Diskusie termostaty

Diskusia - izbové termostaty, rôzne regulácie a ich príslušenstvo

Podelte sa s Vašími otázkami, problémami a návrhmi s ostatnými uživatelmi a obchodníkmi z ATRIA.SK

Diskusné fórum je prístupné pre každého a bez nutnosti registrácie. 

 

 • Autor:
  Rišo
  Dátum:
  16. 12. 2014
  Po dvojročnej prevádzke mi prestal fungovať bezdrôtový termostat. Batérie sú v poriadku, nepribudlo v domácnosti nič čo by mohlo rušiť prenos:
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  9. 9. 2013
  Aké mate skúsenosti so zmiešavacím modulom Vailant VR 61
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  10. 9. 2013
  Dobrý deň, modul od Vaillantu sa pár krát objednal, ale nejaké ďalšie skúsenosti Vám nevieme povedať. Skúste sa obrátiť na servisného technika. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  17. 4. 2013
  Dobrý deň. Prosím o informáciu a radu. Máme Plynový kotol PROTHERM tiger 24 KOV a chcel by som jeho ovládanie podľa vonkajšej teploty bolo by to možné? čo by ste mi poradili ? Vopred ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  17. 4. 2013
  Dobrý deň, Ono by sa to dalo tak, že si dokúpite Thermolink P a k tomu čidlo, lenže neviem, či to pôjde konkrétne s kotlom PROTHERM tiger 24 KOV. To by ste si museli overiť. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Peter Horemuž
  Dátum:
  27. 12. 2012
  Dobrý deň.Zakúpil so si od Vás Kotol Raja 9kw Protherm + termostat Thermolink P.Zašlite mi prosím návod ako zapojiť termostat na zdroj napätia,keďže sa to v návode neuvádza,pravdepodobne preto aby to mohol namontovať iba servisny technik. V termostate je 5 kolikova svorkovnica z toho prve dve su pripravene na ovladanie kotla (zop/rozop) vedene 2 žilovým kablom k svorkovnici K8(svorky 1 a 2) kotla.Poradte mi ako oživiť termostat.Na svorkovnici v termostate su volne ešte 3 svorky prevdepodobne na prívod napätia podľa štítku na zadnej strane termostatu 9..24V 17 mA.Teda je potrebne trafko?Ak áno, aké a s akým napätím keďže sa uvádza 9-24V?Prípadne mate takéto trafko na ponuke?Za Vašu odpoveď pán Dian vopred ďakujem.
 • Autor:
  mitchelwisse
  Dátum:
  4. 9. 2012
  Some common example includes lactation, pregnancy, elder people, growing children, and thinner body shape. Often supplementary drinks or capsules are prescribed by physicians.
 • Autor:
  Viera
  Dátum:
  6. 7. 2012
  Dobrý deň, stačí odporová záťaž termostatu 0,5...5A na výkon 500W elektrického radiátora ? Ďakujem, pekný deň.
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  6. 7. 2012
  Dobrý deň, volala som nášmu dodávateľovi, a malo by to byť v poriadku, ale sám ma upozornil, že bude lepšie ak pre istotu budete konzultovať túto otázku s odborníkom, elektrikárom.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  9. 2. 2012
  Dobrý deň Našiel som na www stránke izbový programovateľný termostat zn. SALUS EUROTEMP 2016+ a 2026 Mám záujem ,ale ešte chcem vedieť : 1/ v čom je rozdiel medzi týmito termostatmi ? 2/ dá sa aj na 2026 meniť teplota 48x ? 3/ môžem použiť termostat SALUS EUROTEMP 2016+ alebo 2026 ku kotlu Immergas Victrix X 24 ? , 4/ musím použiť len Immergas CAR Universal ? / nepotrebujem ekvitermiku / 5/ je ekvitremické ovládanie výhodné ?
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  9. 2. 2012
  Dobry den, preskocim hned na bod 3. kedze mate kotol Immergas Victrix X 24, tam nemožete pouzit tieto klasicke termostaty SALUS, kondenzacny kotol ma funkciu plynulej regulacie vykonu, vdaka ktore Vám usetri niekolko percent nakladov na vykurovanie, plynulo ubera a pridava vykon. Bez tejto funkcie by sa len zapinal a vypinal a k tomuto praveze potrebujete termostat, ktory tuto funkciu podporuje a to je tento https://www.atria.sk/immergas-car-universal/ , alebo tento https://www.atria.sk/immergas-car-v2/ rozdiel je akurat ten, ze dvojka je nova verzia. Ekvitermicke ovladanie je urcite vhodne, len treba vzdy dodrzat umiestenie sondy, inac nebude fungovat spravne. S pozdravom Skácel
 • Autor:
  fero
  Dátum:
  3. 2. 2012
  dobry den,moete mi prosim poslat blizsie informacie pripadne navod k rucne ovladanemu dennemu termostatu - chcem si ho u Vas objednat,dakujem!
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  3. 2. 2012
  Dobrý deň, napíšte prosím o ktorý termostat sa presne jedna. Ale pri niektorých termostatoch sú vždy priložené súbory s návodom
 • Autor:
  Cupra
  Dátum:
  30. 1. 2012
  Mam poschodovy dom s elektrickym podlahovym kurenim ale uz dost zastaralim mechan. termostatom (kazde poschodie+kupelna). Ktory termostat by bol najvhodnejsi? Poziadavka: programovatelnost, protizamrzny rezim
 • Autor:
  ATRIA.SK
  Dátum:
  30. 1. 2012
  Dobry den, Vasu poziadavku splnu akykolvek termostat z tohto rozdelenia https://www.atria.sk/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/ . Avsak najpredavanejsi s podsvietenym displejom je SALUS 091 fl https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.