Sunny napájecí adaptér 18V, 1,67A, 30W (bez napájecího 2PIN kabelu)
Kód: ABCT_A500000627Podrobný popis
Informace o produktu
| Kód produktu | 13193018t2155Sr18 |
|---|---|
| Série | SYS1319-T2 série |
| Výstupní napětí | 18V |
| Výkon | 30W |
| Výstupní proud | 1,67A |
| Vstupní napětí | 90 - 264V |
| Rozměry | 87x47x32 (mm) |
| Váha netto | 0,189 kg |
| Množství v kartonu | 60 ks |
| Váha kartonu | 13,6 kg |
| Rozměr kartonu | 0.440x0.380x0.205 (m) |
| AC inlet | T2 |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Konektor | 2.1x5.5x11-S |
Dodatočné parametre
| Kategória: | ABCtech |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
