Závesný plynový kondenzačný kotol BIASI DINA 25 S
Kód: 10312.2108.0/0Podrobný popis
DINA je nový, vysokovýkonný produktový rad
nástenných kondenzačných kotlov Biasi. Má
nerezový kondenzačný výmenník tepla,
funkciu samočistenia, intuitívny digitálny
ovládací panel. Môže pracovať s až 20 percentami vodíka.
Má kompaktné rozmery (706x400x245 mm).
Jeho silnou stránkou je technológia.
Adaptívna plynová armatúra, ktorá minimalizuje
spotrebu a optimalizuje účinnosť:
kotol automaticky rozpoznáva vlastnosti plynu
a prispôsobuje sa tak, aby maximalizoval
účinnosť, čím znižuje spotrebu a emisie.
• Vodík ready/ 20 % vodíka
• Vykonáva automatickú analýzu spaľovania plynu
• Automatické prepínanie typu plynu (zemný plyn a LPG)
• Modulácia 1:5
• Kompletný vopred zmiešaný horák vyrobený z
nehrdzavejúcej ocele (trieda NOx 6)
• 7 litrová expanzná nádrž
• Modulačné obehové čerpadlo s nízkou
spotrebou energie
• Digitálny ovládací panel s podsvietením
• Modulačný termostat/diaľkové ovládanie
• Pripojenie externého snímača
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plynové kotle |
|---|---|
| EAN: | 9824556000007 |
| Tepelný výkon TUV (80/60°C): | 26,0 kW |
| Tepelný výkon UK (80/60°C): | 21,0 kW |
| Minimálny tepelný výkon UK: | 5,2 kW |
| Účinnosť pri 100% výkone (30/50°C): | 107,8 % |
| Množstvo TUV ΔT=25°C: | 15,1 l/min |
| Výška: | 700 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 268 mm |
| Výška balenia: | 790 mm |
| Šírka balenia: | 480 mm |
| Hĺbka balenia: | 375 mm |
| Hmotnosť brutto: | 31,5 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
