodorovna--60-100-mm-0-8m-s1k/. Pekný deň.
 • Autor:
  Miki
  Dátum:
  22. 8. 2013

  Tento typ kotla si chcem kúpiť do rodinného domu. Výkonovo vyhovuje , možno bude trochu aj predimenzovaný. Vaša cena je veľmi dobrá ! Moja otázka je , aké príslušenstvo je zahrnuté v cene kotla a v prípade reklamácie musím kotol posielať naspäť na Vašu "predajňu" cez dopravcu , alebo ho môžem doniesť k Vám napríklad aj osobne , samozrejme po telefonickej dohode s Vašim zástupcom ? Viacerí ma odhovárajú od kúpy cez internet najmä s nasledovnými dvoma argumentmi: 1. môže sa stať , že inde bude síce cena trošku vyššia , ale v cene je zahrnuté aj dodané príslušenstvo , ako napr. dymovod , pripojovacia súprava atď. 2. problémy v prípade reklamácie výrobku ?!?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 8. 2013

  Dobrý deň, Príslušenstvo nie je v cene zahrnuté žiadne, vždy sa predáva len samostatný kotol. Či by ste ho kúpili u nás alebo inde, príslušenstvo si vždy budete platiť samostatne. Kotol Vám musí spustiť servisný technik, ktorý si samozrejme vypýta peniaze a obdržíte naň záruku. Kotol by ste teda nereklamovali v predajni alebo e-shope v ktorom ho kúpite ale u servisného technika od Prothermu, ktorý Vám ho spustil. Prajem pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  9. 7. 2013

  dobry den chcem sa spitat mam v plane zakupit hore uvedeny kotol len neviem ci bude postacujuci na 2 podlaznu kocku ktora ma 4 miestnosti dole 4 hore pocet radfiatorov 10ks 90cm..bude stacit len rozvetvit hlavne potrubie na vrch a spodok.popripade poradte nejake riesenie.dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 7. 2013

  Dobrý deň, Daný typ kotla - https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/ Vám určite bude stačiť. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  libor
  Dátum:
  18. 6. 2013

  akú najnižšiu cenu kotla tiger condens 25 kkz 42 mi viete garantovat
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 6. 2013

  Dobrý deň, Našu cenu kotla Peotherm Tiger Condens 25 KKZ 42 máte uvedenú na našej internetovej stránke a tá je aktuálna - https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/. Cena je najnižšia aká môže byť: http://kotly.heureka.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Zdravím, chcel by som sa opýtať či vykom kotlaTiger Condens 25 KKZ42 je dostatočny na 75 m2 zo stropom vysokym 280 cm (Obvodove mury 50 cm tehla)
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Dobrý deň, Výkon kotla Tiger Condens 25 KKZ42 je dostatočný na plochu 75 m2. Prajem pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Dobrý deň prajem, Ďakujem za odpoveď, posielam vyžiadaný link Tovar by som bral na fyzickú osobu, tak ako je uvedené.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Dobrý deň, Tak cena je upravená - https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/, môžte si spraviť objednávku. S pozdravom Mrázová.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Dobrý deň prajem pani Mrázová, Mal by som záujem objednať si u Vás nasl. tovar: · Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 (cena 1499,-) https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/#popis · Protherm Thermolink LUX (cena 141,05,-) https://www.atria.sk/protherm-thermolink-lux/ · Snímač pre Thermolink LUX (cena 51,87,-) https://www.atria.sk/snimac-pre-thermolink-lux/ · Batéria Blanco TIVO-S, chróm (cena 131,76,-) https://www.atria.sk/blanco-tivo-s-chrom/#popis Spolu je to tovar za 1823,68 €. Jedna sa o to že mi jedna firma uvedený kotol ponúka za nižšiu cenu Vedeli by ste mi v tejto mojej objednávke dať zľavu? Ak áno, pre tovar by som sa buď zastavil, alebo by som si to dal poslať kuriérom. Vďaka za info.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 5. 2013

  Dobrý deň, Ja žiaľ o dodatočných cenových zľavách nerozhodujem. Poprosím Vás pošlite mi názov firmy, alebo odkaz na firmu, ktorá Vám ponúkla kotol lacnejšie a ja to predložím môjmu nadriadenému aby Vám on poslal vyjadrenie, či je možné Vám poskytnúť dodatočnú zľavu na objednávku alebo nie. Prajem Vám pekný zvyšok dňa. S pozdravom Mrázová.
 • Autor:
  Erika
  Dátum:
  7. 5. 2013

  :Aký je maximálny tepelný výkon kotla Protherm Tiger Condens KKZ42
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 5. 2013

  Dobrý deň, Výkon kotla Protherm Tiger Condens KKZ42 je 25 kW - TUV a 17 kW - kúrenie. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  laco
  Dátum:
  2. 5. 2013

  Dobrý deň. Vykúri mi 4 miestnosti o ploche 65 m štvorcových ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 5. 2013

  Dobrý deň, Kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 Vám vykúri 4 miestnosti o ploche 65 m2. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Lucia
  Dátum:
  11. 4. 2013

  Dobry den, rada by som sa informovala,.Mame starsi typ turbokotla Protherm od firmy Thermona vyvedeneho s vyfukom na fasadu v byte o rozlohe 55 m2 so stropmiýsky 3 m, ktory sluzi na ohrev teplej vody a kurenie. Mame urobenu pripravu na kotol s vyfukom do komina v inom mieste bytu, Budeme potrebovat plynovy kondenzacny kotol so zasobnikom, pre ohrev teplej vody a kurenie. Viete mi prosim poradit vhodny kotlik s primeranym zasobnikom, ktory by bol pre nas najlepsou alternativou? Aj cenovou.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 4. 2013

  Dobrý deň, Vhodnou alternatívou by bol pre Vám určite Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42. Zároveň je na ňom práve aj výhodná cena. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Lukáš
  Dátum:
  11. 3. 2013

  Dobrý deň Chcel by som sa opýtať čo všetko je obsahom balenie pri kúpe Tiger Condens 25KKZ42 a či je možný neaký balík Kotol + Komín (Plastový) ? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 3. 2013

  Dobrý deň, V balení je len príslušenstvo ku kotlu, dymovod treba objednať samostatne. Tu ich nájdete - https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/. Ak nebudete vedieť aký Vám treba, napíšte nám presný typ a my Vám poradíme. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  6. 3. 2013

  a bude vykurovat rovnako aj spodne podlazie aj horne ?alebo v hornom budu radiatory horuce a dole letne?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 3. 2013

  Áno, bude vykurovať vždy rovnako, teda za predpokladu že je dobre urobený celý vykurovací systém, čerpadlo na kotly je dosť silne aby pretlačilo vodu všade.
 • Autor:
  lubo
  Dátum:
  6. 3. 2013

  dobry den, v oficialnom letaku Prothermu je uvedene, ze ma zasobnik z nerezovej ocele, nieje to tak?: "Tiger Condens sú závesné kondenzačné plynové kotly, s jedným alebo dvomi zabudovanými nerezovými zásobníkmi teplej vody 2 x 21 l"
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 3. 2013

  Dobrý deň, Áno Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 má zabudované dva nerezové zásobníky 21 l. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  6. 3. 2013

  dobry den chcem sa spytat prerabam starsi rodinny dom a chcel by som umiestnit kondenzacny kotol v podkrovi a vykurovat by mal aj dolne aj horne podlazie da sa to?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 3. 2013

  Dobrý deň, Áno dá sa to. Pekný deň.
 • Autor:
  lubo
  Dátum:
  26. 2. 2013

  v oficialnom letaku Prothermu je uvedene, ze ma zasobnik z nerezovej ocele, nieje to tak?: Kondenzačné kotly na vykurovanie a ohrev teplej vody so systémom zabudovaných zásobníkov z nerezovej ocele – patentovaná technológia ISODYN
 • Autor:
  Eva
  Dátum:
  26. 2. 2013

  Chcela by som kúpiť kotol a dal by sa kúpiť aj na splátky ďakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 2. 2013

  Dobrý deň, Ešte zatiaľ sa nedá u nás kúpiť žiadny tovar na splátky. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  rn
  Dátum:
  26. 2. 2013

  Vytopi alebo vyhreje ??? Nerád by som ,,vytopil ,, susedov a platil spôsobené škody ...
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  26. 2. 2013

  Dobrý deň, Kotol Protherm Tiger condens 25KKZ42 vytopí dom o rozlohe 130 m2. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  11. 2. 2013

  tiger condens 25KKZ42 vytopi dom o rozlohe 130 m2
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 2. 2013

  Dobrý deň, Kotol Protherm Tiger condens 25KKZ42 vytopí dom o rozlohe 130 m2. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  4. 2. 2013

  mal by som zaujem o kupu kond.plyn.kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 dva kusy.Je možna zlava a ked tak aka?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  4. 2. 2013

  Dobrý deň, Ceny na našej internetovej stránke sú aktuálne a už v sebe zahŕňajú zľavu, ktorú zákazníkom poskytujeme. Dodatočné zľavy žiaľ neposkytujeme. Prajem Vám pekný zvyšok dňa.
 • Autor:
  ernest
  Dátum:
  8. 1. 2013

  Dobry den,chcel by som sa spytat do kedy by bol termyn dodania kotla po objednani u Vas
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 1. 2013

  Dobrý deň, Dodanie kotla by trvalo približne 1 týždeň po uskutočnení objednávky na našej internetovej stránke.
 • Autor:
  zetka
  Dátum:
  7. 1. 2013

  Dobrý deň. JA by som si aj kúpil tento kotol , len mám problém so zapojením , lebo na okolí firmy ktoré s tým pracujú povedali , že nezapoja kotol kúpený cez internet. Preto sa chcem opýtať či máte aj servisného technika , ktorý chodí kotle zapájať.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2013

  Dobrý deň, toto sa občas stáva, servisný technik je nespokojný keď nepredá kotol sám. My osobne servisákov nemáme, ale môžete zavolať do priamo do Prothermu, oznámiť im ktorý servisák Vám nechce spustiť kotol a hneď s nim vykonajú nápravu. Pekný deň
 • Autor:
  boris
  Dátum:
  13. 12. 2012

  zdravím, aký kotol by ste mi doporučili na samostatné vykurovanie+ohrev tv do bytu o rozlohe 62m2? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  13. 12. 2012

  Dobrý deň, v prvom rade treba vyberať kotol, ktorého výrobca ma na SK oficiálne zastúpenie, takže aj protherm. Ale v podstate najpredávanejší so vstavaným zásobníkom je vždy len tento protherm. Pekný deň.
 • Autor:
  nat
  Dátum:
  15. 11. 2012

  dobry, Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 potrebuje mat komin nad strechou?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  15. 11. 2012

  Konín môže byť riešený ľubovolným spôsobom, takže aj rovno dozadu. Pekný deň.
 • Autor:
  richard
  Dátum:
  29. 10. 2012

  dobry den,mam otazocku ohladom zapojenia privodu do zasobnikou TUV z akumulacky.Je to mozne? dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 10. 2012

  DObrý deň, toto Vám neviem presne povedať, podľa mňa kotol na to nemá žiadný výstup. Skúste sa poradiť so servisným technikom.
 • Autor:
  Mária P.
  Dátum:
  24. 10. 2012

  Dobry den je možnosť zakupenia expanznej nadoby na vyrovnavanie tlaku v kotly aj sukromne na obj.pripadne od vas cez internet. Približna cena?Ďakujem
 • Autor:
  gabriel
  Dátum:
  2. 10. 2012

  dobrý deň.zaujímalo by ma,či spomínaný kotol protherm tiger condens25kkz42 je výbehový typ a aké sú jeho nedostatky oproti novším kotlom,alebo cenovo vyšším....dakujem.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  28. 9. 2012

  zdravim kolko priestoru je nutne nechat na pravej a lavej strane kotla pri jeho instalacii na stenu kvoli vyberaniu zasobnikov pri oprave alebo udrzbe alebo podobnym veciam? ide o kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 9. 2012

  Dobrý deň, na tomto obrázku uvidíte presné rozmery: https://www.atria.sk/galeria/1_10221/protherm-tiger-condens-25-kkz-42-original.jpg Prajeme pekný deň.
 • Autor:
  gabriel
  Dátum:
  2. 10. 2012

  prípadne by som poprosil o radu,aký kotol mám použiť na vukurovanie priestoru cca 50 m2 a ohrev vody pre dve osoby...priestor je zateplený..dakujem.
 • Autor:
  zeleny
  Dátum:
  24. 9. 2012

  Dobrý deň chcel by som sa opýtať či kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 by mi stačil na dvoj podlažný RD o výmere dole 120m podlahovka a hore 140m radiatory?? Je to novostavba zateplená s kozubom. bude tam trojčlenná rodina, ak by bol zlý tak prosím poradte dikes
 • Autor:
  majo
  Dátum:
  17. 9. 2012

  Rozhodujem sa medzi protherm kko 28 alebo protherm tiger condes 25 kk z 42,poradte..dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 9. 2012

  Skôr ten tiger condens, pokiaľ ste chceli môj názor.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  15. 9. 2012

  Dobry den,chcem sa opytat zacinam stavat dom typu bungalov o rozlohe asi 120m uzitkovej plochy.potreboval by som poradit aky by bol vhodny kotol na ohrev teplej vody a zaroven aj na podlahove vykurovanie,popripade či je realne dany kotol pripojit k solarnemu kolektoru,ktory by vedel ohriat vodu a aj vykurovat podlahove kurenie...Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 9. 2012

  Dobrý deň, v podstate kotlu je jedno, či bude ohrievať podlahové kúrenie s radiátorovým a či bude pripojený solár. Priklonte sa k takej značke, ktorá ma na SK oficiálne zastúpenie. Napríklad protherm, Junkers, Vaillant, VIessman. Na nový dom 120m by stačil aspoň 14 kW kotol. Solár sa da pripojiť ku každému, okrem kotlov so vstavaným zásobníkom. Pekný deň
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  17. 9. 2012

  Dakujem a čo sa tyka tych solarov viete mi nejaky odporucit napr. aj z vašej stranky?taky ktory by vedel ohriat vodu aj kurenie a najlepšie asi aj so zasobnikom.Ešte raz dakujem...
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 9. 2012

  Dobrý deň, my používa solárne sety hewalex https://www.atria.sk/solarne-sety-a-kolektory/s-plochymi-kolektormi/. Avšak taký, ktorý by ohrieval aj kúrenie v ponuke nemáme. Cena by bola moc vysoká.
 • Autor:
  František
  Dátum:
  23. 8. 2012

  Dobry den, chceli by sme vediet, kolko stoji kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 s výkonom 5,1 - 25 kW. Cena 1 499€ plati pre oba vykony? Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 8. 2012

  Dobrý deň. Aktuálna cena je zobrazená na eshope. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  22. 8. 2012

  Dobrý deň, bude mi prosím Vás stačiť na kúrenie + ohrev TUV Tiger Condens 25 KKZ 42 ak ide o dvojpodlažný dom s rozlohou 114m2 na každom podlaží s plánovaným podlahovým kúrením na prvom podlaží a radiátormi na druhom podlaží? Plánujeme 4-5 člennú rodinku, prvé podlažie má aj krb s prieduchami do ostatných izieb a tiež jednu prieduchu na druhé podlažie. Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  22. 8. 2012

  Dobrý deň, chcem sa spýtať. Je to dom s celkovou rozlohou 114 metrov, alebo len jedno podlažie má tých 114 metrov. Pretože na 228 metrov už by vhodný teda určite nebol.
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  19. 7. 2012

  Dakujem za info, keby som si ho zajtra objednal kedy najskor by som ho mohol mat doma. ( protherm-tiger-condens-25-kkz-42 ) vopred dakujem za info,
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  19. 7. 2012

  a sklade tak v pondelok, ak nieje, tak koncom týždňa, keďže nám musí prísť z Prothermu
 • Autor:
  Silvia
  Dátum:
  17. 6. 2012

  Prosim vas kolko by stala doprava plynoveho kotla na adresu Slatinka nad Bebravou? Jedna sa o Protherm Tiger Condens.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 6. 2012

  Doprava prothermu je spoplatnená sumou 13 euro.
 • Autor:
  Ina
  Dátum:
  1. 6. 2012

  Dobrý deň prajem, prosím Vás poradíte mi aký plynový, alebo kondenzačný kotol je vhodný na podlahové kúrenie v dome a na ohrev TUV. Ale chcem dostatočný výkon na to, aby som nikdy nemala problém, typu, že musím počkať než sa zohreje voda, aby som sa išla umyť, pretože sa už umyli traja členovia mojej rodiny. Teplotu v miestnostiach docieliť aj vyššiu v zime ako je 26 stupňov. Sme 4 členná rodina, dom bude zateplený systémom Novabrik, obvodové múry sú H+H 38cm, podlahová plocha na vykurovanie je 161metrov. Chcem poradiť aj príslušenstvo ku kotlu, všetko čo k tomu treba.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 6. 2012

  Dobrý deň, čítam že je vás viacej a asi prietokový ohrev by nebol vhodný, keďže na ten sa práve vždy čaká s teplou vodou. Tento tiger condens má 42 litrový zásobník, ktorý bude vždy nahriaty. Pre bežnú rodinu to bez problémov stačí, keď sa vyčerpá, kotol funguje ako prietokový ohrev. Pokiaľ si myslíte, že by Vám zásobník nestačil, je možnosť kúpiť kotol s väčším zásobníkom. https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/zostavy-kotol-a-zasobnik/junkers/ Pri vašom dome stačí kotol okolo 20 kW.
 • Autor:
  Palo
  Dátum:
  30. 5. 2012

  Aka je pripustna vyska komina na turbo kotol, ktory je osadeny na rovnej streche, /dodatocne zateplovali strechu/
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 5. 2012

  Teoreticky môže mať aj 15, 20 metrov, lenže tam potom záleží na počet kolien a priemere dymovodu, či nasávania.
 • Autor:
  Palo
  Dátum:
  31. 5. 2012

  Komin je kolmo nad spotrebicom prechadzajuci na strechu a prave nad plochou - rovnou strechoou trci uz len asi 40-50 cm postacuje ??? A zaroven je potrebná kontrola tychto kominov z turbo kotlov a ako casto *?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  31. 5. 2012

  Kontrola komínov, či dymovodov sa nejak nikdy nerobí, skôr len kotol a to každý rok. Ten komín môže byť.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  30. 5. 2012

  Kondenzacny kotol Tiger Condens 25 KKZ 42 v ponuke za 1459 eur s DPH je s dvoma vstavanymi 2 x 21 litrovymi nerezovymi zasobnikmi? Za odpoved vopred dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 5. 2012

  Tiger condens má 2 x 21 litrový vstavané zásobníky, ale nie nerezové, taký sa ani nevyrabá. Cena by bola potom úplne niekde inde.
 • Autor:
  jost
  Dátum:
  29. 5. 2012

  ak si u Vás zakupim kotol napr. Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42, ktorý máte mo´mentálne v akcii, kto mi dá na kotol záruku?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  29. 5. 2012

  Dobrý deň. Sme taká ista predajňa ako každá iná, len príjmame objednávky cez internet. Kotol Vám musí spustiť servisný technik, ktorý záručny list posiela do Prothermu, na základe tohto je uznaná záruka. Spustenie kotla od servisného technika je vyslovene nutnosť.
 • Autor:
  edita
  Dátum:
  27. 5. 2012

  Na novostavbe RD ideme robiť plyn,vodu,kúrenie,tak sa chcem spýtať, či by bol pre nás vhodný ten Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42?Kúrenie by sme chceli na plyn podlahové,plocha domu je130 m2, vykurovaná plocha bude 112 m2. Hlavne by som chcela vedieť, či 42litrový zásobník na teplú vodu, ktorý je v tomto kotle,postačí pre 4osoby tak,aby teplá voda mohla stále pritekať, bez pauzy na ohriatie ďalšej vody?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 5. 2012

  Na celkovú vykurovaciu plochu bez problémov postačí. Vyšší výkon by už nebol vhodný. Čo sa týka ohrevu vody. 40 litrov vody sa minie a kotol potom bude fungovať ako prietokový ohrev, no ak pustia štyria lúdia naraz na plno teplú vodu. Áno môže sa stať, že už nebude úplne horúca. Ale tento prípad by sa v bežnom živote nikdy nemal stať.
 • Autor:
  edita
  Dátum:
  27. 5. 2012

  Koľko by ma stála doprava kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 do Nitry?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 5. 2012

  Doprava kotla je spoplatnená sumou 13 euro. Dodanie dva až štyri dni.
 • Autor:
  karol
  Dátum:
  24. 5. 2012

  Dobrý deň. chcel by som vedieť kompletnú cenu aj s dopravou do Nitri kotla PROTHERM Tiger Condens 25 KKZ 42
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 5. 2012

  Doprava na akékoľvek miesto je spoplatnená sumou 13 euro.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  18. 5. 2012

  Dobrý den,Kotol Tiger Condens je vhodný na pripojenie k radiátorom?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  18. 5. 2012

  Dobrý deň. Každý kotol je vhodný na radiátorové, či podlahové vykurovanie. Či kondenzačný alebo klasický plynový.
 • Autor:
  JANKO
  Dátum:
  15. 5. 2012

  protherm 25 kkz 42.l. ma nerezovy zasobnik ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 5. 2012

  tento protherm 25kkz 42 nemá nerezový zásobník. Potom by cena bola úplne niekde inde.
 • Autor:
  homer
  Dátum:
  9. 5. 2012

  . je mozne u vas brat tovar na quatro? potrebujem vymenit kotol protherm 24KTV (starsi ako 15r) za tiger condens 25KKZ 42. momentalne zhanam kurenara,ktory by mi to urobil. od vas by som potreboval poradit, ci je to velka prerabka,aky material bude treba este dokupi,co sa da pouzit z povodnej instalacie? som laik a viem len to co som si precital u vas a chcem sa dozvediet o tomto co najviac.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 5. 2012

  Dobrý deň. Žial nákup na splátky u nas nieje možný. Na výmenu kotla toho zas až tak vela nebudete potrebovať. Prisposobia sa rozvody a osadí sa nový dymovod do komína, pokiaľ to nieje možné, najjednoduchšie je dymovod pustiť rovno cez stenu von. Termostat na kotol použiť môžete a ani nemusíte. Inač kondenzačný kotol môžete bez problémov dať aj na staré rozvody kúrenia v dome.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  9. 5. 2012

  Dobrý deň, je výhodnejšie mať kondezačný kotol so vstavaným zásobníkom, alebo s externým ?? Kedy je menšia spotreba plynu?? /sme 4-členná rodina so spotrebou teplej vody cca 100 l deň/
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 5. 2012

  Dobrý deň. Spotreba plynu sa nejako neodlišuje, či vstavaný alebo klasický zásobník. Kotle so vstavaným majú väčšinou zásobnik menší. Ale pri štvorčlennej rodine by ste sa mali prikloniť radšej s externých nejakým 120 litrovým zásobníkom.
 • Autor:
  Robert
  Dátum:
  7. 5. 2012

  Mal by som záujem o závesný plynový kotol PROTHERM TIGER CONDENS so vstavaným zásobníkom TÚV. Bude sa s ním vykurovať 3-izbový tehlový byt s rozlohou 85 štvorcov. Kúrenie do radiátorov ( nie podlahové ). Ohrev vody pre 3 osoby. Komín murovaný cca 8 m vysoký, pre bežný kotol ho bude treba asi vyvložkovať. Takže by som poprosil Vašu radu. Aký kotol by sa mi najlepšie hodil - kondenzačný, obyčajný, 12kW či radšej 25kW.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 5. 2012

  Dobrý deň. Tak v prvom rade jednoznačne kondenzačný kotol. Komín vložkovať netreba, stači ho len osadiť plastovým dymovodom pre kondezačné kotle alebo ešte lepšie komín pustit rovno cez stenu von (ak je to možné). A na tých 85 metrov by skor mal tento tiger condens, ten má vykurovací výkon 18,1 kW ale ohrev vody ma až 25 kW, takze tento je úplne vyhovovujúci.
 • Autor:
  Pali
  Dátum:
  15. 4. 2012

  Dobry den, ohladom kotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 by som Vas chcela poprosit o informaciu, ak by sme ho objednali, ci je mozne ho dodat az po 22.4.12, pretoze az po tomto datume ho budeme mat kde uskladnit. Dakujem a ostavam s pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  15. 4. 2012

  Dobrý deň. Samozrejme je to možné, len prosím objednávky si vystavte teraz niekedy. My nevieme garantovať ceny platné na niekoľko týždňov dopredu. Potom do poznámky vložte odber vtedy a vtedy a prípadne ďalšie otázky.
 • Autor:
  pivkova
  Dátum:
  15. 4. 2012

  Dobry den, je tento kotol vhodny na podlahove kurenie, pricom zaroven bude v dome aj jeden rebrikovy radiator v kupelni? Ide o maly bungalov do 100m2 dobre zatepleny. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  15. 4. 2012

  Dobrý deň. Kondenzačné kotle a ako je aj tento Protherm sú práveže vhodnejšie na podlahové kúrenie, keďže voda na vykurovanie ma nižšiu teplotu. Rebrikový radíátor napojíte ako ďalšiu vetvu na rozdeľovači. Výkon tiež môže byť, keďže štartuje už od 4,9 kW.
 • Autor:
  pivkova
  Dátum:
  15. 4. 2012

  Dakujem za odpoved. Ak by sme kotol objednali, bolo by potrebne objednat minimalne aj izbovy termostat a vonkajsi snimac. Ktore druhy su pre tento kotol vhodne. Este otazka, musi takyto kotol instalovat autorizovany kurenar Prothermu?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 4. 2012

  Dobrý deň. Izbový termostat a čidlo vôbec nepotrebujete. To záleži na vas. Ked ho nepoužijete, kotol sa bude riadit podla vratnej teploty. Ale skor by somho doporučoval a to samozrejme s týždenným programom. Tu je termostat ku kotlu. https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p/ Inštaláciu kotla nemusí urobiť autorizovaný kurenar, ale iba spustenie, to je hlavne dôležité. Potom za kotol drží záruku.
 • Autor:
  Leo
  Dátum:
  8. 4. 2012

  Prosím o rozmerkotla Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42 Ďakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  8. 4. 2012

  Rozmery a všetky technické parametre sú uvedené na eshope na tomto linku https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/#files
 • Autor:
  jozef
  Dátum:
  23. 3. 2012

  Aky kotol je najlepsie kupit - rozloha domu cca 120 m2, chcem mat kondenzacny kondenzacny, podlahove kurenie a radiatory?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  23. 3. 2012

  Dobrý deň. Jednoznačne teraz najviac predavaný je Protherm Tiger Condens https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-25-kkz-42/ , alebo Junkers Cerasmart https://www.atria.sk/junkers-cerapuracu-smart-zwsb-30-4-a/ momentálne v akcií. Všetky akcie sú na www.atria.sk#akcie
 • Autor:
  Tibor
  Dátum:
  9. 4. 2012

  dobry den. chcel by som sa informovat ako sukromna osoba ako mozes objednat vas kotol protgerm tiger condens 25 KKZ 42 a za aku cenu, plus odvoz domov, byvam v nesvadoch od nových zamkoch 9 km. za vasu odpoved vam dopredu dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 4. 2012

  Dobrý deň. My predovšetkým predávame súkromným osobám. Kotol objednáte vložením do košíka, vyberiete dopravu a spôsob platby. Tiger condens by prišiel o pár dni od objednania.
 • Autor:
  Milan. R.
  Dátum:
  1. 3. 2012

  Dobry den.Mam kotol tiger 24 ktv , 12 rocny s vykonom 24 kw , kotol staci mat nastaveny na 75% vykonu- teplota na displei 55-60st. zatepleny dom a mame vsade teplo aj 25st. Chcem ho nahradit condens 25 kkz 42 , ale pisu mu vykon 4,9-18,1/5,1-25kw ! Ako je to stym vykonom ?Možem ho nahradit , bude stihat ? alebo mam volit iny typ ?Potrebujem aj teplu vodu ! Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 3. 2012

  Dobry den, s tym vykonom je to takto. 4,9-18,1 je vykurovaci vykon, ktorý kotol dava do radiatorov. A ten 5,1-25 kW je výkon, ktorý kotol dáva na TUV zasobniky, preto ohreje vstavany zasobnik za taky kratky cas. Teraz Vám uplne neviem zodpovedne napisat, ci vám bude tento kotol stacit, pocitajte na 100 metrov, 10 kW, pokial mate dobry zatepleny dom. Nemal by byt problem.
 • Autor:
  Milan. R.
  Dátum:
  28. 2. 2012

  Dobry den. Mam starsi kotol Protherm Tiger 24ktv r.v.2000 , chcem ho vymenit za Tiger condens 25kkz42. Mozem pouzit povodny odtah spolin ? Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  28. 2. 2012

  Dobry den, vas stary kotol je pravdepodobne klasicky plynovy. Co znamena, ze kondenzacny kotol do povodneho komina napojit nemozete, bud ho vyplnite dymovodom na kondenzacne kotle z plastu, alebo cez stenu rovno dozadu von. Kondenzacny kotol nemoze ist do plechoveho dymovodu.
 • Autor:
  Erik H
  Dátum:
  11. 11. 2011

  Dobry den, mam zaujem o kupu plynoveho kotla do bytu v 6 bytovke cca 70m2 zvazujem kondenzacny Vaillant alebo Protherm s prietokom pripadne so zabudovanym zasobnikom Tiger 25kkz 42. Nakolko som si nie isty vhodnostou kupy uvital by som Vasu radu ktory kotol a ake prislusenstvo k nemu. Vopred dakujem ostavam s pozdravom.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 11. 2011

  Dobry den, pokial so zabudovanym zasobnikom, tak urcite tento protherm tiger condens 25 kkz42, pretoze vaillant v tejto dobrej cene a so zabudovanym zasobnikom nema. Pokial hladate iba prietok, tak urcite potom tento vaillant https://www.atria.sk/vaillant-ecotec-pro-vuw-int-226-3-3/ momentalne je na to znizena cena.
 • Autor:
  Jendrol
  Dátum:
  7. 11. 2011

  Dobry den... chcem sa spytat na cenu celej zostavy tohto kotla kolko by ma to vyšlo: mam na mysli kotol Protherm Tiger Condens 25 KKZ42, regulaciou ku kotlu Thermolink Lux plus snímač vonk. teploty bezdrôtový.... Prosím o cenu týchto troch komponentov plus zľava z SPP a s dodaním do mesta Bardejov. Za odpoved vopred dakujem. S pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 11. 2011

  Dobry den, cena kotla 1476 s DPH. Protherm Thermolink LUX - 133,50 s DPH a snímac bezdrotovy vonkajci - 48,95 s DPH. Doprava do Bardejova je spoplatnena sumou 13 € s DPH. Kotol je skladom, dodanie v podstate aj na druhý, treti den od objednavky.
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  7. 11. 2011

  chcel by som sa opytat ci je mozne aby tento kotol mal odvod spalin cez stenu(Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42) a ci k nemu mate aj bezdratove ovladanie.dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 11. 2011

  Dobry den, pre odvod spalin cez stenu pouzijete S1K dymovod cez stenu. Kotol moduluje aj bez drôtovo cez thermolink RC a LUX ku ktorému sa da zapojit ak ekvitermicke bezdrotové čidlo
 • Autor:
  Marian
  Dátum:
  7. 11. 2011

  chcel by som sa opytat ci je mozne aby tento kotol mal odvod spalin cez stenu(Protherm Tiger Condens 25 KKZ 42) a ci k nemu mate aj bezdratove ovladanie.dakujem
 • Autor:
  Curgaliová
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobrý deň, rada by som si objednala u Vás kotol Protherm Tiger Condens za 1476 €, ale chcem sa spýtať či predávate aj príslušenstvo k tomuto kotlu tj kondenzacny suosy dymovod priemeru 100/60, izbovy termostat rady Thermolink LUX al. P/RC. Poposím Vás o čo najskoršie info, nakoľko to potrebujem u Vás čo najskôr objednať. Ďakujem s pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobry den, predavame všetko. Nasledujuci link Vam pomože sa zorientovat. https://www.atria.sk/clanky/co-treba-ku-plynovemu-kotlu-so-vstavanym-zasobnikom/
 • Autor:
  Andrea M.
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobrý večer môžem sa spýtať či držíte aj dymovody a predlženia ku kotlu?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobry den, poskladat dymovod pre bezneho zakaznika je dost narocne. Kedze kazdy kotol ma iny priemer a vystup. Preto pri objednavke do poznamky možete napisat vlastnymi slovami o aky dymovod sa jedna. Napr. kotol bude umiesteny na stene, a komin bude rovno cez stenu do zadu, atd atd. Nasledne Vam posleme cenu a potvrdite.
 • Autor:
  Tomas M.
  Dátum:
  2. 11. 2011

  je ku kotlu zaruka 5 rokov, aku momentalne ponuka vyrobca pri kupe cez stranku protherm? ako postupovat pre vystavenie objednavky?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobrý den. Na kotol je poskytovana 5 ročná záruka. Po vystavení objednávky Vám zatelefonuje niekto z obchodu a potvrdí si objednávku. Zároveň Vám povie, kedy by kotol bol u vas doma.
 • Autor:
  Tomas M.
  Dátum:
  2. 11. 2011

  dobry den. mate dany vyrobok skladom? obsahuje kotol aj 2x21L zasobnik na TUV?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobry den, tovar sa nachadza na sklade. Obsahuje 42 litrovy integrovany zasobnik, 2 x 21 litrov. Pripominam, ze odber je mozny az po vystaveni objednávky.
 • Autor:
  Paulina Č.
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobrý deň, dakujem pekne za informáciu, avšak keď kliknem na komín, zobrazi sa mi stránka Vašich kontaktov. Pri ostatných príslušenstvách ma odkáže priamo na tovaro len pri komínoch to nefunguje a neviem ich nájsť v ponuke. Ďakujem za pomoc
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 11. 2011

  Dobry den, použite tento link pre komíny. https://www.atria.sk/clanky/kominy-a-odtahy-spalin/

Podobné tovary

Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 18.12.2019 budú expedované po 6.1.2020. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok po sviatkoch sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie. Robíme čo môžeme.
Vážený zákazník,
posledné objednávky budú expedované 21.12.2020 a ďalšie až po novom roku. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
live_help keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ
phone0917 133 662 emailinfo@atria.sk Odoslať otázku cez klasický formulár.
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment