Elektrické kotly a konvektory

Elektrické kotle (elektrokotol) Protherm Raja a Dakon Daline, Attack Electric

Závesný priamo vykurovací elektrický kotol (elektrokotol) s postupným spínaním výkonu. Kotol je vybavený nielen všetkými prevádzkovými a bezpečnostnými prvkami napríklad obehovým čerpadlom s ovzdušňovacím ventilom, expanznou nádobou, poistným ventilom a ďalšími, ale naviac má aj systém spínania pomocou hromadného diaľkového ovládania (HDO). Kotol Protherm Raja sa naviac môže ovládať pomocou externého trojfázového regulátora, ktorý stráži prípadné prekročenie prúdu ističa. Pri nadmernom zaťažení elektrickej siete automaticky odpojí jednotlivé výkonové stupne a zabráni tak jej zaťaženiu. Pri montáži je nutné dodržanie všetkých bezpečnostných noriem a predpisov, kedže sa jedná a vyhradené elektrické zariadenie. Dokumenty, manuály, sú vždy pribalené pri kotly..

 

Čiselné označenie znamená maximálny výkon. (9K = 9kW)

 

  Zobrazujú sa všetky typy elektrických kotlov Protherm Raja a Dakon Daline.
  Pre detailnejší výber využite menu po lavej strane.
Zoradenie:
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  13. 9. 2019

  Dobrý deň, Rád by som Vás poprosil o radu, hľadám čo najlepší termostat k elektrickému kotlu Protherm Raja 9K. Kúrenie je teplovodné podlahové. Termostat by mal byť bezdrôtový a v cene do 70€ s DPH. Aké sú tam najdôležitejšie parametre, prosím Vás? Ďakujem a prajem pekný deň
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 9. 2019

  Dobrý deň, vhodný termostat môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Tento je programovateľný - možnosť nastavenia na každý deň niekoľko časov zapnutia. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  17. 9. 2019

  Dobrý deň, Mňa zaujal aj Euroster Q7 TX. Vedeli by ste mi prosím pozrieť dĺžku napájacích káblov pre prijímač, u oboch? Oba majú káble aj s koncovkou, alebo nie? Nakoľko nemám zásuvku hneď v blízkosti kotla. Ďakujem a prajem pekný deň
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  17. 9. 2019

  Dobrý deň, dĺžka je maximálne tak meter, ale však káble viete vždy predĺžiť. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  12. 9. 2019

  Potrebov by som poradit. Prerabam byt a hladam moznosti na vykurovanie. Byt je maly 2 izby as 40 metrov stvorcovych. Chcel by som elektricky prietokovy kotol a radiatory v kazdej izbe a v kupelni radiator na zohrievanie uterakov. Podmienka je aby sa teplota v izbach dala ovladat pomocov wifi. Co by ste doporocuvali? Dakijem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 9. 2019

  Dobrý deň, vhodný kotol môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-ray-6ke/ Radiátory môžete nájsť napríklad tu : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/radiatory/radiatory-s-spodnym-pripojenim/typ-22/vyska-600-mm/ rebrík : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/radiatory-rebrikove/ Dostupný wifi termostat budeme mať napríklad avšak len pre kotol: https://www.atria.sk/salus-it500/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  13. 9. 2019

  Dakujem za odpoved Este by som si chcel upresnit Ked si kupim ten kotol, a radiatory a termostat doporeceny tak na tych radiatorov uz nebude hlavica alebo stale bude a bude stale otvorena aby ten izbovy termostat to mohol riadit? Druha otazka Moze ten termosta izbovy aj riadit (zapinat) nastenu klimatizaciu izbovu oko Sinclair alebo Daikin? Ja tomu moc nerozumiem lebo mi tu mame ine systemy v kanade a teraz idem prerabat byt na slovensku a len sa snazim porozumiet co presne potrebujem aby sa dala ovladat klima a kurenie najlepsie cez tento izbovy termostat pomocov wifi a applicacie pre mobilny telefon Este raz dakujem voptred za vasu ochotnost a skoru odpoved
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  13. 9. 2019

  Dobrý deň, hlavica môže byť stále otvorená. Áno termostat môže zapínať aj klimatizáciu. Cez wifi termostat, ktorý som Vám poslal viete ovládať iba kotol. Pekný deň.
 • Autor:
  Marián
  Dátum:
  27. 8. 2019

  Dobry den, viete mi poradit aky elektricky kotol? Jeden dom ma 190m2 a druhy 150m2 Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 8. 2019

  Dobrý deň, vhodný elektrický kotol môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-ray-18ke/ a pre druhý dom : https://www.atria.sk/protherm-ray-14ke/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Dodo
  Dátum:
  21. 8. 2019

  Dobry den, vedeli by ste mi odporucit vhodny el. kotol pre vodne podlahove kurnie plocha 150m2. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  21. 8. 2019

  Dobrý deň, u nás dostupný, vhodný elektrický kotol môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-ray-18ke/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Dátum:
  19. 8. 2019

  Dobrý deň. Mozem pouzit snimac teploty externeho zasobniku (kat.č.: 306257) na kotol znacky protherm? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 8. 2019

  Dobrý deň, tento je len pre Vaillant, budete potrebovať snímač priamo od Prothermu a ten si môžete zakúpiť v predajni protherm. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  5. 8. 2019

  Elektrický konvektor PROTHERM 1500 . da sa na tento konvektor napojit termostat ktory by ovladal dva taketo konvektory? ak ano odporucite mi neaky konkretny?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  5. 8. 2019

  Dobrý deň, mrzí ma to, ale u nás konvektory protherm už nemáme dostupné. Vhodnú náhradu môžete nájsť tu :https://www.atria.sk/tesy-s-elektronickou-regulaciou-1500-w/ Konvektory je možné teoreticky napojiť na termostat, no nakoľko by sa zasahovalo do konvektora prišli by ste o záruku... Vhodnou alternatívou by preto pre Vás mohli byť Tesy s ovládaním cez internet : https://www.atria.sk/tesy-s-ovladanim-cez-internet-1500-w/ V tomto prípade by Vám stačilo si stiahnuť bezplatnú aplikáciu a môžete ovládať viacero konvektorov naraz. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Jakub
  Dátum:
  14. 7. 2019

  Dobrý deň, chcem sa opýtať aký typ kotla by som potreboval na rodinný dom, novostavba, 250m2, podlahové kúrenie, dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  15. 7. 2019

  Dobrý deň, skúste si pozrieť https://www.atria.sk/protherm-raja-24ke/ alebo so zásobníkom https://www.atria.sk/protherm-ray-24k-fe-120-bm-thermolink-p/ Pekný deň.
 • Autor:
  Matej
  Dátum:
  27. 5. 2019

  Dobry den potrebujem poradit.mam kotol na pevne palivo plus k nemu 1000L akum nadobu.kurenie mam riesene radiatormi a potreboval by som poradit ako a s cim ovladat cerpadlo na akum nadobe aby mi hnalo horucu vodu do rozdelovaca a z neho do radiatorov.chcel by som to mat tak ze budem mat v izbe napr v obyvacke termostat s ktorym si budem vedet zapnut nadialku cerpadlo a nastavit aj pozadovanu teplotu v izbe a po dosiahnuti teploty automaticky cerpadlo aby vyplo.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 5. 2019

  Dobrý deň, vhodnú reguláciu môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/regulacia-adex-comfort-12/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Dobrý deň, zaujímam sa o doplnkový elektrický kotol k už existujúcemu kúreniu (TČ)... RD má delené kúrenie podlaha/radiátor. Máte v ponuke nejaký elektrický kotol o výkone 7,5/8/9 kW (TÚV nie je potrebné), ktorý by mal možnosť ovládať (blokovať zapnutie) pri vysokej tarife (DO prepínania tarify)... Pozeral som si Attack, aj Buderus aj Protherm ale túto informáciu som nenašiel. Ďakujem za informáciu...
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  12. 4. 2019

  Dobrý deň, áno všetky by mali obsahovať vstup HD. Skúste si pozrieť napríklad : https://www.atria.sk/protherm-ray-9ke/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Miloš
  Dátum:
  2. 4. 2019

  Dobrý deň, kúpil som od vás el. kotol Protherm RAY 12KE a nerozumiem krivke, ktorú uvádzate podľa ktorej sa má optimálne kotol nastaviť. To znamená teplota vody v kotly a výstupná teplota v radiátory. Napr. keď je v izbe nastavených 18stupňov aká teplota má byť v kotly? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  2. 4. 2019

  Dobrý deň, k správnej modulácií teploty elektrokotlov Ray je nutné mať pripojený termostat Protherm Thermolink P https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/ a snímač vonkajšej teploty : https://www.atria.sk/protherm-0020040797/ Zasielam Vám taktiež v prílohe servisný návod. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Tomáš
  Dátum:
  18. 2. 2019

  Dobry den prajem,chcem sa informovat na elektrokotol aj na ohrev vody do rodinneho domu(bungalov)cca plocha vykurovania 130m2 s podlahovym vodnym vykurovanim a zaujimalo by ma ci by som splnal normu na energeticku triedu A0 pri ktorom by som poriadne zaizoloval dom aby boli minimalne tepelne straty.pouzit by som chcel aj rekuperaciu vzduchu. Viete mi poradit nejakou ponukou? Dakujem za informaciu
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 2. 2019

  Dobrý deň, vhodný kotol môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-ray-14k-fe-120-bm-thermolink-p/ Mrzí ma to, ale to Vám neviem povedať či budete spĺňať normu na energetickú triedu A0. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  18. 2. 2019

  Dobrý deň chcel by som Vás poprosiť o radu.... staviame bungalov ktorý bude len celý na elektrinu aký kotol na teplú vodu pre 4 člennú rodinu dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  18. 2. 2019

  Dobrý deň, skúste si pozrieť napríklad : https://www.atria.sk/protherm-ray-12k-fe-120-bm-thermolink-p/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  4. 2. 2019

  Dobry den. Chcem sa opytat mam plynovy kotol atmosfera este stary Protherm..cca 12 rocny. Rozmyslam o vymene ale neviem asi radsej el...mam ohrev vody aj kurenie. Co by ste vy odpotucili. Byt je v strede a bytovka zateplena cca 60m2.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 2. 2019

  Dobrý deň, pri elektrickom je jednoduchá inštalácia, ale drahá prevádzka. Plynový kondenzačný je drahšia inštalácia, nutnosť prerobiť dymovod, alebo cez stenu von a zase lacnejšia prevádzka. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  4. 2. 2019

  A vy aj montujete? Oproti olyny je drahsia o dost? Ale nechcel by som zasobnik. Len kotol..prietokovy ohrev a kurenie. Vedeli by ste mi ponuknut cca okolo 700..800eur kotol aj el aj plynovy? Ci elektricky mudi mat aj zasobnik?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  4. 2. 2019

  Dobrý deň, áno elektrický musí mať zásobník. Vhodný kotol aj s reguláciou môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de-junkers-cw-100/ Mrzí ma to, ale my nemontujeme. Zasielam Vám však link s našimi montážnymi partnermi : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/montazni-partneri/
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  10. 1. 2019

  Dobrý deň, Potrebujem zabezpečiť systém vykurovania a TUV do novostavby rodinného domu. Zdroj je elektrina. Novostavba, podpivniceny poschodovy dom - 3 x 80m2(pivnice chcem len temperovat). Systém bude podporovať aj krbova vlozka na tuhé palivo. V pivnici chcem 4radiátory a zvysok bude podlahové teplovodne kúrenie. Spotreba teplej vody pre 4 členov. Vedeli by ste mi prosím doporučiť viacero variant riešenia aj s odôvodnením čo je na patričnej voľbe výhodou/nevýhodou? Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  10. 1. 2019

  Dobrý deň. Na Váš email posielam cenovú ponuku na cca 160m2 podlahového kúrenia. V ponuke sa nachádza elektrický kotol Raja so zásobníkom. Zasielam Vám link na ktorom si môžete vybrať z ponuky radiátorov : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/radiatory/radiatory-s-spodnym-pripojenim/typ-22/vyska-600-mm/ Pekný deň.
 • Autor:
  Milan Kroták
  Dátum:
  8. 1. 2019

  Zdravim chcel by som si namontovať elektrokotol ku kureniu na tuhe palivo mam krbove kachle s vymennikom a napojene štyri radiatory zhruba 100m2 stacil by Attack Electric Excellent 8, 7,5 kW
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  9. 1. 2019

  Dobrý deň. Áno, tento ktotol Vám bude stačiť. Pekný deň
 • Autor:
  Lukáš
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobry den, chcem Vas poprosit o info, ktory elektricky nastenny kotol s prietokovym ohrevom vody by som potreboval na dom 100-110m2. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobrý deň, z elektrických kotlov máme v ponuke tieto nižšie. Je však potrebný externý zásobník. https://www.atria.sk/attack-electric-excellent-15-kw/ So zásobníkom : https://www.atria.sk/protherm-aqua-complet-ray-14-15k-b120s/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Lukáš
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobry den, momentalne mam nastenny plynovy kotol s prietokovym ohrevom vody a vyhrieva radiatory aj vodu v kupelni vanu, umyvadlo, atd. Prosim navrhnite mi na 100 - 110 m2 vykurovacej plochy + prietokovy ohrev vody nejaky 2-3 najlacnejsie verzie, ktore budu splnat poziadavky na kurenie a vodu pri kondenzacnych kotloch alebo elektrickych. Prosim poslite mi linky na Vami odporucane produkty a vsetko co ku tomu budem potrebovat. Dakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  28. 11. 2018

  Dobrý deň, skúste si pozrieť z ponuky kondenzačných kotlov napríklad tento s prietokovým ohrevom : https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de-junkers-cw-100/ v cene tam máte aj reguláciu Junkers CW 100, budete potrebovať ešte dymovod : https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/prislusenstvo-pre-znacky/junkers/ niektorý výrobcovia odporúčajú filter: https://www.atria.sk/caleffi-5453-dirtmag-3-4/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  5. 11. 2018

  Dobrý deň, aký máte názor na TEZA 2000,3000 :ak by som chcel vymeniť za elektrický kotol 14k, ktorý mám teraz, a je to zdroj, ktorý kúri len v zime, keď nekuri krb sa výmenníkom, ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 11. 2018

  Dobrý deň. Nahradenie tohto produktu za elektrický kotol 14k by malo byť v poriadku. Osobne si myslím že kľúdne môžete. Pekný deň.
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  30. 5. 2018

  Prosím o informáciu spotreby elektrickej energie pri plnej prevádzke vykurovania 100m2 za mesiac u kotla attack elektric excelent. Ďakujem
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  31. 5. 2018

  Dobrý deň, záleží podľa výkonu kotla, ale napríklad 8kW spotrebuje 8kWh elektriny za hodinu. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  27. 11. 2017

  Dobry den, potrebujem elektricke kurenie do novostavby RD. Prikladam podorysy a rez domu. Miesto realizacie: Bratislava, Tesedikova. Mohli by ste mi odporucit vykurovanie a poslat cenoovu ponuku? Dakujem,
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  27. 11. 2017

  Dobrý deň. Prepáčte, ale teraz neviem či myslíte klasické podlahové kúrenie alebo elektrický kotol? Ak áno tak akú výšku máte k podlahe? Alebo elektrické rohože? Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Dobrý deň Mam par otázok :) chceme do budúcna kotol na elektrické kúrenie teraz je tam pec na tuhé palivo :) dalo by sa to s kombinovať ??? Že keď sme práci kúrime elektronickým kotlom a keď sme doma drevom? Ktorý kotol by ste odporúčali??? Ďakujem za skorú odpoved!
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám napr. elektrokotol Protherm Raja 14 k: https://www.atria.sk/protherm-ray-14k-15k/ Napojí sa termostat, ktorý sa naprogramuje. Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Ďakujem za skorú odpoved :) robite aj montáže? Viete mi napísať cenu s termostatom? A montážou? Ď.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 11. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale montáž nevykonávame. Môžete ku kotlu Protherm Raja použiť napr. termostat Avansa 2007: https://www.atria.sk/avansa-2007/ alebo bezdrôtovú verziu Avansa2007 TX: https://www.atria.sk/avansa-2007-tx/ Pekný deň.
 • Autor:
  Stanislav
  Dátum:
  15. 11. 2017

  Dobrý deň chcem sa spýtať, mám záujem o kotol attack 25kw stacionárny z electric zapaľovanim ale na samotiaž z 6/4 vývody, viete mi takýto kotol zabezpečiť? Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  15. 11. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale dopytovaný kotol nie je možné objednať. Pekný deň.
 • Autor:
  Arnold
  Dátum:
  19. 6. 2017

  Aki je rozdiel medzi starimi protherm kotle oproti novymi kolko by som usetril ak by som kupil novy?
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  19. 6. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám modernejší typ. Pekný deň.
 • Autor:
  Radovan
  Dátum:
  6. 6. 2017

  Dobry den, chcem sa opytat, vedeli by ste mi poradit elektricky vykurovaci kotol pre bytovu jednotku o velkosti 55m2? Aky vykon by mal mat kotol, staci 6kW alebo je potrebne silnejsi? Dakujem pekne za info.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  6. 6. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som tých 6 kW na 55m2 napr. Protherm: https://www.atria.sk/protherm-raja-6k/ Pekný deň.
 • Autor:
  Radovan
  Dátum:
  8. 6. 2017

  Dakujem pekne, no viete mi poradit nejaku sustavu kde je to aj s ohrevom TUV? Zasobnik staci okolo 40 - 50 litrov. Dakujem pekne za pomoc.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 6. 2017

  Dobrý deň. S takými malými zásobníkmi sa to nerobí priamo od výrobcu. Musíte mať extra kotol a extra zásobník. Zásobníkov je veľa, stojací, ležatý, závesný aký presne si prajete? Pekný deň.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  8. 6. 2017

  Dobrý deň. S takými malými zásobníkmi sa to nerobí priamo od výrobcu. Musíte mať extra kotol a extra zásobník. Zásobníkov je veľa, stojací, ležatý, závesný aký presne si prajete? Pekný deň.
 • Autor:
  Jaroslav
  Dátum:
  24. 4. 2017

  mam zaujem o elek.kotol o 120m2 podlahoveho kurenia ,akyy odporučate, a niečo na ohrev vody 4 clenej rodinny
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  24. 4. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám Protherm Raja: https://www.atria.sk/protherm-aqua-complet-ray-14-15k-b120s/ Pekný deň.
 • Autor:
  martin
  Dátum:
  26. 1. 2016

  Dobry den mozem Vas poprosit o radu. Na rozlohu 112m2 elektricke vykurovanie. Zvazujem Raja zo zasobnikm. S akym vykonom bude kotol stacit 14K???
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  27. 1. 2016

  Dobrý deň. Áno, na tých 112 metrov by som určite volil 14 kW. Pekný deň
 • Autor:
  peter
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobry den potreboval by som poradit aky elektricky kotol je vhodnu na vykrovanie do rodineho domu. Je gazdovsky dom obytna plocha je momentalne cca 80m2. Mozno do buducna by sa planovalo urobit aj podkrovie a to by bolo dalsich cca 70m2. Momentalne mame riesiene kurenie kachel a elektricke radiatory. Dakujem za odpoved Peter Matta
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  7. 1. 2016

  Dobrý deň. Ak plánujete neskor ďalšiu zástavbu, určite si zakúpte kotol s vyšším výkonom. Takže aspoň 15 kW https://www.atria.sk/protherm-ray-14k-15k/. Ak sa jedná o elektrické kúrenie, tak v podstate kotol môžete predimenzovať a nič sa nestane. Má špirály, ktoré bude jednotlivo spúšťať podla potreby. Pekný deň.
 • Autor:
  Tomas
  Dátum:
  30. 12. 2015

  Dobry Den . Chceme si kupiť elektricky kotol so zasobnikom,ale neviem ktory by bol pre Nas vhodny. Budeme mať menši domček 82m2. Budeme tam mať podlahove vykurovanie( teplovodne ) Viete Na poradiť? Dakujem.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  2. 1. 2016

  Dobrý deň. Ak máte záujem o elektrické kotol, potom je vhodné zakúpiť už celú zostavu so 120 litrovým zásobníkom. Avšak do domu by bol vhodný napríklad 9 alebo 12 kW kotol. https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/elektricke-kotly-a-konvektory/protherm-raja-so-zasobnikom/. Pekný deň.
 • Autor:
  Viera
  Dátum:
  9. 4. 2015

  Dobrý deň, chcela by som kúpiť elektrický kotol do rodinného domu na vykurovanie cca 100m2, ale potrebovala by som poradiť, aký je vhodný, nakoľko máme kotol Vigas 25 na tuhé palivo. Potrebovala by som kotol, ktorý by som mohla napojiť na existujúce rozvody a komín. Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 4. 2015

  Dobrý deň, do vašej inštalácie odporúčam tento kotol Protherm https://www.atria.sk/protherm-ray-12k/ alebo Attack https://www.atria.sk/attack-electric-excellent-15-kw/ . Pekný deň
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  11. 12. 2013

  Dobry den, je nejaky 6kw alebo 8, ci 9kw elektricky kotol na kurenie aj ohrev teplej vody, kde nie je nutne dokupovat zasobnik vody? Ak je ktory to je? ak nie je ake su najmensie zasobniky vody k takemu kotlu. dakujem
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  11. 12. 2013

  Dobrý deň, žiaľ elektrický kotol na prietokový ohrev pokiaľ viem nie je možné zakúpiť.info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
menu
shopping_cart
search
more_vert
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 20.12.2018 budú expedované po 6.1.2019. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude dňa 30.8.2019 zatvorené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Meno
E-mail
Vaša otázka
 

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ