Tieniaca plachta na plot 95% zelená 230g/m² 2x50m
Kód: OZ_004005JPodrobný popis
Odtiene a súkromie pre Váš dom, záhradu alebo terasu ponúkajú tieniace plachty na plot, ktoré zároveň pôsobia ako vetrolam a chránia pred náletovou burinou a prachom z okolitých ciest.
Vďaka UV stabilizovaným vláknam sú tieto textílie mimoriadne odolné voči slnečnému žiareniu, čím sa predchádza ich krehnutiu a rozpadu. Plachty majú spevnený okraj, čo zjednodušuje ich montáž buď na drôt, alebo pomocou sťahovacích pások (doporučuje sa približne 10 kusov na bežný meter).
| Dĺžka | 50 m |
| Výška | 2 m |
| Plocha | 100 m ² |
| Plošná hmotnosť | 230 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 24 kg |
| Farba | zelená |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 8585033586117 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
