Viessman

Kondenzačné plynové kotle Viessman

Plynové kondenzačné kotle Viessman so vstavaným (integrovaným) zásobníkom teplej vody

 

Svojím kotlom Vitodens ponúka spoločnosť Viessmann nástenný kondenzačný kotol na plyn s príkladným pomerom cena/výkon, s vysokým komfortom ohrevu vykurovacej ako aj teplej pitnej vody, kompaktnými rozmermi a nadčasovým, elegantným dizajnom. 

Pre niekoho, kto si potrpí na šetrnosť a dlhú životnosť, pripadá ako materiál do úvahy len ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ. Preto je tiež kotol Vitodens 200-W vybavený výhrevnou plochou Inox-Radial z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, ktorá ponúka potrebnú spoľahlivosť a zaručuje trvalo vysoký stupeň využitia spalného tepla. Zoradenie:


 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  1. 6. 2017

  Dobrý deň prajem, chcel by som Vás požiadať o vypracovanie cenovej ponuky na nižšie uvedený materiál: kondenzačný kotol: LOGAMAX PLUS GB172-24T 50 LOGAMATIC RC300 S FA SNÍMACOM, V2 GA - K SADA DN 80/125 RÚRA KONC. DN 80/125, 1000 MM, PP/OCEL - 2x RÚRA ODVODU SPALÍN DN 80, 1000 mm, PP RÚRA ODVODU SPALÍN DN 80, 2000 mm, PP - 2x Ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  1. 6. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale tie dymovody neviem rozlíšiť. Všetky dymovody, ktoré máme v ponuke nájdete tu na našej internetovej stránke: > https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/ Pekný deň.
 • Autor:
  lucia
  Dátum:
  1. 10. 2015

  Dobrý deň, chcem sa spýtať či len predávate produkty alebo ich aj inštalujete? A prosím o cenovú ponuku na Viessmann Vitodens 111-W aj s nákladmi na prípadnú ištaláciu. A prosím Vás či by ste mi mohli poslať aj cenové ponuky na iné podobné pece, je to do 3-izbového bytu pre 4 osoby. Ďakujem pekne Lucia
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  1. 10. 2015

  Dobrý deň. Sme len predaj, žiaľ montáž nevykonávame. V prípade, že hľadáte kotol so vstavaným zásobníkom, vyberať môžete z tejto ponuky https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/so-vstavanym-zasobnikom/. Najviac predajné sú kotly Protherm Tiger Condens 25KKZ 42 alebo Ariston Clas https://www.atria.sk/ariston-clas-b-premium-24/. Pekný deňchat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
menu
shopping_cart
search
more_vert
 
 
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Filtrovanie príspevkov
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 20.12.2018 budú expedované po 6.1.2019. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 6.7.2018 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.