Blog

Komfortné kúrenie s bezdrôtovými termostatmi
V množstve dostupných termostatov nemusí byť výber toho najvhodnejšieho zariadenia vždy jednoduchý. Ak patríte k náročnejším užívateľom a chceli by ste mať vykurovanie pod kontrolou, zvoľte si bezdrôtový programovateľný termostat. Ten slúži na regulovanie vykurovacej teploty v miestnosti, v ktorej sa práve nachádza a zároveň plní funkciu vysielača.
Spoľahlivé potrubia pre vykurovanie vášho domu
Moderný trh ponúka širokú škálu sortimentov na vykurovanie. Aby ste v zime nemuseli riešiť nepríjemné situácie s ich prípadnou opravou, mali by ste voliť kvalitné potrubia a spojky. Keďže ide o „neviditeľnú“ investíciu na veľmi dlhé obdobie, výber spoľahlivého, prémiového príslušenstva zúročíte v podobe jeho bezporuchového chodu a dlhej životnosti.
Finálny krok k teplému domovu s manuálnymi termostatmi
Stavba vášho vysnívaného domu sa blíži k finále a vám už chýba len krôčik k tomu, aby sa váš domov príjemne rozohrial? Aby ste si teplo domova mohli dosýta vychutnať, je nutné nastavovať úroveň vykurovania. Na tento účel je určený elektronický termostat. Dokáže komunikovať s kotlom alebo iným zdrojom kúrenia a v miestnosti udržiavať stálu teplotu.
Estetická a praktická skrinka na rozdeľovač
Podlahové kúrenie prináša veľa výhod. Jedným z nich je aj estetická stránka, kedy vykurovacia technika nenaruší vzhľad interiéru. No aj pre takýto typ vykurovania je nutné inštalovať zariadenia, ktoré zabezpečia jeho správne fungovanie. Ako tieto súčasti vykurovania ukryť a súčasne zabezpečiť tepelnú harmóniu vášho domova? Prečítajte si v našom blogu.
Jednoduchšia cesta k podlahovému kúreniu so systémovými doskami
Láka vás predstava pohodlne sa usadiť po náročnom dni k obľúbenému programu a mať nohy v teple? Zabezpečte si komfort pre vaše nohy, zdravie pre vaše telo a úsporu pre vašu peňaženku a nenechajte sa odradiť zdanlivo náročnejšou realizáciou podlahového kúrenia. Systémové dosky umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž a zaručia vašu spokojnosť.
Nohy v teple už za pár dni vďaka suchému systému podlahového kúrenia
Staviate chatu alebo rekonštruujete podkrovie a chceli by ste si užívať komfort podlahového kúrenia čo najskôr? Suchý systém vykurovania je určený pre každého, koho „tlačí čas“. Jednoduchá a rýchla montáž pomocou polystyrénových systémových dosiek vám uľahčí rozhodovanie i realizáciu, a vy sa môžete už čoskoro tešiť na teplú podlahu pod vašimi nohami.info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 20.12.2018 budú expedované po 6.1.2019. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude dňa 30.8.2019 zatvorené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Meno
E-mail
Vaša otázka
 

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ