Hunter PGV-100MM-B vonkajší závit
Kód: OZ_SH-H05000Podrobný popis
Elektroventil PGV-100 má 1" vonkajší závit pre jednotky HUNTER. Ponúka spoľahlivosť a jednoduchú údržbu pre závlahy. Nízky počet prvkov v tele umožňuje ľahký servis.
Technické vlastnosti produktu
| Rozpätie prietoku | 0,05 až 9 m3/h |
| Rozpätie tlaku | 1,5 až 10 bar |
| Max teplota vody | 52° |
| Max teplota okolia | 66° |
| Elektro špecifikácia cievky | 24V-50/60Hz |
| Spínací prúd | 0,35A |
| Prevádzkový prúd | 0,19A |
| Rozmery | 13x11x6 cm |
| Odpor cievky | 24 - 26 Ohm |
TLAKOVÉ STRATY V ELEKTROMAGNETICKÝCH VENTILOCH
Ventil obsahuje oceľovú pružinu a membránu s filtrom 200 mikrónov pre bezproblémovú prevádzku. Je určený pre 24V. Hornej skrutke sa manuálne prepláchnu nečistoty. Správne funguje aj pri nízkom prietoku alebo s mikrozávlahou.
Ako funguje elektroventil rady PGV?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585033535665 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
