Blog

Bezdrôtový termostat Euroster Q7 TX sa postará o váš komfort
Viete si predstaviť život v nevykúrenom príbytku? Väčšina z nás zrejme nie. Hoci má každý svoju vlastnú predstavu o príjemnom teple, na jeho optimálnu reguláciu bude určite potrebovať izbový termostat. Vybrať si pritom môžete z ponuky manuálnych termostatov s klasickým káblovým vedením, alebo môžete uprednostniť bezdrôtový programovateľný termostat.
Obehové čerpadlo, ktoré vdýchne život vášmu vykurovaniu
Aj vy radi vstupujete do vyhriateho príbytku, keď je vonku sychravo a teploty klesajú pod bod mrazu? Za pocitom teplého domova sa však ukrýva niekoľko technických predpokladov, ktorých dokonalé zladenie sa odzrkadlí v bezporuchovom vykurovaní. Jednou z jeho zložiek je obehové čerpadlo, ktoré do radiátorov či vykurovacích trubiek dopraví teplú vodu.
Nerezový rozdeľovač pre podlahové vykurovanie
Nerezové rozdeľovače, vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, sú prioritne určené pre podlahové vykurovanie. Zodpovedajú požiadavkám nemeckej normy a dajú sa použiť na všetky druhy plastových potrubí, vrátane viacvrstvového potrubia a medi. Okrem toho, že miešajú a rozdeľujú tok vody z kotla k vykurovaniu, regulujú aj prietok vody a vyvažujú rozvody.
Záložný zdroj pre kotol a obehové čerpadlo
Vlastníte kotol na drevo či iné tuhé palivo? Istotne viete, že tieto pevné látky v ňom horia dlhšie. Ak sa zastaví obehové čerpadlo, do niekoľkých minút tak môže dôjsť k jeho prehriatiu, prasknutiu zvarov, až k vzniku požiaru vonkajšej izolácie kotla. Prevenciou nežiaduceho poškodenia kotla i vašej nehnuteľnosti je záložný zdroj pre obehové čerpadlo.
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom
Počas prechodného obdobia, kedy kotol nie je v prevádzke a vám sa žiada teplo počas pobytu v kúpeľni, si s pomocou elektrickej vyhrievacej špirály môžete rýchlo a jednoducho pomôcť. Jej napojením na rebríkový radiátor zabezpečíte jeho elektrické vykurovanie a doprajete si príjemné teplo, ktoré vás po vystúpení z vane či sprchového kúta isto poteší.
Mosadzné rozdeľovače pre podlahové kúrenie
Rozdeľovače pre podlahové kúrenie sú zariadenia určené na miešanie a rozdeľovanie toku vody z kotla k vykurovaniu. Ak sa rozhodnete riešiť svoje kúrenie inštaláciou takéhoto rozdeľovača, budete môcť využívať viacero výhod tohto riešenia. Najväčšou prednosťou je možnosť regulovania prietoku vody a docieliť tak rovnomerné odvádzanie tepla do podlahy.
Termostat, ktorý si s optimálnou teplotou hravo poradí
Manuálny neprogramovateľný termostat Avansa 2003 je určený pre menej náročných užívateľov, ktorí preferujú jednoduchú obsluhu a inštaláciu a vystačia si so základným nastavením teploty. Je vhodný na reguláciu väčšiny kotlov a klimatizačných zariadení predávaných na Slovensku. Jeho minimalistický dizajn navyše zaručí, že sa zladí s každým interiérom.
Programovateľné termostaty poslúžia dlhé roky
Najpoužívanejším sortimentom v oblasti termostatov sú programovateľné izbové termostaty. Na základe vášho nastavenia umožňujú regulovanie dennej aj nočnej teploty, dokonca vám umožnia nastaviť si program vopred, až na týždeň. Preštudujte si výhody a nevýhody rôznych typov zariadení a vyberte si podľa požiadaviek, ktoré od termostatu očakávate.
Komfortné kúrenie s bezdrôtovými termostatmi
V množstve dostupných termostatov nemusí byť výber toho najvhodnejšieho zariadenia vždy jednoduchý. Ak patríte k náročnejším užívateľom a chceli by ste mať vykurovanie pod kontrolou, zvoľte si bezdrôtový programovateľný termostat. Ten slúži na regulovanie vykurovacej teploty v miestnosti, v ktorej sa práve nachádza a zároveň plní funkciu vysielača.
Spoľahlivé potrubia pre vykurovanie vášho domu
Moderný trh ponúka širokú škálu sortimentov na vykurovanie. Aby ste v zime nemuseli riešiť nepríjemné situácie s ich prípadnou opravou, mali by ste voliť kvalitné potrubia a spojky. Keďže ide o „neviditeľnú“ investíciu na veľmi dlhé obdobie, výber spoľahlivého, prémiového príslušenstva zúročíte v podobe jeho bezporuchového chodu a dlhej životnosti.
Finálny krok k teplému domovu s manuálnymi termostatmi
Stavba vášho vysnívaného domu sa blíži k finále a vám už chýba len krôčik k tomu, aby sa váš domov príjemne rozohrial? Aby ste si teplo domova mohli dosýta vychutnať, je nutné nastavovať úroveň vykurovania. Na tento účel je určený elektronický termostat. Dokáže komunikovať s kotlom alebo iným zdrojom kúrenia a v miestnosti udržiavať stálu teplotu.
Estetická a praktická skrinka na rozdeľovač
Podlahové kúrenie prináša veľa výhod. Jedným z nich je aj estetická stránka, kedy vykurovacia technika nenaruší vzhľad interiéru. No aj pre takýto typ vykurovania je nutné inštalovať zariadenia, ktoré zabezpečia jeho správne fungovanie. Ako tieto súčasti vykurovania ukryť a súčasne zabezpečiť tepelnú harmóniu vášho domova? Prečítajte si v našom blogu.
Jednoduchšia cesta k podlahovému kúreniu so systémovými doskami
Láka vás predstava pohodlne sa usadiť po náročnom dni k obľúbenému programu a mať nohy v teple? Zabezpečte si komfort pre vaše nohy, zdravie pre vaše telo a úsporu pre vašu peňaženku a nenechajte sa odradiť zdanlivo náročnejšou realizáciou podlahového kúrenia. Systémové dosky umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž a zaručia vašu spokojnosť.
Nohy v teple už za pár dni vďaka suchému systému podlahového kúrenia
Staviate chatu alebo rekonštruujete podkrovie a chceli by ste si užívať komfort podlahového kúrenia čo najskôr? Suchý systém vykurovania je určený pre každého, koho „tlačí čas“. Jednoduchá a rýchla montáž pomocou polystyrénových systémových dosiek vám uľahčí rozhodovanie i realizáciu, a vy sa môžete už čoskoro tešiť na teplú podlahu pod vašimi nohami.info V košíku sa nachádza tovar, ku ktorému je možno dokúpiť potrebné príslušenstvo.
help
Súvisiaci tovar ku kotlu
Súvisiaci tovar ku kúreniu
Zobraziť diskusie zákazníkov
Zobraziť kompletný sortiment
keyboard_arrow_up
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
chat 0917 133 662 info@atria.sk Máte otázku?
Napíšte nám správu clear
Meno
E-mail
Vaša otázka
 

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ