HAKL TBF 10 Izolačná doska (balenie 10ks)
Kód: HATBF10BALPodrobný popis
CHARAKTERISTIKA TOVARU
- hrúbka izolačných dosiek 10 mm
- veľmi dobré tepelné a zvukovo-izolačné vlastnosti
- efektívne zníženie tepelných strát
- zaručená návratnosť investície pri prevádzke
- pomalé chladnutie podlahy po vypnutí termostatu
- rýchly nástup teploty pri ohreve podlahy
- odolná povrchová úprava proti deformácii
- nízka nasiakavosť vodou - vhodné aj do vlhkých priestorov
POPIS VÝROBKU
Izolačné dosky HAKL TBF sú určené k prilepeniu pod elektrické podlahové vykurovacie rohože HAKL TF. Malá hrúbka a veľmi dobré tepelno izolačné vlastnosti zabezpečujú výrazné zníženie tepelných strát a tým aj zníženie nákladov na prevádzku.
Návratnosť investície je tak po určitej dobe zaručená. Izolačné dosky HAKL TBF zlepšujú aj dynamiku ohrevu, čas potrebný na prehriatie podlahy je minimálne o polovicu kratší.
ZLOŽENIE PODLAHY
Izolačné dosky HAKL TBF výrazne zvyšujú účinnosť podlahového vykurovania a zároveň znižujú finančné náklady na prevádzku.
Povrchová úprava dosiek zabezpečuje, že vykurovací kábel sa nebude zatláčať do izolácie a montáž izolačných dosiek pomocou flexibilného lepidla bude veľmi jednoduchá.

Ilustračný obrázok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Izolačné dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.22 kg |
| EAN: | 8586018648028 |
| Výrobca:: | HAKL - kontrolované na Slovensku |
| Súčiniteľ tepelnej vodivosti: | 0,03 W / m.K |
| Tepelný odpor:: | 0,25 m2 . K / W |
| Odolnosť proti zaťaženiu:: | 30 t/m2 |
| Množstvo v balení:: | 10 ks |
| Množstvo v kartóne:: | 10 ks |
| Hmotnosť netto:: | 22,5 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 21,22 kg |
| Rozmery:: | 120 x 60 x 1 cm |
| Plocha izolačnej dosky: | 0,72 m2/ks |
| EAN: | 8586018648028 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
