HAKL BD 10s zásobníkový ohrievač
Kód: HABD10SPodrobný popis
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
- inštalácia možná iba vývodmi smerom hore
- ochrana oceľovej nádoby BLUE DIAMOND SMALT
- vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti nádoby
- tepelná poistka zabraňujúca prehriatiu výhrevnej špirály
- mrazuvzdorná poistka proti zamrznutiu vody v zásobníku
- anódová tyč predlžujúca životnosť zásobníka
- nastaviteľný termostat so signalizáciou ohrevu
- poistný ventil so spätnou klapkou ako súčasť balenia
- hadička na odvod prepadovej vody z poistného ventilu
POPIS VÝROBKU
Elektrický zásobníkový ohrievač vody HAKL BD 10s s objemom vody 10 litrov je určený pre inštaláciu s pripojovacími vývodmi umiestnenými hore (opačné zapojenie ohrievač poškodí).
Sériovo montovaná tepelná poistka zabezpečuje vyšší stupeň ochrany špirály proti prehriatiu v krízových situáciách. Funkcia mrazuvzdornej poistky zabraňuje zamrznutiu vody v ohrievači. Súčasťou balenia zásobníkových ohrievačov vody HAKL BD 10s je poistný ventil a príslušenstvo pre montáž (držiak ohrievača, skrutky a kotvičky).

Dlhú životnosť zásobníka zaručuje dvojitá vrstva BLUE DIAMOND smaltu nanesená na hrubej oceľovej nádobe a zabudovaná anódová tyč.
ZAPOJENIE OHRIEVAČA
Ilustračný obrázok zapojenia zásobníkového ohrievača HAKL BD 10s pod drez alebo kuchynskú linku.
Súčasťou balenia je iba poistný ventil!

SERVISNÝ BALÍK:PLUS
Na tento výrobok sa vzťahuje SERVISNÝ BALÍK:PLUS. Rozšírený záručný a bezplatný servis je automaticky zahrnutý v cene výrobku a za vybrané opravy zákazník neplatí. Podrobné informácie nájdete na www.hakl.sk/servis/servisne-baliky.sk
TABUĽKA VHODNOSTI POUŽITIA

Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásobníkové ohrievače vody |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 8586018642309 |
| Výrobca:: | HAKL - kontrolované na Slovensku |
| Príkon:: | 2 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 10 A |
| Objem:: | 10 l |
| Stupeň krytia:: | IP X4 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 6 bar |
| Min. spínací tlak:: | 0,2 bar |
| Typ spínania:: | termostatický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | nie |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 100 mm |
| Pripojovacie závity:: | 1/2" vonkajší |
| Doba ohrevu o 40°C:: | 13 min |
| Tepelné straty pri 60°C:: | 0,57 kWh |
| Hrúbka izolácie:: | 40 mm |
| Mrazuvzdorná poistka:: | áno |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | áno |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 1,0 mm Flexo |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 7,1 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 8,6 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 36, x 34,6 x 29 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 40,5 x 39,5 x 36,5 cm |
| EAN: | 8586018642309 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
