HAKL MK SET 4,5kW ohr. s drezovou klas. bat., 20 cm IconicLine
Kód: HA02MKSET1145Podrobný popis
![]()
HAKL MK SET elektrický prietokový ohrievač vody a vodovodná beztlaková batéria je súčasťou edície ICONIC LINE,
ktorá ponúka zákazníkom trvalo znížené ceny pri zachovaní štandardne vysokej kvality výrobkov značky HAKL.
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
- montáž na beztlakové a bežne dostupné vodovodné batérie
- tlaková prevádzka 6 bar so spínaním od 0,4 bar
- elektronické spínanie s riadiacou jednotkou
- zapojenie na 230V, pri 3,5kW priamo do zásuvky
- okamžitý a nepretržitý ohrev vody až o 43 °C
- jeden výkonnostný stupeň výhrevných špirál
- vyšší stupeň vodotesnosti IP 45
- elektronická dvojstupňová ochrana proti prepáleniu špirál
- hydraulická ochrana proti prehriatiu ohrevného systému
POPIS VÝROBKU
Prietokový ohrievač vody HAKL MK-1 je možné umiestniť okrem inštalácie nad/pod umývadlo a kuchynský drez aj priamo do sprchového kúta, prípadne do exteriéru na letnú terasu. Elektronická riadiaca jednotka umožňuje inštaláciu aj do vodovodného systému s domácou vodárničkou s častým zavzdušňovaním a opakovaným vypúšťaním vodovodného systému.
Ohrievač je možné zapojiť aj na Vami zakúpenú batériu, pomocou vodoinštalačných spojok (fitingov). Elektronika zaznamenáva pokles napätia v elektrickej sieti a blikaním kontrolky upozorňuje užívateľa o poklese výkonu ohrevu. Riadiaca jednotka s dvomi tepelnými poistkami výrazne predlžuje životnosť výhrevnej špirály.
Ostatné špecifikácie sú zhodné ako pri modelovom rade HAKL PM-TB.
SET - OHRIEVAČ S BATÉRIOU
Pre jednoduchší nákup je el. prietokový ohrievač vody HAKL MK SET dodávaný spolu s vodovodnou beztlakovou nástennou drezovou klasickou batériou HAKL, s dĺžkou výtokového ramienka 20 cm.
Súčasťou balenia je 3/8" tesnenie a úsporný perlátor, ktorý aj pri nízkych prietokoch dostatočne naperlí vodu a opticky jej tak zväčší objem.

TABUĽKA VHODNOSTI POUŽITIA

Dodatočné parametre
| Kategória: | MK kasické batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.64 kg |
| EAN: | 8586018648318 |
| Výrobca:: | HAKL - vyrobené na Slovensku |
| Príkon:: | 4,5 kW |
| Napätie:: | 230 V |
| Istenie:: | 20 A |
| Objem:: | 0 l |
| Stupeň krytia:: | IP 45 |
| Tlaková prevádzka:: | áno |
| Max. trvalý tlak vody:: | 6 bar |
| Min. spínací tlak:: | 0,5 bar |
| Typ spínania:: | elektronický |
| Manuálne prepínanie výkonu:: | nie |
| Automatické riadenie príkonu:: | nie |
| Meranie spotreby el.energie:: | nie |
| Meranie spotreby vody:: | nie |
| Tepelná ochrana:: | áno |
| Druhý stupeň tepelnej ochrany:: | nie |
| Signalizácia ohrevu:: | áno |
| Zobrazovanie teploty vody:: | nie |
| Rozteč pripojovacích vývodov:: | 1 prívod |
| Pripojovacie závity:: | 1/2" vnútorný |
| Prietok vody pri teplote 40°C: | 2,7 l |
| Prietok vody pri teplote 60°C: | 1,6 l |
| Mrazuvzdorná poistka:: | nie |
| Výrobok obsahuje prip. kábel:: | áno |
| Ukončenie kábla vidlicou:: | nie |
| Typ pripojovacieho kábla: | 3C 2,5 mm |
| Dĺžka pripojovacieho kábla:: | 100 cm |
| Hmotnosť netto:: | 2,37 kg |
| Hmotnosť brutto:: | 2,64 kg |
| Rozmery výrobku (v x š x h):: | 19,9 x 20,7 x 8,5 cm |
| Rozmery krabice (v x š x h):: | 24,6 x 35,2 x 10 cm |
| EAN: | 8586018648318 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
