Gumová dlaždica PLAYSPACE 100 x 100 cm, čierna
Kód: JEZ_MHEU5000660Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšia gumová dlažba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9000 kg |
| EAN: | 5903104916596 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | recyklovaná guma |
| Celková dĺžka: | 100 cm |
| Formát: | 100 x 100 cm |
| Hmotnosť: | 10,5 kg |
| Hrúbka: | 1 cm |
| Modelový rad: | Playspace |
| Počet ks na m2: | 1 ks |
| Šírka: | 100 cm |
| Tvar: | štvorec |
| Typ dlažby: | gumová |
| UV ochrana: | áno |
| Vhodné pre: | záhrada, terasa, balkón, bazén, detske ihrisko |
| Výška: | 1 cm |
| EAN: | 5903104916596 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





