Internetový veľkoobchod

APRICUS

O spoločnosti 

Apricus je popredný dizajnér a výrobca solárnych produktov na ohrev vody a hydronického ohrevu.

Spoločnosť Apricus, založená v roku 2003 so špecifickým zameraním na solárne tepelné riešenia, sa odvtedy rozrástla na globálnu spoločnosť s distribučnými a podpornými kanceláriami po celom svete. 

„Apricus“ je mimoriadne výstižné pomenovanie pre našu spoločnosť, keďže v latinčine znamená priťahovanie slnka!

So zameraním na neustále zlepšovanie produktov, manažmentu a služieb, Apricus dokončuje výskum, vývoj a výrobu v závode vlastnenom spoločnosťou, ktorý je certifikovaný podľa ISO9001:2008 manažérskych a výrobných noriem. Všetky naše produkty sú vyrábané s veľkým dôrazom na zjednodušený dizajn a jednoduchú inštaláciu s cieľom minimalizovať dopad všetkých produktov a operácií na životné prostredie. Vďaka množstvu patentovaných dizajnov Apricus výrazne investuje do zlepšovania produktov a nových vývojov na základe spätnej väzby od rôznorodej globálnej zákazníckej základne. 

V spoločnosti Apricus sme pevne odhodlaní poskytovať jednoduché a efektívne riešenia pre rodiny a podniky, ktoré sa obávajú klimatických zmien a rastúcich nákladov na energiu. Náš tím má vynikajúcu povesť v solárnom tepelnom priemysle a sme hrdí na to, že ponúkame tie najlepšie dostupné služby zákazníkom. Sme veľmi nadšení z toho, čo robíme, usilovne pracujeme na tom, aby sme toto odvetvie posunuli pozitívnym smerom a zaisťujeme, že vaše skúsenosti s Apricus budú pozitívne a príjemné.

Apricus Solar Hot Water System| Hot Water System- Bar Plumbing

Environmentálne výhody

Fosílne palivá ako benzín/benzín, nafta, LPG, uhlie a zemný plyn poháňajú veľkú časť moderného sveta. Tieto materiály sa spaľujú, aby sa uvoľnila energia obsiahnutá v atómových väzbách uhlíka, ale pri tom sa uvoľňujú škodlivé vedľajšie produkty, ako je CO2. Zvýšená hladina CO2 v atmosfére pôsobí ako izolačná vrstva, zachytáva teplo ako skleník a spôsobuje globálne otepľovanie.  
„Uhlíková stopa“ podniku alebo to, koľko produktov uvoľňuje, sa čoraz viac skúma. Pre podniky, ktoré využívajú veľa teplej vody, je inštalácia solárneho systému ohrevu vody jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako tieto emisie kompenzovať. Urobte tento krok smerom k „zelenému plánovaniu“ pre vaše podnikanie nielenže prinesiete výhody pre životné prostredie, ale vytvoríte pozitívne vnímanie vášho podnikania verejnosťou.  
 
Apricus Solar Hot Water (apricussolar) - Profile | Pinterest
Žiadne produkty značky APRICUS sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie