Krinner Zemná skrutka KSF G 68x650-1xM8
Kód: OZ_0020065Podrobný popis
Zemná skrutka pre vloženie stĺpika. So závitom upevnenia. Plotový stĺpik upevníte štrkom.
Použitie : ploty, stĺpiky, značky
Typy montáže :
PARAMETRE:
| Dĺžka | 650 mm |
| Priemer | 66 mm |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Materiál | pozinkovaná oceľ |
| Nosnosť (tlak) | 300 kg |
| Odolnosť (ťah) | 200 kg |
| Bočný ťah | 75 kg |
| Závit | 1xM8 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtáky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4011972210379 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
