Multifunkčný filter HydroTreat COMFORT 1 Ecomix A 1.2
Kód: DNM_E1035EA-HYS1COMPodrobný popis
Charakteristika série COMFORT
- "Inteligentná riadiaca hlava" znamená, že že neustále monitoruje kapacitu hmoty a spotrebu vody. Na základe toho vypočíta priemernú dennú spotrebu, a v prípade ak nie je dostatočná kapacita na celý nasledujúci deň, začne sa regenerovať noc predtým, takže majiteľ nehnuteľnosti nezostane bez upravenej vody.
- Riadiaca jednotka nasávanie soľného roztoku zabezpečuje spätným prúdom, vďaka tomu sa dá preskočiť prvú fázu regenerácie - spätný preplach - alebo nastaviť len na každé druhé alebo tretie preplachovanie, čo slúži na uvoľnenie hmoty.
- Riadiaca hlava komunikuje v českom alebo slovenskom jazyku, takže zobrazuje každú fázu regenerácie, takisto ako čas regenerácie, množstvo vody na regeneráciu a všetky nastavenia v menu.
Charakteristika filtračnej hmoty Ecomix A
- Určená pre studničnú alebo vodovodnú vodu so stredne vysokým obsahom organických látok
- Vyrovnáva sa so sezónnymi zmenami v zložení vody
- Pracuje pri nízkom TDS mäkkej vody, vysokom obsahu sírovodíka a rozsahu pH 5 - 9
- Odstraňuje železo, mangán, organické nečistoty a mnohé ióny (amoniak)
- Čistá a mäkká voda bez kovovej chuti
- Zlepšuje farbu a znižuje zápach vody
- 5 roky spoľahlivej životnosti
Čo je hmota Ecomix?
Ecomix je viacúčelové filtračné médium špeciálne vyvinuté na filtráciu studničnej vody.
Ecomix hmota pre filtračné zariadenie ponúka riešenie na odstránenie tvrdosti, železa, mangánu, organického znečistenia a mnohých iónov. Médium Ecomix je zložené z piatich špeciálnych vrstiev prírodných a syntetických materiálov. Po naplnení filtračnej jednotky vodou sa jednotlivé materiály rozostavia do piatich filtračných vrstiev a zaistia tak spoľahlivú a stabilnú filtračnú účinnosť.
Filtračná hmota Ecomix sa regeneruje soľou, ktorú treba sledovať, aby bolo dostatočné množstvo k dispozícii pre účely regenerácie. Regenerácia hmoty prebieha úplne automaticky, zabezpečí ju riadiaca hlava, teda nasávanie a vypláchnutie soľného roztoku z hmoty. Zariadenie sa nastavuje tak, aby regenerácia prebiehala zhruba raz do týždňa.
Parametre
Dodatočné parametre
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.
|
