Prietokové ohrievače

Prietokový ohrievač vody Protherm a Rinnai. (prietokové ohrievače vody)

Prietokové ohrievače na ohrev vody sú považované za tie najjednoduchšie zariadenia na ohrev vody. Pre ich malý rozmer je možné použitie aj nad umývadlo a tým pri otvorení vody z batérii nedochádza k zbytočnému vytečení vody. Niektoré ohrievače fungujú na elektrický prúd, alebo plynový ohrev. Drahšie prietokové ohrievače majú v sebe aj malý zabudovaný zásobník, výhoda tohto riešenia je v komforte ohrevu. Keď sa najprv minie predhriata voda v zásobníku, a až potom sa zapne prietokový ohrev. Týmto niekedy zabránime nestíhaniu ohrevu teplej vody. Všetky prietokové ohrievače sú inštalované nad umývadlo, je teda nutné dodržiavať bezpečnostné podmienky.. 

 

 
  Vyberte si značku

 

 

       
 

Zoradenie:
 • Autor:
  Lubo
  Dátum:
  1. 12. 2020

  Dobrý večer, mám od vás tento ohrievač. Problém je že ak zapnem teplú vodu tak ide len studená, a ani tá ledka na ohrievače sa vôbec nerozsvieti, kde môže byť problém?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 12. 2020

  Dobrý deň, skúste kontaktovať priamo servis pre danú značku. Pekný deň.
 • Autor:
  Šarka
  Dátum:
  15. 5. 2020

  Dobrý deň chcem sa opýtať či predaváte aj plynové prietokové ohrievače ? a či by ste mi pomohli s výberom ? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  15. 5. 2020

  Dobrý deň, plynové prietokové ohrievače môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-panda-iog-mini-19-1/ https://www.atria.sk/protherm-panda-iog-24-1/ Pekný deň.
 • Autor:
  Andrej
  Dátum:
  12. 3. 2020

  Dobrý deň, rád by som si zakúpil prietokový ohrievač pod drez do kuchyne. Drez často nevyužívame na aktívne umývanie riadu, nakoľko máme umývačku riadu. Hľadám prietokový ohrievač v cenovej hladine približne 150€ (+- 40€), aby bolo možné ho namontovať zo spodu pod drez a zároveň by som chcel vedieť, akým spôsobom sa napája do elektrickej siete. Ďakujem vám veľmi pekne za pomoc.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 3. 2020

  Dobrý deň, u nás dostupný prietokový ohrievač pod drezový môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/clage-m3-snm-3-5kw-230v/ alebo https://www.atria.sk/clage-m3-end-3-5kw-230v/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Lenka
  Dátum:
  16. 9. 2019

  Dobry den. Potrebovala by som poradit najvhodnejsi kotol na ohrev vody a vykurovanie bytu cca 100m2 podlahovym kurenim. Co by ste mi odporucili? Je lepsi kotol so zasobnikom ci bez? Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  16. 9. 2019

  Dobrý deň, vhodný kotol so zásobníkom môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de-st-120-5-z-cw-100/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  15. 6. 2019

  Dobrý deň. V byte pre 4 člennú rodinu potrebujem ohrievať teplú vodu pre kuchyňu (drez) + kúpeľňu (umývadlo a sprcha). Teraz je tam prietokový plynový ohrievač vody s prietokovým zapaľovaním ohrevu, ale teplota nahriatej vody dosť kolíše. Po pustení vody nabehne horák a voda je po chvíli teplá. Keď vodu zastavím, vypne aj horák. Znovu pustím vodu, ide najskôr teplá, ale potom príde studená, až kým nenabehne znovu horák. Potrebujem dosiahnuť stabilnú teplotu zohriatej vody. Uvažujem nad zásobníkovým plynovým ohrievačom vody s malým zásobníkom. Tak, aby mal malú zásobu teplej vody (cca 5l-20l) a aby pri sprchovaní dokázal vodu priebežne dohrievať. Viete mi doporučiť takéto riešenie? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  17. 6. 2019

  Dobrý deň, vhodný prietokový ohrievač - plynový môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-panda-iog-mini-19-1/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Gabriela
  Dátum:
  23. 5. 2019

  Dobrý deň, máme záujem o kúpu plynoveho prietokového kotla. Starý 13 ročný kotol sa pokazil. Sme 2 členna rodina a kotol používame na 90% iba na ohrev teplej vody ( sprcha, umyvadlo a drez) . Za celu zimu kúrime krbom a plynový kotol zapíname na kúrenie sporadicky ( cca 10- krát za celú zimu). Môžete nám poradiť, aký kotol je pre nás vhodný? Úspora energie je pre nás dôležitá. Ďakujem.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  23. 5. 2019

  Dobrý deň, osobne by som Vám pre Vaše potreby odporučil tento kotol so vstavaným zásobníkom :https://www.atria.sk/protherm-tiger-condens-18-25-kkz-42/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Mario
  Dátum:
  5. 5. 2019

  Dobrý deň, aký prietokový ohrievač by ste mi poradili? Sme 4 člena rodina, chceme to použit na miesto bojlera, takze aj na sprchovanie. Dakujem...
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 5. 2019

  Dobrý deň, vhodný prietokový ohrievač - plynový môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-panda-iog-mini-19-1/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Rudo
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Dobrý deň. mám prietokový plynový ohrievač Turbo MAG CAR 14-2/0B. Potrebujem ho nahradiť novým, nakoľko už nefunguje. ktorý mi doporučujete?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Dobrý deň, osobne by som Vám odporučil tento : https://www.atria.sk/protherm-panda-iog-mini-19-1/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Gustáv Mosendz
  Dátum:
  3. 9. 2017

  Chceme vymeniť kuchynskú linku a v rámci toho prejsť z plynu na elektrinu - šporák, ohrievač vody. Teraz máme plynový prietokový ohrievač vody Karmu, ktorý nám postačuje. Hľadám adekvátny elektrický prietokový ohrievač nad drez, alebo pod drez. Do kuchyne sa dá bez problémov dotiahnuť aj 3 x 400 V. Prosím o radu pre najvýhodnejší elektrický prietokový ohrievač. Ďakujem a pozdravujem. Gustáv Mosendz
 • Autor:
  vlado
  Dátum:
  3. 2. 2016

  Prosim Vas aky je rozdiel medzi elektrickym digitalne riadenym prietokovym ohrievacom vody a elekrrickym hydraulicky riadenym prietokovym ohrievacom vody bez zasobnikov vody.Dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 2. 2016

  Dobrý deň. Žiaľ, v tomto prípade Vám neviem odpovedať. Pekný deň.
 • Autor:
  Diana
  Dátum:
  11. 12. 2014

  Dobrý deň hľadám elektrický prietokový ohrievač vody, ktorý by ohrial 5000 l/ hodinu. Teplota vody by mala byť 40 stupňov Celzia.Viete mi s tým poradiť? Ďakujem.
 • Autor:
  Igor
  Dátum:
  16. 10. 2014

  Dobry den chcem sa spytat ci sa da napojit gamatka a prietokovi ohrievac na propan butan nakolko nemam na chate elektrinu dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  16. 10. 2014

  Dobrý deň, takéto zapojenie je pravdepodobne možné, ale pre podrobnejšie informácie by ste mali kontaktovať servisného technika. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Monika
  Dátum:
  6. 8. 2014

  Dobrý deň, potrebovala by som vybaviť malú kúpeľňu na chate, ktorá je obývaná len príležitostne - víkendovo teplá jar, jeseň, v lete dovolenka našou päťčlennou rodinou. Chata má rozvod vody cez svojpomocne zhotovený rozvod vody osadníkmu pri zakladaní chatarskej osady - čiže máme len úžitkovú studenú vodu. Kúpeľňa má sprchu a umývadlo. Ďakujem Monika
 • Autor:
  Nika
  Dátum:
  25. 2. 2014

  Dobry den,potrebovala by som poradit. Zhanam ohrievac vody na ktorom by sa dala nadstavit teplota dialkovo. Ohrievac bude daleko umiestneny a potrebujem zariadenie ktorym ho budem vediet ovladat. Viete mi nieco poradit?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  25. 2. 2014

  Dobrý deň. Nie som si istý, či sa dá diaľkovo ovládať ohrievač termostatom. V ponuke máme iba termostaty. Pekný deň
 • Autor:
  Sonya
  Dátum:
  21. 2. 2014

  Vlastnime plynovy zásobník vody QUDRIGA 80lit. MICRO Spalovanie komin. Mame poškodeny vonkajši plášť od hrdze. Prosim dostat kupit vonkajší plášť a vymeiť ho. Po rokoch začal hrdzavieť. Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  21. 2. 2014

  Dobrý deň. Podľa mojich informácií sa to kúpiť nedá, treba vymeniť celý zásobník. Pekný deň
 • Autor:
  Stefan
  Dátum:
  24. 10. 2013

  Dobrý deň, potrebujem riešiť ohrev teplej vody v panelák.byte..sme na vyššom poschodí..tlak kolíše..doteraz sme mail Junkers WR 14 ho prederavil majster..ho čistil v kyseline elý namočil..existuje niečo aj so zásobníkom?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  24. 10. 2013

  Dobrý deň, so zásobníkom sa dá zakúpiť len zostava kotol+zásobník, prípadne je potom možnosťou ešte bojler, ktorý by sa namontoval nad umývadlo, avšak tieto bývajú veľkých rozmerov a tým pádom do menších priestorov nie práve najvhodnejším riešením.Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 18.12.2019 budú expedované po 6.1.2020. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa
10. septembra 2021 pozastavené.
Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu väčšieho množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie. Robíme čo môžeme.
Vážený zákazník,
posledné objednávky budú expedované 21.12.2020 a ďalšie až po novom roku. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
live_help keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ
phone0917 133 662 emailinfo@atria.sk Odoslať otázku cez klasický formulár.
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment