Internetový veľkoobchod

T - kus 15 x 15 x 15

Kód: HD10/15
3,59 € –38 %
T - kus 15 x 15 x 15
3,59 € –38 % 2,24 € / ks
Skladom (17 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozoberateľná T-kus spojka pre polybutylén alebo medené potrubia. Použitie je možné na radiatorové kúrenie, pitnú vodu a podlahové vykurovanie. Vnútorné čeľuste zachytia potrubie a neumožnia jeho vysunutie. Pri demontáži stačí spojku špeciálnym náradim odomknúť a potrubie vybrať. 

Počet pomocných vsuviek na montáž HX60/15: 3ks

    Najdoležitejšie fakty systému HEPWORT, ktoré by Vás mali zaujmať pri svojpomocnej montáži.
       
    Plne rozoberatelný systém.
      To znamená, že systém možete poskladať, neskor rozobrať a opäť poskladať. Má to význam vtedy, ked ste si nie úplne istý montážou kúrenia.
       
    Montáž bez akéhokoľvek náradia.
     

Jednou z najväčších predností systému je montáž bez náradia. To znamená, že potrubie sa do spojky iba zasunie a vnútorný systém čelusti ho zafixuje. Pri demontáži spojku len rozskrutkujeme, čeluste z potrubia zosunieme, následne spojku znova poskladáme, zoskrutkujeme a je opäť pripravená na použitie.

       
    Univerzálne použitie pre všetky druhy kúrenia.
      Všetky spojky, t-kusy, kolena a potrubia sú vyrobené s polybutylénu, to znamena že ho môžete používať, či už na montáž radiátorového kúrenia, podlahového kúrenia, alebo na rozvod vody TUV. Všetky priemery su spätne kompatibilné.
       
    Potrubie vyrobené z polybutylénu.
      Polybutylén - najstarší a zatiaľ najlepšie overený materiál pre kúrenie a rozvod vody. 
       
    Potrubia s kyslíkovou bariérou
      Všetky potrubia sú vyrabané s EVOH kyslíkovou bariérou, ktorá zabraňuje prenikaniu molekúl kyslíka do samotného kúrenia. Kyslík po niakolkých rokoch sposobuje koróziu kotla a znehodnotenie kúrenia. Kyslíkovou bariérou tomuto problému predídeme.
       
    Polybutylén je jeden z najhygienickejšich materialov
      Z hladiska hygieny dosahuje polybutylén najlepšie výsledky. 

Dodatočné parametre

Kategória: t - kusy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IM Avatar autora | 12.9.2022
Ok,super.
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 1.1.2022 22:12
d.den chystam sa robiť vodu na chate pomocou týchto tečok a potrubia s týmito rychlospojkami video som si pozrel...budem to robiť v pol cole ale neviem to matematicky zapisat .. rozmer 15x15x15 je pol col ???? alebo ???? dakujem budem objednavat u vas len system ma nechce prihlasit ale stale píše zlý email a ..... dakujem za odpoved
Odpovedať
A Avatar autora 2.1.2022 08:39
Dobrý deň. Skúsim to teda predbežne vypočítať. 25 metrový kotuč na vodu https://www.atria.sk/potrubie-hepworth-na-vodu-15-mm-25-m/ 6 ks T kus https://www.atria.sk/t-kus-15-x-15-x-15/ koleno asi žiadne? alebo len 2 ks https://www.atria.sk/koleno-rohove-15-x-15/ prechody, tak to musíte vediet vy kolko, žeby 8? https://www.atria.sk/priamy-prechod-1-2-x-15-zavit-vonkajsi/ vsuvky: na každe koleno 2, každy T kus 3, nan prechod, v príade objednávky napíšte do poznámky, aby sme skontrolovali tovar na počet vsuviek, atď.
J Avatar autora 2.1.2022 08:39
d.den prosím mohli by ste mi prosím pomoct s týmto ?? všetko potrebne je v obrazku poslal som ho v dvoch formátoch dakujem vám pekne
A Avatar autora 1.1.2022 22:13
Dobrý deň. rozmer 15mm je pol col 1/2", rozmer 22mm je 3/4". Teraz neviem prečo Vám vypisuje zlý email, Vaš email janfoltin@gmail.com ani nieje zaregistrovaný, môžete tak urobiť na https://www.atria.sk/registracia/ , potom uvidíte svoje objednávky, atď.

Push-fit Pipe fittings

Push-fit pipes and plumbing fittings are a great alternative to traditional fittings. A quick way to replace or repair plumbing installations around the home. They’re easy to install and don’t need to be soldered, making them suitable for all kinds of piping and fixtures in your home’s plumbing system.

 

You can create a water-tight seal on any pipes when you use push-fit waste connectors, so you’ll never need to worry about leaks again. Plastic push-fit plumbing fittings are usually demountable, whereas copper fittings are not. 

Suitable for hot and cold water and central heating systems our Wavin Hep2O push-fit fittings are available in a range of sizes and come with a 50-year guarantee for extra peace of mind. 

Hep2O with hepkeys teaser

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.