Internetový veľkoobchod

TP-Link

197 položiek celkom
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz, OneMesh
120,41 €

VDSL/ADSL router, profil VDSL2 35b. Štandard 802.11a/b/g/n/ac, 2pásmové pripojenie...

P22020010
ADSL router TP-Link Archer VR300 VDSL/ADSL MODEM 4xLAN, WIFI 2,4GHz a 5GHz
64,20 €

Rýchlosť dvojpásmového pripojenia 300 Mb/s - 2,4 Ghz a 867 Mb/s – 5 Ghz....

P22020005
ADSL router TP-Link Archer VR400 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, WIFI 2,4GHz a 5GHz, OneMesh
99,98 €

Rýchlosť dvojpásmového pripojenia 300 Mb/s – 2,4 Ghz a 867 Mb/s – 5 Ghz....

P22020011
ADSL router TP-Link Deco X20-DSL VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, WIFI 2,4/5GHz
160,57 €

Mesh systém, podpora Wi-Fi 6 a VDSL2, 2,4 / 5GHz pásmo, prenosová rýchlosť až 1,8...

P22020012
ADSL router TP-Link TD-W9960v VDSL/ADSL MODEM 4xLAN, 1x USB, WIFI 2,4GHz 300 Mbps
52,15 €

ADSL router, podpora až 6 digitálních sluchátek s integrovanou základnou DECT a 1...

P22020013
Case TP-Link TL-FC1420 14slotové šasi pre médiá (5V)
191,56 €

Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 médiá konvertorov....

P5275990
Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (9V)
240,50 €

Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov....

P527599
GPON TP-Link DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
99,97 €

Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2, prenosová...

P52752012
GPON TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz
50,56 €

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rýchlosť prenosu až 867 MB/sv...

P52752009
Chytrý LED pásik TP-Link Tapo L920-5 5m, 20.5W, 230V, cez IP 2,4GHz, stmievateľný
42,11 €

Inteligentný LED pásik mení farbu, jas či teplotu svetla cez mobilnú aplikáciu...

P524201
Kamera TP-Link Tapo C210 IP, 3MP, WiFi, prísvit
44,04 €

3MPx snímač, videozáznam s UHD rozlíšením, nočné videnie s dosahom 10 m. Detekcia...

P52932348
Kamera TP-Link Tapo C310 vonkajšia, IP, FHD, WiFi, prísvit
60,12 €

Vonkajšia 3MPx bezpečnostná kamera typu Bullet s ethernetom, WiFi, dvoma fixnými...

P52932346
Kamera TP-Link Tapo C320WS 4MPx, venkovní, IP, FHD, WiFi, přísvit
72,23 €

Vonkajšia 4MP bezpečnostná kamera typu Bullet s ethernetom, WiFi, dvoma anténami...

P52932349
Kontroler TP-Link OC200 Controller, Omada SDN
Kontroler TP-Link OC200 Controller, Omada SDN
Momentálne objednané u výrobcu
112,38 €

Cloudový kontrolér OC200 Omada je špeciálne vytvorený za účelom poskytovania...

P52449549
Kontroler TP-Link OC300 Controller, Omada SDN
220,07 €

Cloudový kontroler OC300 Omada je speciálně vytvořen za účelem poskytování...

P52449548
Modem TP-Link Archer MR200 LTE s WiFi routerem, AC750, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM/ 300/433Mbps, OneMesh
112,38 €

3G/4G modem s WiFi routerom 802.11a/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300Mbps +...

P52449768
Modem TP-Link Archer MR400 LTE s WiFi routerom, AC1350, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM/450/867Mbps, OneMesh
120,41 €

3G/4G modem s WiFi routerom 802.11a/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz + 5 GHz),...

P52449774
Modem TP-Link Archer MR600 LTE6 s WiFi routerem, AC1350, 3x GLAN, 1x GWAN, 1x slot SIM/ 300/867Mbps, OneMesh
196,34 €

3G/4G modem s WiFi routerom 802.11a/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300Mbps +...

P52449778
Modem TP-Link Deco X20-4G LTE6 s WiFi routerom, AX1800, 2x GLAN, 1x GWAN, 1x slot SIM/ 574/1201Mbps
240,86 €

3G/4G Mesh systém využíva viac jednotiek na dosiahnutie celoplošného pokrytia,...

P52440017
Modem TP-Link M7200 s WiFi routerom, 3G / 4G LTE, baterka
65,81 €

Mobilní Wi-Fi přes síť 4G LTE renomované značky TP-Link připojí až 10 zařízení...

P52449775
Modem TP-Link M7350 s WiFi routerom, 3G/ 4G LTE, baterka, displej
100,34 €

Smerovač TP-LINK M7350, pripojenie až 10 zariadení súčasne, rýchlosť sťahovania až...

P52449767
Modem TP-Link M7450 s WiFi routerom, 3G/ 4G LTE, baterka, slot pre mSD, displej
184,30 €

Vreckový 4G LTE router od TP-Link, má integrovanú Dual Band WiFi - 300 Mbps v...

P52449779
Modem TP-Link TL-MR100 LTE s WiFi routerom, 1x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 300Mbps 2,4
85,49 €

4G LTE modem/router TP-Link TL-MR100, 2x odnímateľná anténa. 2,4GHz pásmo,...

P52440007
Modem TP-Link TL-MR150 LTE s WiFi routerom, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 300Mbps 2,4
79,90 €

4G LTE modem/router TP-Link TL-MR100, 2x odnímateľná anténa. 2,4GHz pásmo,...

P52440008
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 9 - 197 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie