Tieniaca plachta na plot 99% zelená 260g/m² 1,8x50m
Kód: OZ_004006HPodrobný popis
Odtiene plachty na ploty slúžia na zastienenie priestoru vášho domu, záhrady alebo terasy. Poskytujú pocit súkromia a plnia funkciu vetrolamu. Slúžia tiež ako bariéra proti náletovým burinám a prachu (napr. z priľahlej cestnej komunikácie).
Ďakujem UV stabilizovaným vláknam, tieniace textílie sú maximálne odolné voči slnečnému žiareniu, čo zabezpečí, aby nekrehli a nerozpadali sa. Majú spevnený okraj, ktorý umožňuje jednoduchú montáž či už pomocou drôtu alebo sťahovacích pások (odporúča sa cca 10 kusov na bežný meter plachty).
| Dĺžka | 50 m |
| Výška | 1,8 m |
| Plocha | 90 m ² |
| Plošná hmotnosť | 260 g/m ² |
| Hmotnosť (bal.) | 24,4 kg |
| Farba | zelená |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tieniace textílie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.4 kg |
| EAN: | 8585033597823 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
