Rain Bird Spojovacia hadica bez kvapkovačov Ø16mm - 100m
Kód: OZ_OD-X35492BALPodrobný popis
Vysoko kvalitné PE potrubie 16 mm pre mikrozávlahové systémy a inštaláciu kvapkovačov. Ideálne pre zavlažovanie skleníkov, sadov a záhonov.
Používa sa pri mikro závlahe.
Ak nepotrebujete celé 100 m balenie, ponúkame aj rezanú hadicu po 5 metroch.
Pripevníte ju k zemi pomocou plastových úchytou na kvapkovú závlahu.
V prípade že nepotrebujete, alebo nevyužijete celé 100m balenie potrubia, nájdete v ponuke aj rezanú hadicu (po 5 bežných metrov).
Pri spojovacom potrubí odporúčame do systému pred hadicu napojiť filter na mikrozávlahu .
Technické vlastnosti produktu
| Dĺžka | 100 m |
| Priemer | 16 mm |
| Hmotnosť | 0,06 kg/m |
| Hmotnosť balenia | 6,5 kg |
| Farba | čierna |
| Materiál | PE |
Na rozvod vody pre automatickú závlahu a prívod vody do postrekovačov, sa používajú hadice do zeme .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 8585041871878 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
